4926
  • skinnyman
    #4884
    Mostani reszben is amikor Randi mondta hogy lehet, hogy jol keres a zenejevel, de azert nem kene igy elbaszni a penzt, amikor leesett mirol beszel majdnem beszartam :)
  • Marci0115
    #4883
    nekem is bejon az evad nagyon, tobbek kozott mert atvezetes van a reszek kozott, pl. Lorde, gluten mentes sor stb :D
  • skinnyman
    #4882
    Jaja, egyik legjobb resz eddig sztem, mocskos jo ez az evad :)
  • Narxis
    #4881
    haha, ez hatalmas rész volt :D nagy igazságokkal
  • Tower Guard
    #4880
    Nagyon jó a 18. évad! Ez a drónos odatett. Megint jó kis részt alkottak, remélem megmarad az évad eddigi nagy lendülete! :)
  • Narxis
    #4879
    Vennem kell egy drónt! :DDD
  • Narxis
    #4878
    Hatalmas! :DDD
  • sirdond
    #4877
    :DDDDD

  • Narxis
    #4876
    Gyenge kezdés volt de azért szép kis fricska volt ez a kickstarternek. :D
  • ReszegKoldus
    #4875
    szerintem nagyon jó lett, csak kicsit rövid :)
  • skinnyman
    #4874
    Tenyleg mocskos nagynak tunik, en most fogom elkezdeni nemsokara :)
  • stargatelost
    #4873
    Stick of Truth kegyetlen jó lett :D Temérdek utalás, visszatérő szereplők, elemek. Kurva nagy :D A sandbox feeling is jó lett (városban mászkálás), mellékküldik is, és az rpg elemek sem zavarnak, pedig nem komálom a műfajt. A körökre osztott harc meg a Heroest idézi fel (számomra) :D

    Toljátok? :)
  • gibson9
    #4872
    Egy amerikai sorozatban nyilván az xboxot fogják favorizàlni.
  • Verseghy
    #4871
    Köszönöm!
  • miilann04
    #4870
    S15E05 Crack Baby Athletic Association
  • ReszegKoldus
    #4869
    Crack Baby Athletic Association
  • Verseghy
    #4868
    Sziasztok!

    Melyik az a South Park rész, amelyikben a Cartmen be akarja fűzni valami üzletbe a Kyle-t, és ülnek a KFC szósszal teli jakuzziban és Mekis sültkrumplit esznek? :D
  • MR ME
    #4867
    egyik legjobb rész :D
  • Prof William
    #4866
    A Comedy Centralon stílusosan a vidám kis Erdei Karácsonyos rész megy a Sátániska állatkákkal. :)
  • sirdond
    #4865
    pont azért mondják,hogy a ps4 kontrollere jó, mert egy kalap szar :)
  • r4pt0r
    #4864
    Ez volt a lényege. Sten mondta is hogy az Xesek nem látják az igazságot, csak .... Lényegében egy kicsit kiemelték a vitát, hisz ez megy a mindennapokban is. :D És a box tényleg népszerűbb volt Black Fridayen, nem is kicsit, persze amúgy többen viszik a PS4et.
  • skinnyman
    #4863
    Azert volt par erdekes dolog, pl alapbol h alapbol a legtobb ember xbox-ot akart (mikozben a ps4 joval nepszerubb mindenhol), meg tobben olyat mondtak hogy az xbox "jobb" gep, meg nagyobb a framerate-je, mikozben technikailag a ps4 joval erosebb es jobb, ugyanazok a cimek joval nagyobb felbontason/framerate-en mennek rajta. Amit meg a ps4 elonyeinek mondtak (pl kontroller) azok pont az inkabb vitatott temak amik inkabb osztjak meg az embereket.
  • r4pt0r
    #4862
    Azért sokat nem tévedtek. :D
  • skinnyman
    #4861
    Jok voltak ezek tenyleg. :)
    Mondjuk ami kicsit zavart h viszonylag kepben vagyok a konzol temaban, es sok dolog nem volt tul valos/realis. De mind1.
  • Narxis
    #4860
    Ez nagyon beteg rész volt! :DD
  • Janika114
    #4859
    A sírból hozták vissza a sorozatot kb, ebben az évadban. Nagyon jó eddig, a régi időket idézi végre.
  • Tower Guard
    #4858
    Hát ez a záró rész is barom jó lett! :D Nem semmi ez az évad!
  • sirdond
    #4857
    baszki :D meddig tudják még fokozni? :D
  • Janika114
    #4856
    Igen, egy elég nagy dolgot lelőnek benne ami a sorozatban még nem volt, a következőben évadban lesz.
  • wantonly
    #4855
    Én most a 3. könyvet olvasom, ami - gondolom - a sorozatban szintén a 3. évadnak felel meg (nem nézem), viszont amit ellőttek arról nem tudtam, tehát az évad végén vagy még később következik be gondolom... Annyira nem is lett jó ez a rész, bánom, hogy megnéztem ez miatt.
  • Narxis
    #4854
    Hatalmas rész volt! :D
  • skinnyman
    #4853
    Marmint a sorozat aktualis allasahoz kepest is spoileres? Es mennyire/konyvbol mennyivel kesobb derulne ki?
  • wantonly
    #4852
    Késő. :(

    Érdekes az első részben nem volt semmi spoiler, itt meg nem is egy...
  • Janika114
    #4851
    Trónok harca fanok vigyázzatok ha a könyvet nem olvastátok, spoileres lehet az új rész, nem is kicsit... Én megúsztam mert pont egy spoilert tudtam már véletlenül és azt lőtték le a részben.
  • Janika114
    #4850
    Gondolom ennek lesz folytatása is, elég jó lett az új évad, idézi a régi időket, erről a részről beugrott kicsit az egyik kedvenc részem a Warcraftos :D
  • Steve Downie
    #4849
    Bazmeg :D A végén Kenny azzal a patkánnyal :D:D
  • sirdond
    #4848
    vajon ez a két csoport lesz majd az új játékban is? :D
  • Narxis
    #4847
    Jujj ez de beteg rész volt!! :DDD kész
  • sirdond
    #4846
    jézus ez de beteg rész volt
  • skinnyman
    #4845
    Ez tenyleg mocskos nagy volt