18
http://www.tvnetwork.hu/
  • mt91
    #18
    Valaki meg tudná nekem mondani,h folyamatos-e a Tv Network-ös net vagy még mindig xar és szétkapcsol.
  • Airbus A380
    #17
    Mennyí a letöltési határ a tv netnél nem tudjátok?


    Mert ugye a korlátlan sem korlátlan...
  • janos666 #16
    Aztakibaszottgecijétnekije. Valamit nagyon eltaláltak most a TVNetwoknél mert stabil 1,3-1,5Mb/s lett a sávszélességem ma reggel óta a régi 128-150Kb helyett.
    Talán holnapra 'megjavul' a hiba.
  • janos666 #15
    Mi van?
  • blackgamer
    #14
    csesszemeg!
    leszedte a National Geographic-ot a Discovery Channel-t/Science-et meg egy rakat más csatornát
    ááá! nagyon mérges vagyok! ezek kellettek nekem, ez volt az egyetlen nézhető adás az egész tvben
  • janos666 #13
    Nehogy már nincs ilyen ember!
  • janos666 #12
    Igen jogszabáj meg szeméjiségi jog: Benne van a szerződésbe NAGY BETŰKKEL hogy vállalod hogy 15Gb felett ellenőrizhetik. Olyan embert kérdeznék akinek TVNetwork van és tölt 15Gb fölött.
  • voila72
    #11
    Szerintem amit írtál hűlyeség, jogszabály nem engedélyezi ugyanis a személyiségi jogokat sérti! Telefont is csak Bírói engedéllyel lehet lehallgatni!! A BSA meg ugyis a "nagyhalakra" vadászik.
  • janos666 #10
    Mostanában ellenőrzik még a TVNetwork-nél (nekem is az van, de nem töltök vele, csak netezek, de most nekiesnék a warezeknek, meg P2P-knek) 15Gb adatforgalom fölött hogy mit töltöttél le és a BSA asztalára dobják a neved ha rossz voltál és hiába pakolom át hygamászsákba a cuccaim a szomszédhoz, a TVNet-es naplófile már perdöntő bizonyíték és csá van, vagy már leszoktak erről? Régen (2002 vgay 3 elején) még felhívták egyik ismerősöm (nem lpte át a 15Gb-t, csak zenéket töltött, de elég sokat) hogy nem kéne ilyet csinálni mert ejnye, ejnye.... Leáltak már vele? Vagy ismer valaki valakit akivel meg lehetne dumálni hogy nézzék már el nekem?
  • Bucser
    #9
    MAdránet mert mindig elszáll?=)))))

    Nekem tiszanetem volt... Az is jó volt míg nem váltott nevet. Azután jöttek a korlátok.
  • blackgamer
    #8
    elvileg mától új csatornák is vannak,
    valaki már rákeresett?
    én majd holnap végigpásztázok

    amúgy csatornakiosztás meg egy letölthető tömöritett file-ban van elrejtve
  • Lantee
    #7
    BUDAKESZIN MIKOR LESZ MÁR VALAMI RENDES NETELÉRÉS?????

    FAszom kivan a vidékkel! :((
  • Majati
    #6
    engem is érdekelne, ki mit hallott...
  • Biker
    #3
    de a lannet az madártelepen kívül is van, nem?
    én speciel dial-up, és mondhatni a leggyorsabb a dial-up-os szolgáltatók közül! v-net, tiszanet sucks!!!
    kimaradások most voltak, de gerinchálózat karbantartás volt.
  • Leslie1
    #1
    ismeri valaki őket?
    hogy kerül ez ennyibe?