26
Miért nem jön be?
  • ThePartyFace
    #26
    vadul csetelnék, erre nem fejreállítják a szervert?:P
  • ThePartyFace
    #25
    Megint szarakszik...én ugy hallottam, hogy bosszubol pingelik, dosolják.
    Tudtok errol valamit?
  • Breki33
    #24
    hát szerintem csak ideiglenesen

    amugy regen a trefi es a gyaloglo egy volt,
    de mostmar szerintem jobb.
    legalabbis kezelhetosegben, kinezetben
    emberekben nem biztos....
  • Dikkma
    #22
    Én gyaloglon vagyok, a polgári keresztnevemen :-)
    Vki jár arra keressen meg.. De ha bejön lányként és elkezd szívtani, megfojtom... :)
    Gyaloglo most kapott új szervert, azóta tényleg jobb, de sajna már elszokott onnét a 3000 ember egy része, most 2200-an vannak kb. 10-20 közöttben meg 50... :( tavaly még 100.. hát de nem mindenki olyan türelmes mint én, ha nem tud chatelni átmegy máshova.
  • Breki33
    #21
    még sosem láttalak...
  • KeKKSZike
    #20
    Szerinted? :)
    KeKKSZ
  • Breki33
    #19
    milyen néven vagy?
  • KeKKSZike
    #18
    Én IRC-vel szoktam fenn lenni a Trefin! Úgy sokkal könyebb! :)
  • Breki33
    #17
    nekem gond nelkul megy

    éljen a Party_Turmix szoba :-)

    www.extra.hu/Party_turmix
  • izb
    #16
    Tenyleg nagyon lassu!!
    Valszeg egy ket honap,es ez a problema is meg fog oldodni!!(Nem lesz 1500 ember fent egy idoben az bizti)
    Sajnos!!!:(((((((((
  • x-man
    #15
    Basszus ilyen még nem volt! más is írta hogy bejön neki, de nekem még a kezdő oldalt sem hozza be!:(
  • KeKKSZike
    #14
    Nekem bejön és nem szokott szarakodni... Csak nagyon ritkán! :)
  • x-man
    #13
    kösz...:-/
  • ipszilon
    #12
    jó szorakozást!:-)
  • x-man
    #11
    :-))) áhh, inkább szintet lépek még a www.larkinor.hu -ban (20. !!) aztán megnézem az x-aktákat, majd megyek aludni (ez a kedvenc időtöltésem:))
  • ipszilon
    #10
    akkor hívd fel az osztálytársaidat, vagy azokat akiket személyesen ismersz!vagy dumálj a szüleiddel! (na jó, ez csak egy ötlet volt:-))
  • x-man
    #9
    Ehh)) de ök ilyen chates haverok, nem tudom a számukat:))
  • ipszilon
    #8
    hívd fel a haverjaidat telcsin!:-)
  • x-man
    #7
    de azért jások, de azért azokkal is szeretek chatelni, akikkel már több hónapja "beszélek". És most nem is akarok nagyon ismerkedni. Csak dumálni egyet.
  • ipszilon
    #6
    hùat ismerj meg másokat! nem azért jársz chatelni?
  • x-man
    #5
    most voltam a gyaloglon, de szerintem kurva szar. nagyon lassú és senkit sem ismerek. a treforton szoktam lenni mindig. Na mind1, remélem jövő hétre megcsinálják...
  • ipszilon
    #4
    probáld máshol!
    de azt hiszem a magyar chat oldalak nem a legjobbak.
  • x-man
    #3
    Jó de, egyáltalán nem jön be még a belépési oldal sem! Az igaz hogy néha ledob (nem negyedóránként) de most sehogyan sem lehet felmenni!!!
    És ez kurvára szar (legalábbis nekem), mert már tegnap este óta ez a szar helyzet!
  • ipszilon
    #2
    az a baj a terfortal, hogy túl sokan használják, és rossz a szerver. engem is leszokott dobni.
    a másik a chat.hu, amely szintén negyed óránként lefagy, na dehát a gyalogló sem különb!
  • x-man
    #1
    Hi! Az a gondom, hogy tegnap este óta nem jön be a trefort chat nálam. ( http://trefort.net/ )
    Se webről sem IRC-ről. Csak nálam nem jön, vagy nálatok sem?