2153
http://www.sg.hu//forumkepek/2006_07/halo_2.jpg>
F.A.Q!




  • grebber
    #32
    XBOX preview
  • grebber
    #31
    Jaja az engem is érdekelne.
  • haxoror
    #30

    a PC-s verzió alapból jobb lesz a lehetőségei miatt mint a boxos, a nagy kérdés az hogy mikor lesz PC-n?
  • grebber
    #29
    Halo 2 képek: (kicsit fasza lesz) remélem faszán sikerül átportálni pc.re

    1.2.3.4.5.6.7.8.9.10.
  • grebber
    #28
    Szerver az tényleg jó lenne.
  • haxoror
    #27
    überbrutál nagyon várom már :)
    remélem PC-re is kijön hamar
    viszont a státuszjelző faszi hangja nem tetszett és kár hogy csak egy mappot mutattak (nem volt tank meg légi cucc)
    na megyek és fölrakom a Halo1-et megint
    kéne egy magyar tört Halo1 szerver :)
  • grebber
    #26
    Halo 2 movie 122MB

    Halo 2 Zanzibar Gameplay Hi-Res Movie (122.7 MB)
  • Argon
    #25
    Itt elég sok képet nézhettek meg a Halo 2-ből!
  • toMpEr
    #24
    hat szerintem elob lesz xbox emulator :)
  • haxoror
    #23
    vajon PC-re mikor jön ki ?
  • grebber
    #22
    Preview
  • grebber
    #21
    ja szerintem is csak mire kijön PC-re :(
  • haxoror
    #20
  • grebber
    #19
    HALO 2 koncepció!

    Birdy, 00:03 - Játék: X-Box

    (IGN) Fergeteges HALO 2 tervet adott ki a Bungie, a kezem is remeg, miközben elhelyezem a kuang11-en. Végre, gyerünk Bungie, szeretettel várjuk a trélerekkel megerősített HALO 2 kampány beindulását! Köszönet néked Warhawk a tippért!

    Egy csodálatos kép :)

    info: Hardwired
  • grebber
    #18
    Preview
  • Chaos Mad
    #17
    ok, én is várom má. :)
  • haxoror
    #16
    mert most néztem meg a red vs. blue videóit és majd szétszakadtam a röhögéstől
    és naggyon várom a Halo2-őt
  • Chaos Mad
    #15
    mé? :)
  • haxoror
    #14
    Up! :)
  • grebber
    #13
    Indul a HALO 2 kampány!

    Birdy, 00:09 - Játék: MOHA

    (Gamers Hell) Végre felpezsdül az élet a HALO 2 körül is, ugyanis a Microsoft Game Studios és Bungie Studios bejelentése szerint az USA-ban 1500 moziban kezdik majd vetiteni a játék előzetesét a Spider-Man 2, The Village, King Arthur, I Robot, Catwoman és Alien vs. Predator filmek előtt. A november 9-es megjelenés kőbe van vésve és megemlítettek egy esetleges Linited Edition verziót is. Várjuk szeretettel az új trélert!

    info: Hardwired
  • Tibre
    #12
    gratulálok,sikerült szétb*szni a topicot úgy,ahogy van.
  • janos666 #11
    Úgy látszik ez beveszi majd az AA-t. És remélem történetre ott fojtatja ahol az 1 abbahagyta mert elég kinlódva játszottam vele, és nem tetszett hogy annyi a vége hogy egy hajóban ülök a semmi közepén/szélén és monitor vagy mi is vidáman elhúz a faszba.
  • grebber
    #10
    Halo 2 - nem lesz nyílt bétateszt

    Sogun, 13:13 - Játék: X-Box

    (Gamers Hell) Tegnap délután a Bungie frissítette Halo 2 FAQ tájékoztatóját, amelyben beszámolnak az E3-prezentációról, leírják a játék multiplayer módjait és eloszlatnak pár fantasztikus feltételezést. A FAQ legfontosabb része, hogy a Bungie nem tervez publikus bétasztesztet. Aki szeretné közvetlenül a szájukból hallani a mondatot, szó szerint ezt közölték a rajongókkal:
    "A Halo 2-t mostantól természetesen kemény tesztelésnek vetjük alá egészen a megjelenésig, de egyáltalán nincsenek terveink bármilyen publikus bétatesztet illetően."
    Megjelenés: 2004. November 9. - XBOX

    info:Hardwired

    Vazze akkor a PC-re mikor jön?
    De remélem jó lesz az átirat mert a trailerek meg a képek überjók.
  • grebber
    #9
    Bocs ha nagyok de ezek kellettek ide :)





    További képek
  • grebber
    #8
    HALO 2 E3 2004 Trailer

    Hát ez nagyon nagy game lesz!
  • zaki
    #7
    Up! :)
  • dewdew
    #6
    Csak tudni szeretnek, hogy bemutatjak-e, a bejelentesrol egy szo sem esik...
  • Dynamic
    #5
    A rohadt mikrofos miatt még az 1-et se láttam:((
  • TneX
    #3
    Lefordítanád számomra a mondatot,mert 1 rohadt szót ne mértek németül a Was ist das,on kívül...
  • M.A.D.
    #2
    hányikell
  • Inquisitor
    #1
    http://www.pcgames.de/index.cfm?article_ID=48356&menu=010101

    Itt van egy német cikk (elég friss még) a HALO PC verziójával kapcsolatban és ott szerepel ez a mondat: "Für gewöhnlich gut informierte Quellen hören schon das Polygongras wachsen - und wollen wissen, dass auf der E3 Ende Mai bereits Halo 2 (natürlich exklusiv für Microsofts Xbox) gezeigt wird."
    Hát ha tényleg kijön PC-re a HALO, akkor ugye kell helyette valami X-BOX Only game, nem?