26
A gépem 128mb ramja még az sct se bírja! :(
  • TheZsenyka
    #26
    Cső Thomas... ez van... arghhh :)
  • TheZsenyka
    #25
    Persze hogy az, no.
  • mutánsláb
    #24
    na, találtam egyébkén valahol egy memória felszabadító progit... 8playeren még mindig nem tudok gémelni :)
    hangkártyával van valami, mert ha hang bevan kapcsolva 2játékoson szaggat (mármint a sc)
  • mutánsláb
    #23
    a rendszervisszaállító letiltása? tuti? :-?
  • Shep
    #21
    Van az pedig
  • Shep
    #18
    Ez az Késlelteve visszaírt gyorsítótár visszaírásának letiltása minden meghajtónál? Ezt kell kipipálni?
  • TheZsenyka
    #17
    START menü / beállítások / vezérlőpult / rendszer ikon/ teljesítmény fül / fájlrendszer gomb / hibaelhárytás fül / legalsó bejegyzés ----> na ez az... (komolyan)
  • mutánsláb
    #16
    najóvanmá...
    azt mondjátok meg vazmeg, hogy lehet az autorestore-t kikapcsolni
  • TheZsenyka
    #14
    ARGHHHH... :) Mutánsláb... vicceltem vazz... AMORF... nem érted? :)
  • mutánsláb
    #13
    na de az AUTORESTORE-t HOL KELL KIKAPCSOLNI???
    erre vagyok most leginkább kiváncsi :)
  • tomcs
    #11
    hmm keresgeljel csak a neten nem tom hirtelen mia neve de ha nagyon nem talalsz elkuldom..
    1 floppyt kell csinalni, arrol bootolni es hagyni menni mondjuk egesz ejszaka..

    keress olyasmiket hogy "ram test floppy image" stb
  • mutánsláb
    #10
    tudnál ajánlani egy ilyen memo tesztert? mert az enyémnek már vagy egy hónapja lejárt a trialja :)
  • mutánsláb
    #9
    meg lehet valahol nézni, hogy AMORF-e, vagy csak ha gépház falát lekapom?
  • mutánsláb
    #8
    na, és az hol van?
  • TheZsenyka
    #6
    Lehet hogy Amorf memóriamodulod van! Az AMORF modulok 128MB-osnak mutatják magukat vásárláskor, de nagy melegben hajlamosak 16MB-ra apadni.
  • dewdew
    #5
    Ja, a WinME-vel nekem is eleg bajom van.
    Ha kikapcsolod az Auto Restore-t, az lehet, hogy segit.
  • mutánsláb
    #3
    ja, bocsi...
    oprendszer:
    Windows ME
    (vmi szám is van alatta: 4.90.3000)
    öcsié uez
  • mutánsláb
    #1
    A gond: szal, elindítok egy játékot pl a starcraftot, az elején még gyors, de aztán a játék közepe felé már kezd "mátrixosodni" :) vagyis mindenki átmegy csigába, akarom mondani belassul a gép mint állat. Elég ha én vagyok komp ellen. Ha kikapcsolom a játék hangját, a gép már 3 játékost elbír, amíg úgy 200 embere nem lesz mindenkinek és megint elkezd lassulni. 100% hogy nem az sc tehet róla (aki nem ismeri annak mondom), hiszen nagyon régi játék és már egy p2-vel is akadásmentesen lehet nyomni. A többi játék (főleg a 3ds-ok) meg szaggatnak mint pogácsát a nagymutter :( (persze a 3d-s kártya se özönvíz előtti darab :)
    A gépem konfigja (ha minden igaz):
    P3 Celeron 700mhz 128mb ram
    videókártya: GF2 MX 400
    hangkártya: Creative Sound Blaster AudioPCI (WDM)

    Öcsémnek meg volt egy 64mb 266mhz-es P2-ese TNT2-vel, és röhögve lerázta a gépe teljesítménye az enyémet :/

    (juteszembe: memória fogyás akkor tűnt fel amikor egy ilyen mem. felszabadító progival a stat. szerint pár perce 0mb vót szabad...)

    Akinek van vmi tippje, vagy ismerősnek van hasonló "csodagépe" szóljon plz :)