40
magyarul nem semleges/partatlan!
  • I.C.ram
    #40
    gondolod hogyha megsertodtem volna akkor igy valaszoltam volna? :))
  • dewdew
    #39
    Ennel jobb reklamot meg nem lattam!
    Komolyan mondom!

    Tenyleg megnezi mindenki, mert mindenhol ott van. Nem villogo banner, nem idetlen egerkoveto szarsag, hanem egy sima link, ami semmi ido alatt lejon (modemes vagyok sajnos en is), es ha megszokod, hogy ott van, akkor eszre sem veszed. De amig meg nem nezed, addig ugyis boki az oldaladat, hogy mi a rak ez, ami mindenhol ott figyel.

    Nem tudom ki talalta ki, de marketingszempontbol hatalmas otlet volt! Gratulalok!
  • Garfield
    #38
    Dupla reklám: ezekután már tuti, mindenki megnézi a linket.
  • Imremagdi
    #37
    Ezekután már csak egy dolgot nem értek : a Legnépszerűbb témák-hoz miért kellett berakini mit legnébbszerübb forumtéma?
    A többi reklám helyjó és öttletes, de azért megkellene gondolni hogy hova tegyenek.......
  • Dreet
    #36
    oh oh Te kis sertodekeny...
  • mateos
    #33
    semmi értelme kitörölni , nopersze hülye semmi értelme topicokat ki kell törölni , de ez nem hülye és van értelme
  • I.C.ram
    #32
    tisztelt nagyfeju dreet latod nem csak en vagyaok ezen a velemenyen! szeretem en is ezt a tipikus magyarsagra illo dolgot hogy : jajj a faszfej hogy tud ilyen hulyeseget kerdezni gyorsan toroljuk a topikot es szarjuk le mert csak egy kis mitugrasz ertetlenkedo!
  • Alexease
    #31
    Ha torolnek a topicot akkor az olyan „magyaros” lenne.
    Amugy semmi gond a reklammal. Es mivel a portal leglatogatottabb oldala – oldal letoltes szempontjabol – teljesen logikus helyen van. Reklam szempontbol hatekony, de megsem tolakodo. Hatekonyabb mint egy banner felul, amit senki sem nez meg, legfokkeppen nem kattint ra.
    Hagy jojjon csak Nekik a penz, megerdemlik, kituno portalt es forumot uzemeltetnek Nekunk.
  • mateos
    #30
    azé van tele hogy legyen mit kérdezni
  • marlowe
    #29
    Részemről semmi bajom a reklámmal. Az SG az egyik legszimpatikusabb portál számomra.

    A topicot ne töröljétek, mert ugye joga van bárkinek felvetni egy ilyen témát...

  • Mike
    #28
    a "Te gyakorolsz kegyet"-etnek akkor lenne értelme, ha SG munkatárs vagy. igy tárgytalan.
    a reklámmal semmi bajom.
    a kritika elutásával már inkább, de végül is az ő dolguk ez is.
  • Ramza
    #27
    Egy kicsit félreértesz.
    Nagyon sok fórumot kipróbáltam mire itt kötöttem ki nap mint nap. Ennek valószínűleg az lehetett az oka, hogy számomra ez volt a legmegfelelőbb sok szempontból. Azaz találtam egy olyan szolgáltatást, aminek a színvonalával (mind technikai, mind a jelenlévők egy részének szellemi színvonaláról van itt szó :) a leginkább meg voltam elégedve a piacon. Ezért én igenis a magam módján hálás vagyok a SG-nek. De nevezhetjük a hála helyett vevői elégedettségnek is, ha mindenképpen marketinges szavakat akarunk használni :)
    Értem a te logikádat is, és _részben_ igazat is adok. De ez akkor is egy kettős kötődés. Én nem várom el egy pillanatig sem, hogy ezt a szolgáltatást ingyen nyújtsák nekem: ha már én nem fizetek, akkor a reklámokat elviselem.
    Nagyjából ennyi.
  • Dikkma
    #26
    És nem is úgy végzik.
  • Mike
    #25
    Szóval te "gyakorolsz kegyet" azzal, hogy a jőnép ide egyáltalán írhat? Szvsz ez egy szolgáltatás az SG részéről. Szolgálatást végezni meg nem ugy szokás, hogy: "hű de rendes vagyok ám!"
  • Laalee
    #23
    kulonben meg jo reklam, mert se idiota kép se flash anim, se eröszakos azertsemkatintokra, az eger utan csuszkalo baromság. ja es kellöen felreérthetö én is azthittem valami matav ellenes gyulekezet foruma :D
  • Ramza
    #22
    Hát nem tudom. Én fordítva érzem és gondolkodom erről.
  • Efreet
    #21
    ott van a moderátoros meg az sg-s fejlesztös topicok mindegyike. de a reklámokról miért kell topic? semmilyen konkrét 1 céggel (vagy weboldallal) foglalkozó topicot nem szokott engedni St, lényegtelen hogy dícsér vagy szid...
  • Mike
    #20
    vagyis nem nekünk kellene hálásnak lennünk azért, hogy ide írunk. a helyzet fordított, azt hiszem
  • Mike
    #19
    nincs ezzel semmi baj
    azzal inkább, hogy nem viseltek el semmilyen kritikát.
  • Mike
    #18
    Itt ilyen nem szokás. SG-ről vagy jót vagy semmit. Bármilyen negatív véleményt mondasz, azt törlik, ill. személyükben érzik magukat megsértve. Persze egy szolgáltató tevékenység elvileg nem abból áll, hogy: "ha nem tetszik, huzz innen" mert ha nem lennének látogatók, akkor a fiúk csinálhatnának vmi mást. Észre kéne venni, kiből élnek az Urak!
  • Efreet
    #17
    akkor klikk rá, meglátod hogy "csak" egy hirdetés, és kész.
  • Mike
    #16
    Mondjuk azért annyi volt, hogy a dolog kicsit megtévesztő, elsőre azt hittem vmi Matáv ellenes szeveződés alakul.
  • Mike
    #15
    Itt max Te vagy dühös. Más kérdés, hogy csak árnyékra vetődsz. Senki nem szidott titeket, természetes, hogy reklámoztok - akármit - remélhetőleg tisztes pénzért.
  • Mike
    #14
    Há mer az SG igy jut nagy léhez a Vivenditő
  • Efreet
    #12
    "miért van reklám a forum egy elég furcsa helyén?"

    azért mert a megrendelö ezt mondta, és az árajánlatra amit az SG erre mondott, rábólintott, ezekután szerzödést kötöttek, és az SG végrehajtja a szerzödésben foglaltakat. ilyen marha egyszerü.
  • Efreet
    #11
    minden oldalnak ki kell valahogy termelnie a fenntartási és üzemeltetési költségeit. ez leginkább a hirdetések bevételéböl megy. minden oldal eldöntheti, hogy melyik hirdetés-ajánlatot fogadják el, és melyiket utasítják el.
    ez a 2 sor itt nem árt lent senkinek, az SGnek valószinüleg pár fillér bevételt hoz. persze szép lenne, ha minden kedvelt oldal reklámok, popupok, flash animok, bannerek, stb... nélkül lenne, de akkor miböl élnének?
    amúgy semlegesség... volt itt matáv reklám is, most van V... söt, láttam már sok másik cég hirdetését is... inkább örülnétek, hogy egy ekkora hirdetési ajánlat érkezett, és elfogadta a cég, ez azt jelenti szerintem hogy az SG-nek jól megy, és tudnak fejlödni.
  • Imremagdi
    #10
    miért értelmetlen ez a topic? Miért nem lehet megkérdezni hogy miért van reklám a forum egy elég furcsa helyén? A forumot a felhasználók olvassák ! A reklám ezért van, Ezért MEGKELL HAGYNI az olvasók véleményét!!
  • I.C.ram
    #9
    a kissrac megertett mindent nagyfeju!
  • I.C.ram
    #8
    nekeme csak azert tunt furanak mert ilyen formaban es ilyen szoveggel kicsit gyanus volt az egesz ne haragudj ha vadoltalak de ilyet meg nem pipaltam.. elegge fura szoveggel reklamoz a vivevndi enyhe ellenreklam Biztos jo sokat fizettek erte hogy ennyi helyre kiraktatok :)
  • St
    #7
    fogom, csak először olvassa el :)
  • Dreet
    #6
    St torold ezt is , nem hiszem hogy kissrac megert barmit is az egeszbol...
  • St
    #5
    Fizetett hirdetés a vevő ide kérte és így. Ennyi.

    Más portálokon is láthatsz hirdetéseket, pl. az Indexen szokott néha a Volvo reklámozni, magyarul az Index nem pártatlan, mivel a te logikád szerint kirakják a hirdetését...

    Az ilyen értelmetlen topicokat a jövőben törölni fogjuk, és valami nem tetszik van bőven portál rajtunk kívül, nagyon jó híreket nyom pl. a HWSW, és jó a fóruma is! Látogasd csak azt, és akkor nem dühíted itt magad!
  • Dreet
    #4
    Amugy meg ST és a többiek tudtommal nem a fényevő szekta tagjaik, igy nekik is élni kell valamiböl :-)
  • Dreet
    #3
    nem olvastal bele a torolt topikodba???
    ott volt a valasz, de egy kis logikus gondolkodassal konnyen rajon az ember....
  • Alexease
    #2
    Gondolom azert, mert fizettek.
  • I.C.ram
    #1
    na erre kerek valaszokat es nem topiktorlest!!!