173
Milyen alaplapod van?
  • Deadkiller
    #173
    ja még annyi,hogy azt honnan tom hogy ezzel a lappal müxeni fog-e?!vagy lényegtelen csak s478 legyen?
    amiket találtam róla az alaplapról
    Abit is7-v2:Intel Prescott cpu support,800mhz fsb,valami anandtech,The best overall pentium4 mobo,
    supports intel P4(Northwood&prescott)CPU
    az az intel P4 sztem az lesz,demost meik jobb?northwood itt a környéken nincs,megnéztem az összes környékbeli pc bolt honlapját,csak azt p4 3,0ghz 1mb-ás procit találtam!
  • Deadkiller
    #172
    köszi szépen!további jó fórumozást :)
  • tmisi
    #171
    igen én is erre gondoltam
    Inquisitor: nem akar a srác alaplapot cserélni, akkor szted mit kezdene a dual p4-gyel 775-re???? Kulcstartónak??? XD
  • Deadkiller
    #170
    a lényeg hogy nagyobb celeront már semmikép ugye?OK kössz mindenkinek
  • Inquisitor
    #169
    Igen, az.
    Viszont ez marhadrága. Aláírom, hogy az s478 procik ritkák mert ezer éve nem gyártják, de könyörgöm, ennyiért kétmagos 3.4GHz P4-et kapni s775-ben, vagy Core 2 magos Penitium E21xx-at.

    Amúgy lehet egy 512K cackes norhwoodal jobban járnál, kevésbé melegszik és néhány kivételes esetet leszámítva még gyorsabb is.
  • Deadkiller
    #168
    na találtam 1 olyasmit amit mondtál! Intel P4E 3.0GHz S478 800 1M OEM !!!Az 1M gondolom az a cache lesz,ami sztem nemrossz!18786HUF!Itt a link:http://www.varga-comp.hu/arlista.php?kategoria=54&PHPSESSID=092871cd96602f4dc17256ba78755db2&PHPSESSID=092871cd96602f4dc17256ba78755db2

    Az a 800 mi?fsb?
  • Deadkiller
    #167
    ja amúgy 1,5gb-ramom van ddr400-as,msi nx6200ax TD256 kari mellé szeretném rakni a procit!tudom nem 1 izom a videokari,de nekem a célra tökéletesen megfelel!nemakarok százezret költeni 1 gépre!jameg az hogy a celeron belemegy lg775-be nem?én úgy tudom hogy belemegy,akkkor esetleg alaplapot újitanék
  • Deadkiller
    #166
    na köszi de nemvok egyáltalán gép mágus!nemértem a 3 gigás p4-et!mia proci neve,egyáltalán idnul e vele ez a rabit alaplap!lécci írd le a proci nevét!ha ezt a procit 3ghz-fölé húzóm,akkkornemindul a gép,nemtom hogy az alaplap vagy a proci sokall-e be!a G1-az nem machintos??meg az fsb ezen a lapon 800-ig van
  • tmisi
    #165
    véletlenül elírtam, helyesen: "de azt a celeront" röhögve lenyomja
  • tmisi
    #164
    Vegyél 3 gigás P4-et. Már 15-17 ezer Ft, de azt a celeron röhögve lenyomja és jó hűtővel baszottul bírja a tuningot. Nekem G1-es van. 250-es FSB-vel betonstabil és még 50 fok fölé soha nem ment. A Celeron meg szinte ugyanennyibe kerül (már ha kapsz, mert ugye neked is S478-as kell venni).
  • darkling
    #163
    Asus TUSL2-C
  • Deadkiller
    #162
    gesa bocs hogy ezzel szólok,de haveromnak az volt!kb 1 évig működött,aztán szépen lassan lenyírbálta magát!kezdte a hangkarival,aztán sata cardal volt 300gb vinyója,az is megsült szépen,mostmeg megállás nélkül agal a gép,windwos alig akar menni!az is kb 3-4percig bootol!de lehet csak az a darab hibás
  • Deadkiller
    #161
    Hali!
    Nemtudjátok mekkora procit bír az abit-is7-v2?3,4GHz-s celeronra gondoltam,ez még tökéletesen müxik,nemakarok új lapot venni!előre is kössz
  • PLackó
    #160
    asus A7V600-X
    az lenne a kérdésem hogy a kt800-as chip-es mennyivel jobb?(ASUS A7V800-X)
  • Gabesz amd64
    #159
    Láblécben szerepel! már szegényke őskövület
  • gurubefree
    #158
    Srácok megköszönném ha valaki segítene abban , hogy lecserélném az alaplapom / A7N8-X ULTRA 400 / ki tudna mondani profi lapot 2*512 400-as Samsung RAM ;MSI 6600GT VTD 128 MB ; és 3200+ AMD Athlon XP de az amelyik már 400 FSB...
    VÁROM AZ ÖTLETEKET!!!!!!!
  • gesa
    #157
    A cím lemaradt: [email protected]
  • gesa
    #156
    Most vettem egy Asus P4P800-x lapot ill. egy 120 GB-os SATA-s Samsung vinyót. A laphoz nem kaptam floppyt, amin rajta lenne a SATA driver. A telepítő CD-t már 3x nyálaztam át, de csak audio, chipset, lan és USB drivereket tartalmaz. Az Asus honlapján nem találok semmit.

    Ha valakinek ugyanilyen lapja van, írja már meg, hogy ő kapott-e hozzá SATA drivert. Hálás lennék, ha el is tudná küldeni mail-ben.

    Előre is köszi.
  • DanyyX
    #155
    Az alaplap könyve szerint 1.2Ghz-es Athlon belemegy.KT7-E Manual (PDF)
  • Chriss1984
    #154
    Abit KT7E alaplapom van. Milyen maximáli procit tehetek bele. Most 950-es Duron-om van.
  • mesor
    #153
    Abit NF7 V2.0
  • hivip
    #152
    Nagyon nagy az én bajom! Bevásároltam egy WLAN rendszert /WL-500g router madzagon az egyik PC-hez, rádión a másik PC-hez/. Addig minden OK volt, amíg nem akartam telepíteni a PCI-os WIFI kártyát /WL-138 G/ a másik már kicsit öregecske /ASUS P2BF / alaplappal bíró masinába. Innentől indult útjára a \"gyönyör\". Akármit csinálok, nem hajlandó látni a kártyát.Amire esetleg tippelnék, hogy a leírás szerint az alaplap PCI 2.1 compliant a WIFI kártya pedig PCI 2.2 compliant. Na most ez így nekem nem mond túl sokat, de biztos vagyis remélem, hogy biztos tud valaki valami fantasztikus jó ötlettel, megoldással meglepni! Nagyon várom a sgítséget!!!!
    [email protected]
  • MasterJay
    #151
    MSI K7N2-Delte-L
    nForce2 U400
  • bazze
    #150
    HEHEHE
    MSI 815PRO
    .....xD
    Durva!!
  • Torry
    #149
    Abit NF7 V2.0
  • brucklta
    #148
    hi!Tudna nekem valaki segíteni Asus A7A266-os alaplapom van amikor beleteszem a 512-es 400MHzes memóriát nem indúl el a gép mi lehet a baj???
  • DanyyX
    #147
    Keménység. Nézzétek meg:
    Halott 9800-as
  • Gabesz amd64
    #146
    Jó ez a lap?
  • B@dsector
    #145
    ASUS P4C800 Deluxe (i875)
  • Gabesz amd64
    #144
    Nekem MSI lapom van de nem nevezném TURBO-nak (lásd lábléc!!)
  • grebber
    #143
    Chaintech 7NJL1 Apogge alaplapom van.

    Hogyan kell rajta Bios-t frissiteni és milyen fájlok kellenek????
  • DanyyX
    #142
    Hi

    Kicsit lejjebb olvasható. Sztem ez remek alaplap.
  • TheZsenyka
    #141
    Na, senkinek sincsen Supermicro-ja? :D
  • ollie
    #140
    ASUS P4PE (i845)
  • Gerry
    #139
    Mellesleg a fórum főtémájához visszatérve nekem Chaintech 7NJS "ZENITH" alaplapom van, (elvileg nForce2 Ultra400-as chipsettel, legalábbis az újabb BIOS ezt mondja róla...)
  • Gerry
    #138
    Ameddig bírja... Ez tudom nagyon szellemes válasz volt, de egyértelműen nem lehet megmondani, hogy az az alaplap azzal a procival 2478MHz-en még el fog menni, de többön már nem... Sokmindentől függ, elsősorban, hogy milyen minőségű a proci (szerencs kérdése, dobozos példányok általában jobban húzhatók), mennyire jó a memóriamodul az alaplapban, hogy milyen hűtés van a procin, stb, stb... De körülbelül 2400MHz-n el fog menni, még elvileg fölé is mehetsz, csak legyen jó a hűtőd, és a RAM-od, akkor feszültségemeléssel 2.6-2.7GHz is elérhető akár szerencsés esetben!
  • Mkill
    #136
    Epox 8RDA+ 1.1 Rev
  • Borg
    #135
    Nembaj, csak 1 éve volt végülis:)
  • TomBond
    #134
    ABIT BD7-II RAID
  • Blasta
    #133
    SOLTEK SL-75FRN