18
  • Pheel
    #18
    Figy! Higgyél, amit akarsz, csak aztán majd ne nagyon lepődj meg. Engem nem érdekel a kis lelki békéd. Gondolj, amit akarsz, nekem nem célom, hogy meggyőzzelek.
  • Pheel
    #17
    Látom vak vagy, hát eléd rakom megint:

    "Manapság minden író tud rendesen írni, támogatás és minőségbeli különbségek vannak csupán."
  • Bekomman
    #16
    2 perc 1 CD
  • Pheel
    #12
    Érvek:

    - Nyugaton közel sem ilyen népszerű, miközben az általad említett többi igen.
    - A tesztekben valahogy nem nagyon szerepel, míg az általad említett többi igen.
    - Nem egyszer jártam már úgy, hogy azt az alapanyagot, amit az LG visszadobott a Plex gond nélkül megírta.

    Manapság minden író tud rendesen írni, támogatás és minőségbeli különbségek vannak csupán.
  • Pheel
    #11
    "Onnan veszik, hogy az ASUS nem gyárt írót, csak csomagolja"

    Itt a válasz, csak te meg ezt nem olvasod el.
  • Pheel
    #8
    Onnan veszik, hogy az ASUS nem gyárt írót, csak csomagolja. Ha lenne egy Compaq íród, arról is elhinnéd, hogy a Compaq gyártotta? :-PPP
  • Pheel
    #6
    Az LG eléggé gagyitech, de ezt csak halkan merem súgni neked...
  • Bill Géc
    #5
    Ebben az egészben csak az a sanyarú, hogy a 32x -es írómmal még mindig nem tudom megírni a cd-t 24x esen sem. Márminthogy az író megírja, de semmilyen olvasó nem tudja kiolvasni. Még mielőtt belekötnétek, hogy láma vagyok (bár ettől még lehet, hogy az vagyok :-) elmondanám, hogy begrabbelve próbáltam meg kiírni és jó gépem van (1700+). Ja és persze az íróm sem gagyitech, hanem LG.
    Vagy csak nálam jelentkezett ez?
  • JZO
    #3
    itt még mindig 16x Philipset kapni
  • Pheel
    #2
    Inkább a DVD írók ára menjen lejjebb...