45
Fábry Só
  • pajti
    #45
    Vadonatúj szórakoztató műsorral, igazi „one man show”-val tér vissza a köztévé képernyőjére Fábry Sándor.
  • Wolfsnack
    #44
    Fábry apa lett, nincs valakinek fényképe a kisbabáról és az anyukájáról?
    Szerintetek a show-ban majd megemlíti?
  • moonflower
    #43
    szinte egy az egyben leadták a műsort!úgy vették fel, hogy a bevágott felvételek is egyből mentek, a végén pedig a felirat!!!Nagyon komoly!:)Volt 1-2 mondat ami nem került adásba, de konkrétan emlékeztünk rá, hogy elhangzott, és meglepő módon bekerültek olyanok, amiről azt hittük kivágják. (pl. sokat káromkodott abban a részben, meg ellőtte a poént véletlenül előre és újravették de bennehagyták)

    Hogy hányan voltak azt nem tudom megmondani, de nagyon sokan!!!!Szerintem a stúdióban nem is volt ennyi hely!A jegyre rá is van írva, hogy nem garantálják az ülőhelyet a később érkezőknek. De azt néztük, hogy álló ember meg nem volt bent!!!Akkor hova lett az a sok ember?NA ez számomra is kulisszatitok maradt!

  • hunbasser
    #42
    én is 4 órára saccoltam a felvételt :)

    kb hányan voltak?és milyen dolgokat láttál te,amit biztos,h kivágtak a műsorból?
  • moonflower
    #41
    Én is meglepődtem, hogy nincs 2 ezer a jegy!Szóvel szerintem tök korrekt áron van!Hát az idő az elég kényes, négy órát ültünk bent. Oda kell menni negyed 6- fél 6 körül, ez van a jegyen. Akkor már tolong a nép, kígyózik a sor az ajtóig. Arra már nem emlékszem mikor engedtek be, de hatkor már ültünk. Mindenki oda ahova akar, ill ahol még hely van. Tartottak kis szüneteket, de ezzel egybevéve este tíz volt mikor kijöttünk. Szóval röpke négy óra.
    De azért egy tök jó élmény volt! Következő héten már adásba is kerültünk. Ez az amit keresek most.
  • hunbasser
    #40
    1800 az nem is sok,én ilyen 4-5-re számítottam.

    és mennyi idő az egész?
  • moonflower
    #39
    Köszönöm a segítséget, megpróbálom!Remélem sikerül!A beugró azt hiszem 1800 valamennyi volt, nem vészes!Csak marha sokan vannak és időben kell érkezni, hogy legyen hely.
  • hunbasser
    #38
    magyar torrent trackereken biztos fent van.ami meghívós,oda nincs meghívóm,ami meg ingyenes,oda te is tudsz regelni :)

    pl bittorrent.lap.hu-n ott vannak a linkek.

    mennyi volt a beugró?
  • moonflower
    #37
    Sziasztok!
    Nekem is pont az a rész kéne, amiben Nick Árpád, Gáspár Laci és Bend Dénes volt.Azon a felvételen ott voltunk, a párom szülinapjára kapta a jegyeket. Sajnos nem tudtuk felvenni, pedig a közönségből mutattak minket is. Ha valaki felvette, vagy tudja honnan lehetne megszerezni, légyszi írjon privit nekem!Szeretném, hogy ez az ajándék maradandó meglepetés legyen. Nagyon számítok a segítségetekre! Előre is köszönöm a segítséget!
  • M@TriX
    #36
    valakinek nincs meg véletlenül a Nick Árpádos rész, vagy nem tudja valaki véletlenül milyen számok menntek a mutatványai alatt?
  • Seten
    #35

    Melyiken?

  • hunbasser
    #34
    vkinek nincs meg a nővérkés rész? :)
  • blackgamer
    #33
    közben az egyik magyar videófeltöltős oldalon megtaláltam
  • blackgamer
    #32
    Honeyball - Lusta vasárnap király volt! (a jojós gyerek alatt szóló zene)

  • csgery
    #31
    Én nézem a Fábrit, és engem nem fáraszt, a múltkori is tök jou voltXD
  • akyyy
    #30
    torrentet kint szokott lenni
  • blackgamer
    #29
    valaki nem vette fel véletlen a Bagi-Nacsáékat?
  • schrank
    #28
    keresem a hasonmás verseny biztonsági másolatát különös tekintettel amikor koko szembesül az ő színeiben induló versenyzővel
  • PayaVP
    #27
    Örülök neki h a mai műsorba nem az volt, amit vártam és amit beharangoztak... Részemről egy szimpatikus embernek ismertem meg Lothar Mättheus-t, aki szeretne jó focit Magyarországon, és ennek nagyon örülök.
  • Imremagdi
    #26
    nincs megvalakinek az mikor a Matheus elhagyta a shodert? És fábry saját magát kérdezte/válaszolt?

    Két héttel ezelötti müsor

    köszi
  • Imremagdi
    #25
    nincs ez meg valakinek ? lemaradtam róla

    kösziiiiii
  • DJ Bee18
    #24
    fosás miatt lemaradtam róla :(((
  • zaki
    #23
    meg ez a csóróbuzi anti gyerek :D
  • Istencsászár
    #22
    Lothar mitkapott kegyetlen volt :))))))))))))
  • fifi
    #21
    nemtom minek erőltetik ezt a Szabó Győzőt mindenhol...
  • magus
    #20
    esazmitjelent:D
  • Jano
    #19
    Loál.
  • Marki
    #17
    Mindenkit zsibbaszt, de a Design Center király.
    Az a sok láma cucc...
  • Marki
    #16
    Oszi sokkal jobb volt a Fókuszban. Most lámpalázos lett.
  • KeKKSZike
    #15
    Én nem nézem a Fábri Sót, mert valahogy túl hülyeségnek tartom! Engem kicsit zsibbaszt a Fábry...
  • Ramore
    #14
    Kár, hogy a nőfaló Fábry meleg.
  • CSOCSO
    #13
    hát szvsz egy igazi kis sajnálni való kutya hogy ilyenek is léteznek...
  • Efreet
    #9
    Laughing Out Loud - hangosan felnevet

    ha már használjátok, mennyire fájna utánanézni hogy mit is jelent?
  • CSOCSO
    #8
    még szerencséd hogy ott a :)-d!!!
    mé akor mit jelent pontosan? tudod és soem voltam olyan láma hogy megkérdezzem..láttam mikor használják és tudom mit jelent:)
  • tomcs
    #7
    aaah meg ezt se tudod? ize
    buta vagy :)
    LOL
  • CSOCSO
    #5
    lot of laugh? vagy nemtom.. sok nevetést jelent
  • kíváncsi
    #4
    mi az a LOL????
  • Marki
    #2
    Az nem tudom mi volt, de Oscar király volt. (a káromkodó madár)
    Kb 50* nézem vissza videórol.
  • CSOCSO
    #1
    HÁHÁHÁÁHÁ komoly lehülyézte szegény csajszit?:)))))))))))))))))))))))))))) LOLOLOLOL