83
...
  • magus
    #42
    én pl az utobbi
  • CSOCSO
    #41
    ti mekkora fasz gecik vagytok! most suxolni jöttetek ide vagy megbeszélni azt hogy mé szar az sg mikor lesz ujitás stb...?
  • Efreet
    #39
    máshol is ezt a módszert követi. aztán az elsö hozzászólás valami ilyesmi.. nem tudom a stílust visszaadni, inkább kikeresem...
    "Hello, tudom hogy van svcd topic de nincs kedvem többszáz hozzászolást végigolvasni...
    Szal szeretnék svcd-t csunálni..
    1)nemtom hogyan csináljak SVCD-t és mivel.
    2)hogy irjam ki...
    - csináltam a tsunamival svcd fileokat de azt mondta a easy cd creator hoyg nem lesznek jok a fileok...
    - a neroban meg van nemtom hány mappa és nemtom mit hova kell tenni... segítsetek please... van egy két videom amit nemtok át tenni svcd be a tsunamival .. van valami jo progi ami mindent tud?"
    vagy ezt is inkább a szótártopicba kellene... (amúgy jellemzö, hogy senki nem reagálta le szombat óta)
  • Lteebee
    #38
    Már van két topic(ha jól emlékszem), amiben az ilyen jellegű problémákat lehet közölni.

    Choschos barátunk azért nyitott egy újat...
  • Efreet
    #37
    délelött kell idejárni, akkor nincs túlterhelve.
    amúgy nem kell fejleszteni, csak kivárni a július 1-et... (bocs, NAGYON rossz vicc... nem is vicc)
  • tomcs
    #36
    hmmm ma (tegnap) ma nekem is csinalt nehany ures uzenetet :)
  • St
    #35
    hát nem vagyok marketinges, sorry :)
  • CSOCSO
    #34
    HEHEHEHEHEHE ez tényleg szar mduma volt:))))))) gyerekek ezentul mindenki naponta maximum félszer nézze meg az sg-t:))))))))
  • Coine
    #32
    :-D
    ez elég rossz marketingduma volt.
  • St
    #31
    Hát ez van, túl gyorsan szaporodtok, nem tudjuk követni. fórumozzatok kevesebbet és látogassátok ritkábban a supergamezt, mert akkor nem lesz 500%-osan túltherhelve!
  • Coine
    #30
    ma telj. behalt a fórum...
  • Dikkma
    #26
    Egyébként szvsz ez az IE hibája
  • Dikkma
    #25
    lol... ez régi... de mit keres ott az a Dikkma? :))))))))))
    egy tájláma moderátor vagyok, nem compaq adatbázis-szerver karbantartó :)))
  • Garrett
    #24
    nekem is lett egy 1970 es beírásom a Milyen zenét halgacc topicban... nem tudom miért!!!
    meg volt már olyan hogy beléptem az oldalra és nem az én regemt hozta be , hanem valami Treshakárkiét!!
  • KeKKSZike
    #23
    Mit kéne látni? :)
  • magus
    #22
    ti látjátok? jo mert én nem. nekem x van a helyén. de ha látjátok akkor jovan. na olyanbol elég sok kezd d lenni. meg az 1970bol is...
  • Coine
    #21
    ez már tök régi :)
  • magus
    #20
    ehh most már tényleg kéne vmi. egyre gyakrabban:

  • Dikkma
    #19
    Van egy AMD alapú SZERVER. Meg van egy ADATBÁZIS-SZERVER. Szerinted most az AthlonXP nem bírja, vagy az adatbázis-szerver?
  • CSOCSO
    #18
    hehehehehehe
  • fotel
    #17
    Mit csodálkoztok? Nemrég írták hogy AMD alapú lett a server :D
  • KeKKSZike
    #16
    Örülj, mint majom a farkának...
  • CSOCSO
    #15
    köszönöm:) ezt szerettem volna hallani:) király:)!!!!!!!!!
  • St
    #13
    Igen, a CSOCSO által említett hiba létező probléma, az oka az adatbázis-szerverünk esti túlterheltsége. Hamarosan le fogjuk azt is cserélni és meg fog oldódni.
  • KeKKSZike
    #12
    Nekem még nem volt ilyen problémám! Nálam minden OK!
  • magus
    #11
    először én is azt hittem, de nem:(
  • tomcs
    #10
    ize az az engine hibaja? aszittem valaki poenos :)))
  • CSOCSO
    #9
    szal legyen már vmi.. nem lehetséges vmi update?:)
  • magus
    #8
    bazz ma 4szeri irta be hogy 1970. mármint a helyett amit mondtam volna
  • Coine
    #7
    kábellel netezek, de így is idegesítő soxor :P
  • Dikkma
    #6
    Modemmel netezek, megszoktam hogy szívok :P
  • Coine
    #5
    így van, de azért néha kicsit idegesítő.
  • magus
    #3
    nekem is van olyan hogy 2szer kell elküldenem
  • CSOCSO
    #2
    Helloka! főleg azok akik tudnának csinálni vmit a forummal.. szal soxor nem küldi el az üzenetet vagy csomoszor fals üzeneteket küld el stb.. ezzel nem lehetne vmit tenni? i love sg forum mert a leg-kezelőfelület barát:) de idegesítő ez a szarakodás...
  • magus
    #1
    hm?