7
ha esetleg valaki hallotta valahol
  • Zombye
    #7
    Lehet, hogy pszihés dolog, de szerintem a színek
    élénkebbek, valahogy az egész árnyaltabb, (bár az akciójátékoknál ez annyira nem jön ki, hiszen akkor az ember nem a színekre figyel) Legalább is én nem, de egy Fekete és fehérnél, amikor nézegetem, hogy a lényem épp mit csinál, és van id?m gyönyörködni a naplementében ott tényleg látszik. A mai videókártyáknál egyébként már nem is érdemes 16 bitre visszamenni, nem hoz akkora sebessgjavulást, mint régen (azonnal javítsatok ki, ha tévedtem!)

    ViszRead
  • tomcs
    #6
    ize
    mi a kulonbseg a 16 meg 32bit kozott? en meg azt nem lattam meg sose...
  • Zombye
    #5
    Hozzátartozik a dologhoz, hogy én meglehet?sen rosszul látok, ennél fogva 800x600 32-bit-nél feljebb eddig soha nem mentem, amit esetleg használnék még egy nagyobb monitorral, az az 1024x768 32-bit lenne, természetesen FSAA nélkül, úgy se látok semmi különbséget ha be van kapcsolva ha nem. Érdekes, a 16 és 32 bit közötti különbség még nekem is szembet?n?.
  • Zombye
    #4
    Sajna nem!


    Szétnézek hátha van már valami, de neagyon szeretnék egy illyenre lecserélni az egyébként remek Hercules Prophet2MX-emet.
  • tomcs
    #3
    senki semmi konkretat nem tud?
  • atxatx
    #2
    Érdemes megnézni:
    http://www.vr-zone.com/cgi-bin/vb/showthread.php?s=1b6971a9b91ba42b7662bb897019072b&postid=36655#post36655
    Ugyan árat nem írnak...
  • tomcs
    #1
    mostanaban mar kartyak tesztjei kezdenek megjelenni errol a cuccrol es allitolag a ti200akat is veri, es annal joval szelidebb arakat josolnak hozza csak konkretan meg semmit
    amugy azt is irjak hogy 250-250mhz-s (gpu-memoria, effektiv persze 500 mert ddr) orajelen teszteltek es a kiadott ennel valoszinuleg tobb lesz