5250
Xbox
  • Petyus_
    #663
    Nekem is szar Philips van, DVD-R közül úgy tűnik, egyedül a Traxdata márkájút hajlandó normálisan olcasni. DVD+R-rel érdemes esetleg próbálkozni szerinted? Újraírhatóak közül a -RW-t jobban szereti.
  • Petyus_
    #662
    Simán, nagyon jó az Xbox Media Center. Lemezről gond nélkül játszik mindent, sőt, PC-ről streamelve is. Persze lehet a jövőben lesz olyan tömörítés, amivel nem fog megbírkózni.
  • Lammer
    #661
    natehát a legújabb Xvid,div,matroska,mpg, estébééééééééééééé tehát mindent!!!! ez tuttti...
  • aabyssx
    #660
    > van 1 érzésem hülyének nézel

    Nem-nem, még véletlenül sem. Csak szeretek biztosra menni és inkább többször pontosítani, hogy nem értett-e félre valaki valamit a nem mindíg pontos kifejezésem miatt. ;)
  • Lammer
    #659
    igen tudom... igen van, azokat is boxon nézem, van 1 érzésem hülyének nézel...
  • aabyssx
    #658
    > két anime filmet

    Az anime filmek nagyon jól tömörülnek (a gyakran kevés színt tartalmazó rajzok miatt) és alacsonyabb bitrátával is nagyon jó minőségűek. Engem inkább jó minőségben tömörített filmek lejátszására gondoltam. Van-e tapasztalata ilyennel valakinek?
  • Lammer
    #657
    mindent!!!!
    naon rulz!
    most néztem meg két anime filmet 1ik ogmben másik mkv-ben van naon pöpec ogmben a hangsávokat kapcsolgattam...
    xbmc legújabb release...
    CD-R-rel vigyázz, mert a boxokat 3 lehetséges DVD-Rommal szerelik és ezek közűl csak a samsung látja a CD-Rt!!!! a többi csak cdrwt eszik...
    nekem philips-es van
  • aabyssx
    #656
    > lehet vele filmet nézni faszán, minden Xvid, DivX, mpg fájllal megbírkózik és nagyon szépen lejátssza

    Én éppen most (újra) gondolkozok egy beszerzésén, és ez egy nyomós szempont volna nálam.
    Viszont a mai (nagyfelbontású) video-khoz elég erős CPU kell. Nem gáz ez az X-nél?
    CDR-ről (vagy CDRW-ről) lebírja játszani, vagy fel kell másolni.
    (Az X-Box ilyen dolgairól nem tudok valami sokat.)
  • Lammer
    #655
    na SZVSZ az ilyen játékot hajkitépés nélkűl tényleg pöcén lehet csak élvezhetően nyomatni... ezt a gamét is nagyon vártam, de konzolon nekem nagyon nem megy a strat... vagy én vagyok túl KOCKA???
  • Petyus_
    #654
    Az a játék nagyon jó!! Lehet hentelni, mint atom, és a taktikai részében is sokkal több van, mint ami elsőre látszik. Engem csak a metál zene zavar, meg hogy nincsenek CG átvezetői.
  • Sephi
    #653
    Dehogy...

    Petyus kollegam arra probalt utalni hogy azert van tobb GC jatek mert azt venni szoktak mig a Xbox jatekokat nem veszik hanem inkabb letoltik netrol vagyu adnak egy masoltert 1000 ft-ot.
  • Zozo76
    #652
    Tobb jatek letezik GameCube-ra?
  • Sephi
    #651
    U bazeg... ez a Kingdom Under Fire : The Crusaders valami allati... esku illyet meg nem lattam X-en.
  • Petyus_
    #650
    "KEVESEBB xbox jatek van mind GC. Pedig ugy tudtam hogy a GC kevesbe sikeres mint az XBOX."

    Ja, csak a GC tulajokra inkább jellemző a játékvásárlás. ;)
  • Zozo76
    #649
    Hosszas hezitalas utan ugy dontottem hogy en is "megterek" es veszek egy XBOX-ot. Kicsit korbeneztem a temaban mivel idaig nem foglalkoztam vele es meglepodve tapasztaltam hogy a polcokon (mediamarkt/576shop) KEVESEBB xbox jatek van mind GC. Pedig ugy tudtam hogy a GC kevesbe sikeres mint az XBOX. Tovabba az is megdobbentett hogy annyi PC-s ujsag van mint a szemet, de EGYETLEN magyarnyelvu konzolujsag van ami az XBOX-al is foglalkozik (576)... :(
  • Petyus_
    #648
    Hja. =)
  • aabyssx
    #647
    Nagyon jó.
  • harley
    #646
    Milyen játék a Shenmue2???
  • Aakos
    #645
    Hello

    Ha érdekel nagyon OLCSÓN rengeteg új PC, PlayStation2, XBOX és GameCube játék, akkor írj egy levelet az [email protected] címre!

    Kösz, Ákos
  • Lammer
    #644
    köszi, de ezért már nem fizetnék...
    lehet megyek mircre, és végigjárom a site.txt-eket, csakmár televan a tököm, meg uncsi... :(
  • Caponee
    #643
    Ha egy 100-ast megér neked akkor azthiszem itt megtalálod.
  • Crem
    #642
    Sajna már nekem sincs meg ! :(
  • Lammer
    #641
    Skacok!

    Lemaradtam rendesen a Rallisport Challenge 2-ről!
    Sajna már nem tudom leszedni kb 2 giga van meg a WOD 2DVD-s release-ből!
    Tud valaki netalántán olyan helyet ahonnét le tudnám zúzni a maradékot(LOL vagy 5 gigát)
    DC kipipa, lógok speckó Boxos servereken, de ott sincs meg normálisan senkienk, vagy ezer éve foglalt, stb...
    Már a tököm eldurran, szinte hónapok óta vadászom de ... :(

    Esetleg remény???
  • hungi
    #640
    Hali,

    Szeretnék venni egy x-boxot, moddolva, 2 kontrollerrel.
    Elsődlegesen újat, bár ha jó állapotú és árú
    használtat tudtok ajánlani, az is megfontolom.

    Akikkel beszéltem, azok mindenképpen egy Samsung drive-ost
    ajánlottak, szóval lehetőleg ilyen legyen.

    Ja igen, vásárlás előtt ki szeretném próbálni a gépet.

    Előre is megköszönöm!

    üdv,

    Hungi

    email: [email protected]
  • magyarxbox
    #639
    Xbox játékok MAGYARUL:
    http://xbox-magyarul.fw.hu
  • Adi
    #638
    Huu.... ezt asszem majd kinyomtatom azt szépen oda adom neki az eszédet!:D Nagyon köszönöm!
  • Crem
    #637
    Kis Help Nekem is ! :) PLS!
  • Crem
    #636
    Ami kell:
    EvolutionX 2.2, 2.3, Xecuter vagy megegyezõ BIOS (Enigmahs, Pandoras, Xtenders és Messiah-X NEM MÛKÖDIK!, SE "final" se "beta")
    Csavhúzó (Torx 10, 15 és 20)
    Egy HDD (5400 RPM elkerülendõ a magas "lázzal" járó mûködést); a 7200 RPM is mûködik, de megemelkedik a mûködési hõmérséklet... Javaslom szellõztess és ne zárt helyen mûködtesd)
    Az a minimum, hogy tudd, hogyan kell Pl.: egy PC-ben HDDt cserélni
    Ziki's HDD Preparer 1.3 nevû okosság (Utilitites alatt megtalálod)
    Haj! Sok sok sok Giga hely a PC-n :)

    Megjegyzés: ha még nem szedted szét soha az XBoxodat (garancia) akkor itt megnézheted, hogyan kell szétszedni (és elveszíteni a garanciát ;-] ) http://www.xbox-scene.com/articles/open1.php

    Az elsõ, hogy mentsd le az elõzõ HDD C: és E: meghajtóját. Használj FTP kapcsolatot, és szimlán mentsd le a két meghajtót, illetve esetlegesen azt a meghatjtót, amit jónak látsz. Ismerek olyat, akinek az F: -en is van cucca...
    Pakold be az XBoxba szánt HDD-t a PC-be, és szépen bootolj be, had menjen a rendszer...
    Futtasd a Ziki's HDD Preparer 1.3. programot. CSAK XP/200/98 alatt lett tesztelve! Hogy a többi alatt mûxik, arra nincsen garancia, NT alatt tuti nem! (A többire sem :). Válaszd ki a "kezelésre" váró HDD-t. Pipáld ki a "Zeroing" and "Only 1st 4096 sectors of partitions". Klikk Prepare. Pár másodperc és készen is van. Persze függ a HDD méretétõl.

    [1]
    PC kikapcs!.
    HDD kivesz.
    Állítsd be a HDD jumperét CS (Cable Select)(IBM) vagy M (Master)(Western Digital).
    Xbox kinyit. Anyu hajszárítójával egészen korrektül, hiba nélkül le lehet fejteni a "garancia" cimkéket ;-]. 6 csavar lesz, amit ki kell szedni, ebbõl kettõ a cetlik alatt. Használd a Torx 20-as típust a kitekergetéshez.
    Szépen óvatosan leemelheted a hátulját... alját? ;).
    Szépen meglátod az IDE kábelt a HDD-n és a DVD-ROM-on, illetve ott lesz a POWER kábel a HDD-hez. Szépen vedd ki az IDE csatikat és a POWER kábelt a HDD-bõl.
    Figyelj, mert van ott egy lefogató, ami le is fogja a POWER kábelt! Mielõtt kitépnéd, inkább okosan bánjál vele :-]
    Szépen berakod a helyére a HDD-t (ofkorz ahol az elõzõ volt).
    Xnox bekapcs - Evox CD (nem HDD-rõl) berak és bebootolsz.
    Állitsd be a Hálózati tulajdonságokat.
    Reboot az Xbox-ot.
    Irány a HDD.
    A PC-n indítsd el az FTP programot (FlashFXP).
    A RAW parancs segítségével meg kell formáznod az összes partíciót. A FlashFXP-ben, ha lenyomod a Ctrl + R-t ez fog történni. Másold be ezt és nem lesz gond (mondják a nagyok):

    Formatpath \Device\Harddisk0\Partition1

    a státus ablakban (dialogus ablak), látni fogsz egy "FormatKey" nevu cüccöt. Jelöld ki, másold le, utána írd be (RAW parancs ismét!):

    Formatdrive key (a "key" az amit lemásoltál, ide illeszd be)

    Ezt minden particióval meg kell csinálnod. Csak simán cserélgesd a számokat ("1"-et a "2"-vel, "2"-t a "3"-al... a "Formatpath" parancs végén! Egészen 6-ig kell csinálnod.

    Példa a parancssorra:
    Formatpath \Device\Harddisk0\Partition1
    (a program válasza) FormatKey 3268223456 (ezt kell lemásolni) for 'Device\HardDisk0\Partition1'
    Formatdrive 3268223456

    Amikor végeztél mindegyikkel, úgy fog tünni az F drive szétdurrant (hihetetlen méretet fog mutatni)
    (Evox KB. majd ezt mutatja
    Disk C: 414.367.744 Partition2
    Disk E: 140.886.016 Partition1
    Disk F: 2.000.388.096 Partition6
    Disk X: 786.300.928 Partition3
    Disk Y: 780.746.752 Partition4
    Disk Z: 786.300.928 Partition5 hát vagy nem ;-] )


    A FlashFXP segítségével vissza kell töltened a mentéseidet (C,E alapértelmezésben, de én mindent mentenék).

    Megjegyzés: Ha valamiért mégsem menne, ellenõrizd, hogy mindent ugyan oda raktál e vissza, jumper setting-et mindent.
    Mocskosul körültekintõnek kell lenned, mert igen rövid idõ alatt (1-2 tized mp) lehet hazavágni az egész kócerájt.
    Ha mégis beba... valami, akkor HDD-t szépen újra "ZERO fill" és kezd el elölrõl.
    Na most ez nem két óra, úgyhogy csak akkor állj neki, ha van elég idõd maszatolni vele!




    Forrás: SubNetwork
    Ugye nem kell elmondanom, mindennemû tett, amit kis kezeddel követsz el az XBox-od ellen vagy ért, csak és kizárólag a saját felelõsséged :)

  • Adi
    #635
    Hi Doboz tulajok!
    Kérdésem lenne felétek: van egy haverom most vett X-et!
    Szeretné a vinyóját kicserélni?!
    Milyen vinyó jó?! (pl.: ps2-nél sima ATA jó)
    Mekkora a legnagyobb amit felismer?!
    Kell a vinyón kivűl vmit még venni-e?! Vmilyen kábel vagy akármi?!
    Előre is köszönöm a válaszokat!
  • Crem
    #634
    :)

    Még egy kis segítséget kérnék! :)

    Pontosan melyiket kell letölteni, mert számomra nem egyértelmű!:(
    Van itt minden, csak olyan cím nincs, hogy MS-Dash !:D

    Előre is hálás köszönet!
  • Lammer
    #633
    Szívesen!!!
    Részemről öröm segíteni!!!
    (húú de álszent vóóót)
  • Crem
    #632
    Köszönöm!!!!
  • Lammer
    #631
    privi megy...
  • Crem
    #630
    Köszi!

    Vettem kábelt szal' az összekötés ment...

    Most kezdek original MSdash-t vadászni...
  • Petyus_
    #629
    Szerintem Neked sem probléma. EvoX-ben meglátod mi az Xbox-od IP címe a beállításoknál (át is állíthatod). A PC-d hálókártyájának TCP/IP beállításoknál megadod ugyanezt a címet, csak az "utolsó szám" legyen más. Összekötöd a PC-t és a Box-ot egy crosslink UTP kábellel, akár Windows Comanderrel ftp kapcsolat címének beírod az Xbox IP-jét, username/jelszó alapból xbox/xbox. És ennyi.

    Mondjuk azt speciel nem tudom, eredeti MS dash-t honnan lehet letölteni + hova kell visszarakni. :(
  • Crem
    #628
    Sajnos nem tudok ! :(

    De akkor elméletileg, ahol megcsinálták az Evox-ot ott gondolom ez nem lehet probléma...

    Köszönöm a help-et ! :)
  • Lammer
    #627
    elszállt az xbox dashboardja, ez akkor van ha rámész a live!ra nem szabad, mert kiüti valahogyan...
    NEm eccerü, de ha tucc ftpzni a boxra, pikkpakk vissza lehet rakni...
  • Crem
    #626
    Lenne nekem is egy számomra érdekes és fontos kérdésem.

    Bekapcsolom az XboX-ot bejön az EvoX menü és simán tudok játszani... Ámde tegnap le akartam törölni a mentett állásokat, hogy ne foglalja a helyet és ugye ilyenkor vissza kell lépni a normál menübe... Na ez nekem nem sikerül, rögtön pirosan villog a lámpa és kapok egy 21-es HIBA üzenetet.
    Próbáltam kikapcsolva, hálózatból kihúzva-újraindítva, stb. de mindig ugyaz azt a hibát kapom! :(

    Valaki tudna segíteni, hogy valójában milyen tipusú hiba ez , illetve hogyan tudnám orvosolni? Ha egyáltalán lehet... :(:(
  • Crem
    #625
    Még nincs...
  • csum666
    #624
    Müködő xbox emulator létezik?