68
CSAK EGYMÓDON GYŐZHETÜNK MÓDEMESEK!!!
  • Zagash
    #68
    Hoppá! Ez igaz! De hülye vagyok....

    Megvan a 4E-s csomagom, a matáv(suxxx) forgala szempontjából teljesen mindegy, hogy használom-e este 6 és reggel 7 között a vonatalat helyi 1. díjazású hívásokra, így is-úgy is ugyanannyit fizetek és ugyanannyit keres rajtam ....
  • Zagash
    #64
    Jah, csatlakozom!!
    Én is csak netre használom a matávvonalat (még készülék sincs feltéve), februárban kötöttem be, mert elegem lett a várakozásból...erre tessék... és még én vagyok a jobb helyzetben az ISDN-nel átpalizottakkal szemben!!

    Egyébként sztem nem fogja tudni hosszútávon tartani a terveit a matáv(suxxx), mert már az egész EU őt figyeli! Egyszer már megpróbálta, de akkor sem működött, pedig akkor nem volt ekkora visszhangja... Akkor most főleg nem fog! Remélem!!

    Ahogy beszélgetek az ICQ-s ismerőseimmel, mindegyik rákérdezett (Franciao., Hollandia), hogy mi ez az egész, mert olvasták a helyi újságban, vagy hallották a hírekben a botrányt!!
  • Zagash
    #61
    Tényleg sokkal értelmesebb... elismerésem!
    Csak hát eddig nem volt más, akiben bizhattam....
    Viszont egy kicsit jobban kéne hirdetni a dolgot, mert ez így édeskevés, nem ??
  • Icebird
    #57
    Akárhogy is mindenki megszívja aki modemes!
  • Zagash
    #54
    Itt a levlista is
  • Zagash
    #53
    aki még nem tudná:
    Matáv(suxxx)
  • Zagash
    #52
    Lassan 12 ezernél tart az aláírók száma... nem semmmi!!

    A többiek miért nem írják alá??
    Mit veszíthtnek?

    Ja egyébként itt van a nyoc.hu oldaláról a friss infó:

    "Bojkott
    Lezártuk a szavazást a bojkott időpontját illetően! A bojkott ezek szerint Május 17.-én, Pénteken lesz, így tehát megkérünk mindenkit, hogy ezen a napon, reggel hét órától másnap reggel hét óráig, ha megoldható, ne használjon Internetet és lehetőleg ne telefonáljon Matáv vonalról. Mivel minél nagyobb eredményt szeretnénk ezzel elérni, megkérünk mindenkit, hogy tudassa a bojkott időpontját ismerőseivel, publikálja azt honlapján, azok, akik belinkelték oldalainkat, kérjük a banner alá röviden írják ki ezt az információt! A bojkott mottója: Jobb most egy napig nem Internetezni és telefonálni, mint Július elseje után egyáltalán. "

  • [Walaki]D`Lair
    #51
    "Kevesek vagyunk! Édeskevesek!"
    Én inkább úgy fogalmaznék hogy sokan vagyunk de nem elegen. :DDDDDDDD

    vagy sokan vagyunk és már elegünk van! :DDDDDDD

    MATÁVNAK MEG:
  • Zagash
    #50
    ez a méreg, nem a ciánkáli !!!
  • Zagash
    #49
    Én tudod mit látok, ha kinézek az ablakon??
    A Hungária túloldalán (VIII ker.) ott sürog-forog még a nyócvanéves nénike is be a szám.tech. boltba, hogy legyen mire kiírni az anyagot, mert a 80GB-s vinyója folyamatosan tele van...

    Meg a faszom is....
  • Zagash
    #46
    igen, nincs semmilyen alternatíva nálunk sem! (X. ker) Sem ADSL, sem kábel .... :((

    Még :))
  • Zagash
    #44
    nekem nem :)))
  • Zagash
    #42
    Induljunk ki abból, hogy már egyszer megpróbálta ezt a matáv(suxxx), és akkor sem sikerült, nemhogy most, amikor már !! nemzetközi !! figyelem kíséri az eseményeket! :)
  • Zagash
    #41
    Én csupa optimizmus vagyok, és hiszem, hogy ezt nem fogja tudni keresztülvinni a Matáv(suxxx)!!

    Bár a pesszimisták jobb helyzetben vannak, mert őket érheti kelemes meglepetés, ami persze nekem természetes dolog lesz.. :DD
  • K.András
    #40
    Te melyik popup killert használod?
  • dewdew
    #39
    Eben teljesen igazad van. Erre en is gondoltam, csak nem akartam egybol ellentetet allitani a ket gondolatom koze.

    Ez tisztan 22-es csapdaja :((((
  • shabba
    #38
    De egy portál a látogatottságából él, az adja a bevételét. Ha júl. 1 után nem leszenk modemes netesek(vagyunk vagy 250-300ezren) akik látogassák őket, akkor úgyis lehúzhatják a rolót. Ezt ők is tudják, azért foglakozik minden poetál kiemelten ezzel az üggyel, elvégre az ő sorsuk is a tét. Persze nem minden eszközzel, elvégre ahogy mondod a jövőjükre is kell gondolniuk. Persze csak ha lesz jövőjük.
  • Zagash
    #36
    Ne hülyéskedj már, én is szoktam vidékről internetezni elég sűrűn!
    Azért írtam Bp-ről, mert megtudtam ezt az infót... szerettem volna leírni... baj ?... Lehetett volna találni jobb megszólítást hozzá ?... Mit? :)
  • Zagash
    #35
    Úgy gondoltam, hogy a legkeresettebb oldalakon kéne bannerezni (Warez, Sex, Musics - ezekre mindenki ellátogat), mert a portálok főoldalán nem hagynák... bár ki tudja?!... a mai világban, ahol csak úgy büntetlenül kivégezhetnek hat embert egy 'demokratikus' államban ......
  • dewdew
    #33
    A portalok nem fognak a Matav ellen szervezkedni, amit meg is ertek. Ha van hirdetes a neten, akkor az eleg surun Matav hirdetes. Egy portal, ami a hirdetesbol el nem fog a hirdetoje ellen buzditani, mert megnezheti, hogy mikor kap ujra penzt a bannerek megjeleniteseert.
  • Zagash
    #32
    Főváros!

    A haver mondta, hogy a Kunce nem fogja hagyni a magyar net elpusztulását, és mivel Tökölön lakik ő is, ahol szintén nincs megoldva a helyzet, van remény valami változtatásra...
    Remélem nem csak a Tökölieknek, hanem a többi Bpestinek is!!
  • Alexease
    #30
  • Alexease
    #29
    Ahol tudom reklamozom 1-2 hete a dolgot: www.nyoc.hu/matav. Jo nehany forumban, korlevelekben, ilyesmi.

    Mindenki aki tudja, minnel tobb site-on, forumban, ICQ-jun, Chat-en reklamozza a dolgot. Eddig csak pozitiv viszhangja volt.
    Tegyetek fel a webcimet, egy MATAVSUXXX kisereteben.
    Hogy lesz-e eredmenye a dolognak, nem tudom. De ha mar „szopatnak” – vagy legalabbis probalnak – ne aggyuk olyan konnyen. Elmondhassuk – barmi is legyen a vege – hogy mindent megprobaltunk. Ezentul, ne legyen olyan konnyu dolga a szolgaltatoknak. Eddig megszoktak, hogy mindenre rabolintottunk, es meg orultunk is neki, amikor a sokmillios TV-reklamjaikat bamultuk oraszam.
    Csak hogy rovidre fogjam magam: szopjak le magukat bo nyallal!!!!!!
  • EqUiNooX
    #28
    Pedig épphogy bennük bizhat mindenki, senki másban.. Hátha az uj kormány valami "jóponttal" akar kezdeni és valahogy megoldja a helyzetet, ha más nem valami alternativ megoldással.. Utálom a politikát, nem értek hozzá, de most télleg érdekel hogy az szdsz-es ürge mire fog menni, vagy akárki, aki felvállalja az ügyet.
  • Icebird
    #27
    Elment az eszed ,jóhogy nem még itt istenítjük is őket!
  • Punker
    #26
    Lehet, hogy venni kéne egy pár Matáv részvényt?
  • Punker
    #25
    Ez eddig se volt kérdés?
  • Icebird
    #24
    Új kormány ,új szokás, nem vagyok bent biztos hogy nincs ez a háttérben
  • Punker
    #23
    Márciusban mikor beköttettem az akciós ISDN-t még javasolták is a 4000-es csomagot, mintha nem tudta volna, hogy megszüntetik.
  • Punker
    #22
    A veszteségeikre panaszkodik a tetü, de az ország nagy részé még mindig az ő előfizetője.
  • Hitm@n
    #21
    Mármint műholdas antennám van.
  • Hitm@n
    #20
    "a matáv szóvivője közölte, hogy már szinte minjdenhol át lehet állni vmilyen alternatív (ADSL, kábel) internetre"

    Ahha,persze...

    És az mondana neki valamit,hogy abban a faluban,ahol lakom,egyed nekem van netem?!

    És akkor én mire álljak át? Földkörüli pályára?!
    Amúgy ez a műholdas net jó? Mert az van legalább.
  • Punker
    #19
    Figyelmeztetésnek megteszi egy kanna benzin jól elosztva, akkor elhinnék, hogy nem vagyunk kevesen.
  • Zagash
    #18
    Jó lenne a bojkottot tudtára adni a magyar népnbek, mert azok az erők, amik ezen fórumon mozognak.. hmmm. nem is tudom, hogy fejezzem ki magam..... édeskevés!! megdönteni egy ilyen rendeletet! Tele kéne írkálni, bannerezni a főbb portálokat ahhoz, hogy mindenkihez eljusson az ötlet...
    Ha most ezen fórum népe egyszerre abbahagyja az internetezést, attól a matáv NEM fogja visszaállítani a csomagot!

    Kevesek vagyunk! Édeskevesek!
    Aki tud, az bannerezzen, meg linkeljen ide, és akkor talán.....................

    Only if WE ARE MANY !!!
  • EqUiNooX
    #17
    A matáv szarni fog az egészre.. Értem ezalatt azt, hogy ne netezzünk. Bojkottáljuk meg miegymás. 35ezres városban lakok, nincs kábel, nincs adsl, nincs mikro, csak dialup, semmi más. Jul1-ig. És tudod, az egész város által kiesett pénz, mert 90%-a vissza fogja mondani a netet, szal ez a kiesés nekik bejön azonnal, ha egy nagyvárosban 3 cég rendel mondjuk béreltvonalat, vagy akármit a korszerű technikákból.. Sok sikert a bojkotthoz, mi is csatlakozunk, de nem azért mert hajdejóötlet, hanem azért, mert nincs más lehetőség :]
  • Icebird
    #16
    Győzni ,Győzni ,Győzni!!!
    Le a matával!!!
  • Zagash
    #15
    Nem kertelek tovább:
    szerintem elmehet a picsába a matáv(suxxx) a a kibaszott csomagjaival, meg a percdíjaival együtt !!

    Néztem a riportot a tévében, a matáv szóvivője közölte, hogy már szinte minjdenhol át lehet állni vmilyen alternatív (ADSL, kábel) internetre, csak éppen elfelejtette befejezni mondanivalóját ...
    Igaz nem is volt mivel.. mondta volna azt, hogy a többi nép meg magasról le van szarva ??!! Mert hogy én még Bpesten sem tudok 2002-ben mással internetezni, csak a 4000-es csomaggal 5 kilóbájtperszekundó!! Egyébként meg a DojcseTelekom is magasról szarik bele az egész magyar helyzetbe!!

    Semmi bajom nem lenne a csomag és a kedvezmény megszűntetésével, ha helyette biztosítana a főváros, vagy a kerület alternatívát (bérelt vonal a havi fizetésemért nem kell, kösz!!)
    Végezetül egy gondolat:

    ... Ez a Magyarország már nem az a Magyarország, amire még dédapáink büszkék voltak ...
  • [Walaki]D`Lair
    #14
    :DDD
  • Icebird
    #13
    Az a baj hogy csak a filmben
  • [Walaki]D`Lair
    #12
    Nekem ISDN van de mivel dupla sebességű 2x annyi percdíjat kéne fizetnem!! Hát a nagy faszt. Apropó látta valaki a Starship Troopers magyar verzióját amikor a bogarak megeszik a MATÁV vezérigazgatót? :DDD Legjobb:)))))