2019
  • Christiansen
    #19
    Hi!!
    Ajánlom mindenki figyelmébe John Patitucci-t, főleg az Electric Band-es
    tevékenységét és az oktatóvideóit!

    Engem a Wooten-es,Miller-es slappelős basserek jobban szórakoztatnak, ám egyszer majd megértem az alábbiakat is talán: Pastorius,Gary Willis,Dave Holland...
  • menyus77
    #18
    Kinek mi jön be jobban? A Pastorius vagy a Victor Wooten vonal?
  • Gabyee
    #17
    na nehogy már átnyergelj bőgőre:P
    amúgy igaz:RHCP 4ever
  • Vlala #16
    szüleidet / szomszédaidat kérdezd :-)
  • Salty
    #15
    Ha én most átállnék szóló gitárból basszusra, ohgyan viselne meg a dolog? mennyi idő mire megtanulnám a basszugitár rejtelmeit?
  • PResident Evil
    #14
    néztem, és ?
  • PResident Evil
    #12
    én szeretnék bassgitározni, de csak a főiskolás éveimre gondoltam majd, hogy beszerzek egyet...
  • DracoleWayda
    #11
    valóban így van (már csak a fa kiszáradása miatt is) de az sem elhanyagolandó, hogy milyen állapotban van a gitártest... a fém alkatrészeket, elektronikát helyre lehet pofozni, meg ki lehet dzsuvázni...
  • Flea
    #9
    1.Negyven alatt nem érdemes új gitárt venni!Ha veszel újat akkor vegyél drágábbat!Ha meg nincs keret rá mindenképp használtat ajánlok!
  • Marcell
    #7
    Csak irok, mint (al)basszusgitaros. Elvileg ket es fel eve tepem a hurokat, gyakrolatilag nem tudok jatszani. De mindenkepp itt a helyem! :)
  • Coine
    #5
    van 1 "Gitározás" topic az általánosban, ami népszerűbb, mint ez a fórum, ott is feltehetitek a kérdéseiteket, hátha többen tudnak válaszolni.
  • Flea
    #2
    Ha valakinek kell kotta irjon mailt!
  • Flea
    #1
    Irjatok,ha valami problémátok,kérdésetek van!És egyéb,akár tájékoztató okokból is lehet írni!Szóval minden ami a bassgitározáshoz kapcsolódik!
    Red Hot Chili Peppers 4 ever!