21
STAR WARS GALACTIC BATTLEGROUNDS
  • TheRock18
    #21
    valaki nem tudná nekem feltölteni valahová a sw battlegroundot..az alapot??nagyon karcos lett a lemeze...már csak a clone campaign van meg
    aki tud segíten az egy pm-et küldjön már.köszönöm!
  • Pistike 007
    #20
    Internyet;P
  • matter
    #19
    Honnan lehet letölteni az egészet?:D
  • Pistike 007
    #18
    Figyi, már olyan 2 éve nem játszottam vele-.-' Annyit birizgálok hogy az egy droid-kampány-szerzet:D
  • C7
    #17
    te kijáccottad? nem tudsz az OOM-9 campaignba a grassy plains pályára valami jó taktikát?
  • Pistike 007
    #16
    Igen. Velem trécselhetsz a gémről :D
  • KILLER2
    #15
    Jár még ide valaki?
  • TANKboy
    #14
    Nem tudja valaki megmondani nekem, honnan tudnám letölteni az alap játékot?
  • Checkerboy
    #13
    Nekem tetszik egy kicsit a Warcraft 2 -re hasonlít
  • busman001
    #12
    nekem is megvolt jó volt szép volt elmúlt rég volt letörölötem mert nem lehetett neten nyomni ennyi volt
  • Checkerboy
    #11
    Újraélesztem a fórumot :D
    3 év után a kómából felkeltem ;)
    nekem is megvan a game :D
  • Mr.Macho
    #10
    nem tudja valaki hogy az iso-t honnan lehet leszedni? és a kiegészítő sem ártana :P
  • Mr.Macho
    #9
    sikerült már letöltenem egy rippet (150MB) MusicMagnettel. De ez a progi ugyanugy a gnutella szerverekre csatlakozk mint a limewire, morpheus, bearshare... tehát ha valakinek nagyon kell a géjm akkor ezekkel a progikkal le lehet tölteni. Amúgy tényleg AoE2 koppintás de itt legalább vannak külön egységek minden népnek, igyaz ugyanazt csinálják de legalább máshogy néznek ki. AoE2-ben annyi a különbség a népek között hogy egy egész picit néhány épület eltért egymástól de az egységek... Itt minden népnek külön épületei és egységei vannak, habár ugyanazt a célt szolgálják. Szerintem érdemes letölteni.
  • Goodwill
    #8
    én csak a demot próbáltam anno, és hát.....nem tudom. volt 1 rakás egységem, lépegetők, birodalmiak, ezek még elmentek, de a legjobb darth vader volt, ahogy mint 1 mozgásskorlátozott idegbeteg vagdalta az ellenfél bázisát....hát az kész volt. :D
  • Sephi
    #7
    Valoban erdekes:)


    Szoval a gama rulz! De sokanak nem teccet mert mindeki asozngya hogy AoE koppintan. Igaz is de attol meg a gama kerva jo es most gyutt ki a Clone Wars campaign is :)
  • JLH Fans
    #6
    Okes Neked is fenntartom amit mondtam de mostan lassan mennem kell mert jon fel 8 kor a szigorlatom szobeli resze...
  • TneX
    #5
    Engem is érdekelne a progi...
  • JLH Fans
    #4
    Huh hat Belgium tenleg gaz....
    Amugy nem leszedtem hanem csak kolcsonkertem merthogy van otthon CD irom...
  • Mr.Macho
    #3
    asszem nincs kedved belgiumba póstázni, de köszi :) egy netes cím jobban jönne. Te honnan szedted le?
  • JLH Fans
    #2
    Nekem megvan.Tavaly novemberben vagy mikor amint kijott megszereztem,es tenzleg nagyon kiraly.
    Ha az Aget szeretted akkor ez majdnem ugyanolyan csak Star Warsos egysegekkel az Episode 1 tol a 6 vegeig,sot meg tovabb is,mert pla Wookies kampany a birodalom bukasa utan jatszodik.
    Nemreg toroltem le de CD n megvan.
    Letolteni nem tom hol lehet esetleg postan lenne lehetseges kuldeni miutan atirtam.
    Mar persze ha ugy megfelel.
    Mondjuk legkozelebb csak 1 het mulva jutok aszem netkozelbe,de ha akkor meg kell,akkor addigra at tudom irni boven.
  • Mr.Macho
    #1
    megvan valakinek ez a géjm? állítólag tökkitály, kinézetre meg olyan mintha egy Age 2 reskin lenne :) nem tud valaki egy site-ot ahonnan le lehetne tölteni?