34
Ki tud valami jó zeneszerkesztő programot?
  • KolkaF
    #34
    Üdv!
    eJay-hez hasonló könnyen kezelhető programot keresek, főként trance számok készítéséhez.
  • Armagedown
    #33
    Próbáld ki az Abletont.
  • mate77
    #32
    Madonna - Frozen remix a
    user.sync.hu/mate77
    weboldalon.
  • cenobite
    #30
    Vagy a www.absolute.hu
    Az itt lévő fórumokon is sok segítséget lehet kapni. Illetve ide fel is lehet tölteni saját zenéket.
  • Lantee
    #29
    Hali!

    Ajánlom figyelmetekbe a www.soundhead.hu website-ot, ott is a fórumot!
    NAgyon jó kis ötletek, linkek, miegymás!
    Én is odajárok tanácsokért!

    Üdv: Lantee
  • mate77
    #28
    Sziasztok! Én 1 éve foglalkozok zene készítésével(cool edit proval csinálom). Honlapom: http://user.sync.hu/mate77
    (letölthető zenék + linkek)
    Ha van véleményed azt légyszíves írd meg a [email protected] e-mail címre. Nagyon fontos a véleményetek!
  • marsu
    #19
    Sziasztok.

    Tudja valaki honnan tudnám letölteni a cool edit 2000- er zeneszerkesztőt???
    Segítsetek.
    Kösz hello.
  • MuERTe
    #18
    Nincsennek is nagy igényeid :)
    Sajna a sok hangminta nem igazán egyeztethető össze a kis mérettel.
  • MuERTe
    #16
    :D
  • Hmuda
    #15
    Kellene egy olzan progi, ami lehetoleg nem tul nagy, vannak benne alapbol hangmintak es viszonylag egyszeru a kezelese. Lehetoleg ne a tar.hu-n vagy az extran legyen, mert onnan nekem nem jonnek a cuccok.
  • phantom
    #13
    Sziasztok! Nekem loopok kellenének (wavban)! És azt szeretném megkérdezni, hogy honnan lehet letölteni? Egyébként most kezdem használni a Sonic Foundry ACID 3.0-t...
  • marsu
    #12
    Sziasztok.
    Segítségre lenne szükségem, a probléma az, ha rádióból, vagy máshonnan vezsek fel zenéket, és leírom cd-re akkor a music center, nem tudja le játszani, csak a nagy csend van.
    MIÉRT??
    Ez ügyben kellene a segítség, ha valamilyen program kellene hozzá, akkor honnan lehet letölteni, és mi a neve.
    Kösz sziasztok.
  • Lantee
    #11
    Én ezt a hármast használom...bocs...négyes -->

    Loopok -- > FruityLoops
    Szerkesztő --> SoundForge6
    Simitások --> ACID PRO
    de ez is jól jön néha --> REASON 2.0

    Na meg persze kell egy rakat hangminta, amiket elég nehéz összeszedni. Néha látok a Cora-ban ilyen hangminta CD-ket, de már vagy ezer évesek! :(
  • MARS3696
    #10
    Sajna csak darabokat tölt le a Flash, azt is csak a z Apo-ból és Crash-ból. Egyébként tuti, csak kicsit túl van vezérelve.

    Nagyon jó hangszerkesztő a GoldWave, főleg, ha kész anyagjaid vannak (pláne sávokban).
  • JHetfield
    #8
    Fruityloops...ezt ajanlom:]
  • red@lert
    #6
    Sziasztok! Please help!
    Ismeri itt valaki a Rebirth 2.0-t?
    Letöltöttem a tört verziót, de a mod-okat nem tudja betölteni, pedig az lenne a legfontosabb.(...wrong format...) Azért lehet, mert crackelt? Tud valaki olyat, amelyik a modokat is tudja kezelni?
  • Wayer
    #5
    Acid PRo 3mal szerintem mostmár a többi zene is lemegy mert azok is felvannak töltve.
  • Wayer
    #2
    Ezt nézzétek meg:
    http://www.extra.hu/Wayer
    sajátzenéim
  • Wayer
    #1
    Érdekelne valami jó program. Ha tud valaki akkor lehetőleg valami letöltési helyet is adhat.