92
Cicák, macskák, aranyos kis joszágok, büdös kis dögök :)
  • CSOCSO
    #1
    Hi all van most két cicánk.. mindegy. én szeretem a cicákat a kutyákat is.. anyának régen mikor még pisis voltam 11 macskája volt.. szabadidejében fésülgette öket meg minden.. mindegy.. valaki tud képeket és infokat adni a nagyobb cicákról ( bengáli meg hasonlok no meg jöhetnek a tigris csikos kiscicák meg a hasonlo fura macskákról is!! köszike!!
  • MuERTe
    #2
    Nekem is van kettő.
  • Dreet
    #3
    nos Csocso ime az en tigrisem :-))

  • MuERTe
    #5

    Ő a kicsi, aki nem nagyon szereti ha fényképezik. Össze is karmolt rendesen :) Vadóc egy kicsit, de már megszelídítettem.

    Ő meg a nagy. Egy igazi jó cica, aki már akkor is dorombol ha felé nyúlsz.
  • Garfield
    #6
    Nálad is szokta elmélyülten tanulmányozni a mozgó kurzort?

    Nálam néha fogja magát, leül a egér mellé és néz...
  • CSOCSO
    #8
    nekemis csinálta ezt a régi macskám állandoan ráfeküdt a keyboardra és imádta ha akurzollal játszunk:)
  • CSOCSO
    #9
    majd megmutatm milyen cicákr gondoltam én:)
  • CSOCSO
    #10
    itt van a bengáli
  • CSOCSO
    #11
    baszameg:))))))))))) nem ezt akartam:)
  • CSOCSO
    #12
    szal:
  • CSOCSO
    #13
    melyik az a házicica ami nagytestű, mint egy kutya szinte, ugy emlékeztem hoyg a bengális cica ( tigris ) vagy micsoda..
  • Tomcat
    #15
    :D

    Hogy bámulja azt a monitort :)
  • Tomcat
    #18
    megvannak még a kis dögök? :)
    Hihetetlen aranyoasak ám!
  • Coine
    #19
    Nem is volt macskánk, nem is hiszem, hogy lesz, kutyák 4ever ! :-D
  • Garrett
    #20
    nekem két egerem van itt az aszalon :) ott szaladgálnak az akváriumban :) elnézegetem őket egész nap tanulás címén :)
  • Róka
    #21



    Kutya - macska barátság az igazi.
  • Garrett
    #22
    boccs de én azt nem nevezném kutyának :) nekem csak a nagyobb kutya a kutya :) remélem nem baj
  • Garfield
    #23
    Nálunk a 2 éves magyar vizsla alszik együtt egy herélt, minimum 10 kilós ex-kandúrral, imádják egymást.
    A másik macskánk, egy 5-6 éves, ivartalanított nőstény viszont igazi macska: kis pöttöm, törékeny termetével megtanította a kutyát kesztyűbe dudálni, úgyhogy az minimum 20 centiméteres távolságból (ezen belül a macsek kinyújtott körmös pofont ad...) kerüli ki a macskát. Ezt leszámítva viszont mintha a Garfield-képregény hőse kellt volna életre.
  • CSOCSO
    #24
    a pitbullom állandoan meg akarta gyömöszölni a fehér perzsánkat...ez jo rég vol igaz...
  • Róka
    #25
    Nincs róluk képed? Nagyon aranyosak lehetnek.
  • Tomcat
    #26
    szegény macsek :D

    amúgy egyik barátom húgának volt 1 kis kölyök macsekja. Mondjuk kivasalta valami kocsi szegényt azóta :S, de az egy kész kis terrorista volt. 2 tacsit úgy megnevelt, hogy csak na. harmadiktől azért félt. :)
  • Garrett
    #27
    hehe épp most próbálnak kimászni... rá kell tennem mindig egy könyvet az akvárium tetejére.
    nem tuom hogy cssinálják,de elkezdik kapargatni a könyvet amit odateszek és kikaparják az egészet... átették magukat kb 3 könyvön eddig
    ha meg fémet teszek oda akkor meg nagyon hangos a kapirgálás...
  • Róka
    #28
    Nagyobb cicát kértél, ez remélem jó lesz
  • CSOCSO
    #29
    ez megvan nekem is... de azé köszi...
  • Dreet
    #30
    Egy ejszakai jelenet ( amikor eppen nem vadaszik )
  • CSOCSO
    #31
    :))))))) tök ari:) én is csináltam 10 képet a macsekkrol majd feltesze a legjobbakat... két párhóapos cica:)
  • Dreet
    #32
    amugy macska felett egy lampa van. Amikor megkaptuk kipecezte maganak azt a helyet es azota ott alszak ( ha eppen nem a baratnom nyakan :-)) )
  • Garfield
    #33
    Ja, azt nem írtam, hogy az ex-kandúr egy sziámi-cirmos keverék: a macska kb. 80%-a sziámi (viszont sehol a fajtára jellemző elegáns testalkat, nagy dagadt dög) kék szemmel, a lábai alsó fele viszont diszkréten cirmos mintázatú, legalul fehér "zoknikkal".
  • Garfield
    #34
    Majd megnézem, de babona nem fényképezzük a macskáinkat, mert régen többször előfordult, hogy a fényképezés után néhány héttel valami történt velük. Jó,tudom, hülyeség, de babona. (Lásd még Amélie csodálatos élete c. film elején, hogyan ártsunk az embereknek egy fényképezőgéppel...
  • Róka
    #35
    Cuki, és látszik rajta, hogy tudja, milyen nagy biztonságban van a Gazdinál.
  • Róka
    #36
  • Garrett
    #37
    ihh ez naggyon aranyos!!!!!!!!!!!

    huh de rég mondtam bármire is ilyet, de ez a kép naggyon jó :))))
  • G@b0r
    #40
    LOL nagyon durva :DDD
  • Róka
    #42
  • Coine
    #43
    nagyon komoly, mind, kis rohadékok :-D
  • Dreet
    #44
    MAcskám megoldotta a tegnap reggeli ébredésem:
    6 óra körül kiengedtem a kertbe, 7-kor arra ébredtem hogy egy nyakábán átharapott rigo tetem fekszik a melkasamon + winchester a macska. A kis "dög" levadaszott egy madarat es behozta nekem. Mondom magamnak mókás és azzal a lendülettel hajítottam is ki az ablakon a madár élletelen testét. Gondolom sejtitek mi történt.....
    Visszahozta.
  • Garrett
    #46
  • Garrett
    #47
    nyahh
  • Garrett
    #48
    hmm ezt ugyláccik nem szereti
  • Cat #49