5
Lg v Samsung
  • Man19
    #5
    Üdv mindenkinek!

    Van valakinek Samsung Syncmaster 913V típusú monitorja?
    Nem találok hozzá WIN7-re való 64 bites drivert, mert azzal engedné kihasználni a maximális felbontását (1280x1024). Segítsen valaki légyszi!!!
  • TheZsenyka
    #4
    Tökre mind1 hogy flat vagy nem. Ha nem flat, akkor kifelé torzít, ha flat akkor középen torzít. A 85 Hz miért nem elég?
  • Aladarka
    #1
    Sziasztok!

    Egy nagyon fontos kerdesem lenne. Legeloszor kineztem magamnak egy LG flatron 775 monitort, ennek eloben lattam a kepet, es nagyon tetszett. Az ara sem volt rossz 61000 afaval egyutt. A muszaki parametereiben kutatva, eszrevettem, egy nagy hianyossagot. 1024 * 768 max 85 HZ. Ez egy kicsit letort. Semmi gond, gondoltam ugysem 1-2 evre veszek monitort, ezert inkabb megveszem az LG Flatron 795-ot, de ismet csalodnom kellett, mert ez is csak 85 Hz-en tudja az 1024*768-at :(( Egy jo baratom ajanotta nekem a smasung 755 Dfx Dynaflat monitort. Ez 109 Hz-en is tudja az 1024*768-at. A baj csak az, hogy ilyen monitornak meg nem lattam a kepet. A kerdesem az, es ez nagyon fontos lenne. Mit tudtok errol a monitorrol? Megvalami mit jelent a dynaflat? ettol meg teljesen sik a kep? Tehat tokeletes a flatron hatas?