1654
Filmek, amiket már nagyon várunk!
  • Synchronous
    #1534
    Shyamalan új filmje... bár már kint van, de értékelhető minőséget nem találtam belőle. Szóval még várom.

  • ximix #1533
    #1532
    Azt a leborult szivarvégit, látványban nem lesz hiány, remélem a rendezés is faja lesz.
  • BenedekFeco
    #1532
  • BenedekFeco
    #1531
  • BenedekFeco
    #1530
  • ximix #1529
    Indiana Jones 5
    https://hu.ign.com/indiana-jones-5/68097/news/indiana-jones-5-harrison-fordrol-is-megerkeztek-az-elso-forgatasi-fotok-meghozza-teljes-menetfelszer
  • AnuluWork #1528
  • lac coo
    #1526
    Igen , A Hang Nélkül 2 jöhet ! Várós. Egyszer már jegyet is vettem rá ,aztán bezártak a mozik ... :)
  • BenedekFeco
    #1525
  • BenedekFeco
    #1524
  • Jim Morrison
    #1523
  • BenedekFeco
    #1522
  • BenedekFeco
    #1521
  • BenedekFeco
    #1520
  • cylonflatus
    #1518
    Legyen igazad!
  • repvez
    Szüli
    #1517
    Meg majd esetleg az is közrejátszik, hogy az a 4 év ami eltelt a két verzio között eredményezett néhány fejlödést a CGI terén és talán emiatt tud több mindent ugy belepakolni vagy másként megjeleniteni ahogy az eredeti verzioban nem .

    DE ahogy irtam, nem értem miért kell még 2 verziot kiadni rola füleg annak fügvényében, hogy nem lesz egy folytatásos univerzum, miért állnak össze , ha utána már nem lesz közös feladatuk
  • xido
    #1516
    Annak idején a szintén lehúzott Daredevilből is előkerült egy 20 perccel bővebb változat,ami már 2 jelenettel képes volt megtoldani és érdekesebbé tenni a nyomozói szálat....lehet itt is,hogy flash és cyborg is kap több jelenetet..nem lesz olyan érdektelen és összecsapott :)
  • cylonflatus
    #1515
    Ugyanaz a szar film lesz mint volt. A DC fanok persze biztos el lesznek alélva, és majd a mennybe menesztik Snydert. Csakhogy attól, hogy letekeri a szaturációt, rátolja a kedvenc szűrőit, meg újratextúrázza a főgonoszt még a lényeg nem változik. ha újraforgatná az egészet az elejétől a végéig -egy új forgatókönyv alapján, na akkor esetleg lehetne egy jó Justice League film is. De így... Fanservice, de a rókabőr fajtából. Összeszedték mi után sírtak a dc fanok, azt az alapján újratatarozzák a filmet. Az egészben ami érdekes lehet, az Darkseid szerepeltetése. A visszaemlékezős jelenetet, amiben a földi szövetségesek megütköznek Darkseid erőivel kibővítették, állítólag egészen hosszú lesz, mint egy film a filmben. Na az egészben ez a jelenet érdekel, mert a bennem élő gyereket fölpiszkálta Darkseid.
  • repvez
    Szüli
    #1514
    Majdnem azt akartam irni, hogyha müvészkedni akarna akkor miért nem fekete fehérbe 360I-be tolja, erre mit olvasok, hogy kiad egy fekete fehér verziot is belöle.
    Csak tudnám, hogy ha ez a film tényleg anynira jo lenne, hoigy 3 bört is le kelljen huzni ugyan arrol a történetrol ugy, hogy ez az elso rész ahol összegyujnek a superhősők és azt gondolná az ember, hogy ez majd valaminek egy kezdete lesz mint az avengerekkel, de azt meg már irták, hogy nem lesz belöle justuce lige 2 , tehát mielött elkezdődőtt volna egy frenchise már vége is.

    Amugy megnézve az eredeti és ezt az uj verziot, az alapján azt kell mondani, hogy a régi verzio treler alapján azt jobban tetszett.


    Még nem láttam egyiket sem amugy
    Utoljára szerkesztette: repvez, 2021.02.15. 20:34:08
  • LasDen #1513
    mert Snyder szeret művészkedni a trailerekkel...
  • cylonflatus
    #1512
    A feltuningolt Steppenwolf úgy néz ki mint a Hyperion/Endymion sagából a Shrike :)
  • repvez
    Szüli
    #1511
    Most komolyam ekkora hypolt filmnek mint ez a justice lige SC verzio, képesek voltak a trailerét kiadni 2021 ben 1080p 4:3 as felbontásban ?
  • BenedekFeco
    #1510
  • ximix #1509
    Új Thor előzetes
    twitter
  • ximix #1508
  • BenedekFeco
    #1507
  • BenedekFeco
    #1506
  • ximix #1505
  • boleron1
    #1504
    7 év kihagyás után gyakorlatilag régi-új tagként üdvözlök mindenkit. Bizonyára volt szó a Film topikban Mel Gibson filmjeiről. Én most várom a Passió folytatását. Állítólag a forgatókönyv már elkészült, a főszerepet szintén James Caviezel fogja játszani, aki szerintem nagyot alakított a Passióban.
  • BenedekFeco
    #1503
  • BenedekFeco
    #1502
  • BenedekFeco
    #1501
  • ximix #1500




  • ximix #1499
  • BenedekFeco
    #1498
  • Jim Morrison
    #1497
  • BenedekFeco
    #1496
  • BenedekFeco
    #1495
  • BenedekFeco
    #1494
  • BenedekFeco
    #1493