411
  • b
    #3
    körk kapitány azt mondotta, hogy ez nem a legjobb game. :)
  • I.C.ram
    #5
    legjobb FPS lett amit a luacasarts valaha kiadott hangulat a heleny story a heleny grafek helyen multiplayert lertekeltek itt pedig az is nagyon jo
  • Sephi
    #6
    Tenyleg kurva jo jatek. Oszinten megeri jacani! Meg ha az elso palyak nehezek is addig jacatok ameddig meglesz a fenykard! Azutan nem tudgyatok abba hagyni:) Valami eszmeletlen amikor Jedi , Jedi ellen harcol! Azok az effketek baaz!
  • TheZsenyka
    #8
    Kövér siker? :)
  • TheZsenyka
    #9
    Ez a Dessan télleg nem egy igazi ellenfél, amire az ember vár... jó, persze Darth Vader-t sajnos nem lehetett bedobni, de pl. egy Darth Maul kaliberű arcot igen... és mindenképpen embert... nem valami idegen lényt... :) Lizard Jedi :)
  • Supergamer_real
    #10
    Nem tudom feltunt-e a lucasarts mindig olyan karaktereket tesz be a filmjeibe (az Eposide 1be biztosan) amit utana el lehet adni kis jatekbabakent a hulyegyerekeknek......

    Szerintem az egesz Starwars sorozat sokkal jobb volt amig George nem a sajat penzebol csinalta a filmet.... addig a maximumot hozta ki a szuk keretbol, most mar inkabb az latszik, hogy sporol mert a nev majd eladja a filmjeit, jatekait.

    Ez a jatek igaz egy kivetel de szerintem (!) az episode I. egy nagy kalap (csokifagylalt) volt.Tele mindenfe Jar-Jar figurakkal, hogy szimplan a jatekok meghozzak a film arat.

    Remelem az Episode II. ujra igazi StarWars lesz.....
  • Laci73
    #11
    Hello Supergamer!

    A Star Wars addig van jó kezekben amíg George Lucas áll a filmek és általában minden Star Wars média mögött. Igazad van, a Phantom Menance alulmúlta magát, de azért nézhető, sőt jó maradt.
    Akkor lesz baj, ha George Lucas 15-20 év múlva kiöregedik a filmes iparból. Már előre rettegek a sok önjelölt rendezőcske és az üzletemberek által finanszírozott, készített Star Wars-tól. ( Szar Vórsz :)) Lesz majd Star Wars mosópor, pizzafeltét, tévés szappanopera (!!), anyámkínja. Csak győzd kivárni...

    Más. Érett nők (azaz a Q3 motor) dícsérete:
    A játékról egyetlen szó: telitalálat. Talán a MOHAA fogható egyedül hozzá. Csak a Westwood csapatát tudom ezek után sajnálni, akik a Renegade-hez nem a Q3 motort használták. (Úgy vélték nem elég kiforott, erre meg is csinálták a magukét... ) A legélvezetesebb játék a Jedi Outcast amelyhez eddig szerencsém volt. Ezt még megvásárolni is érdemes :) mert nagyon jó.
  • Laci73
    #13
    Én Flachette gunnal (amelyik olvadt fémszilánkokat köpköd) aránylag hamar leszedtem róla a pajzsot.
  • Supergamer_real
    #15
    Ne ersd felre en sem akarom, hogy akarki mas rendezze a Star Warsokat mert - tobbek kozott - szerintem (is) o az egyetlen akinek megfelelo fantaziaja van hozza es ami meg fontosabb meg is tudja filmesiteni.... engem csak az zavar, hogy az Episode egy nagyon nagyon a regi nevre epitett, teleraktak mindenfele konnyen eladhato babafiguraval es nagyon latszik rajta, hogy George sporolni akart.Pedig az o kepessegeivel abbol az osszegbol it tudott volna 10x jobb filmet csinalni (a mostani anyagi hattererol nem is beszelve).

    Csak remelni tudom, hogy az Eposide II. ujra igazi StarWars lesz es George megint osszeszedi magat.
  • Laci73
    #17
    Az utolsó pályán vagy. A Yavini templomot kell megkeresned, egy helyen a VÍZ ALATT egy szikla tövénél kell átjutnod (van ott egy kissebb vízesés, illetve csobogó) máshol a sziklák között kell utat találnod.
  • Laci73
    #24
    Nyisd ki a harmadik hangárt (ahol még nem jártál), és a nyitáshoz használt kapcsoló mellett lévő felvonóval ereszkedj le.
    Menj be a hangárba (egy birodalmi hajó van benne, összecsukott szárnyakkal) Mássz a hajó tetejére, onnan ugorj fel a hídra (ahonnét a rohamosztagosok szoktak lövöldözni). A legközelebbi kiugró részén a falnak (a fejed fölött) van egy ráccsal lezárt helység. Lődd ki a rácsot, és ugorj be a nyílásba (egy folyosó-rendszerbe kerülsz).
  • Laci73
    #27
    Három kódot kell megtalálnod, plusz be kell kapcsolnod a középső konzolt. A kódok speciális helyeken, azok falain vannak (egy-egy kék, piros, zöld) ahová külön-külön be kell jutnod. Keress a padlókon lejáratokat, sötét, eldugott helyeket...
  • Laci73
    #29
    Egy helyen van egy illúzió-fal ahol át tudsz menni. Utána át kell rohannod lángcsóvák kközött (Force Run-al) majd egy háromágú elágazáshoz érsz, ahol Desann tükörkép-illúziói (Dark Jedi elmetrükk) háromfelé szaladnak :). Kövesd a BAL oldalit. Egy tűz állja az utadat. Rombold el a fejed felett lévő csövet, mire a kiömlő víz eloltja a tüzet. Utána egy lukba kell pottyannod, egy trükkös "tologatós" labirintusba. Találd meg az egyik eltolható fal mögötti kapcsolót és nyomd be (Force Push) Itt már csak egy idétlen folyosón kell átjutnod (Force Run) ahol a falból csiki-csukizó kapuk akarnak agyonnyomni. Ott lesz Desann.
  • liquid
    #32
    Pontosan.. :-)
    Azaz: benyomod a speed-et (nem a tablettát, hanem a powert) aztán amikor közel érsz, megadhoz rántod a kardot. Nem nehéz.
  • Laci73
    #34
    A nagy teremben nincs kijárat. A vizes részen menj fel a "galériára" ott találsz egy ablakot, ahonnét lőnek rád. Az ablak mögött van egy konténer, lődd szét. Felrobban, vele együtt egy kapcsolótábla is, és kinyílik az ajtó, mögötte újabb kapcsoló, és újabb nyíló ajtó...
  • Laci73
    #39
    Hello Dragonboy! (Ezek a fantázianevek...)

    Ne csinálj semmit, le kell hogy győzzön. Szedd ki a csalást! A "lényszerű akárki" :))) Desann, aki a fő ellenfeled lesz a játék végén.
  • Laci73
    #40

    Ez a crack.am oldala. Az apróbetűs listában keresd meg az uncensored-es cracket, és klikk. Megnyílik egy csomó oldal, DE NE ZÁRD BE ŐKET !!!
    Az egyik lap alján ott lesz a "Download crack" felirat, klikk arra. Ha kérdést tesz fel az oldal, válaszolj mindig "YES"-t !!!!!
  • liquid
    #41
    A "darabolást" konzolból is elő lehet csalni, mépedig a
    "g_saberRealisticCombat 1" parancsal.
  • Laci73
    #44

    A falon lévő ábrát kell a padlón középre húzni.
  • Laci73
    #45

    Flachette gun másodlagos tüzelési módja, rakétavető, vagy a fényszablya hatásos ellene.
  • Laci73
    #53
    Sajnos bugos a program pár helyen, és a noclip csalásnál is néha "előjön" hogy bezárva maradnak az ajtók.
  • Bradley
    #54
    Valaki mondja meg pls, hogy kell kinyírni az Artus_topside-n a lépegetőket! Az Istennek sem bírom kinyirni őket!!
  • Laci73
    #61
    Vizsgáld csak meg azt az oszlopot (a tövénél). Force Push-al benyomhatod a kiálló, hengerszerű pilléreket.
  • iamenemy
    #62
    sziasztok! Nekem eddig tetszik a játék csak sajnos elakadtam és nemtalálok megoldást sehogysem. Az Artus Mine pája után jön az Artus topside mikor az elején egy csőből kiesve egyből egy nagy csirkeszerű :) robot nyomul rád. Már kinyírtam mindenkit felrobbantottam az ionágyúkat de nem találom azt a helyet ahol a Jane Ors-al (vagykicsoda) kellene találkozni. Pls segítsen valaki.
  • Bradley
    #67
    Á megoldás egy Bug-ban rejlik. Valami csoda folytán a 3ik lépegető el tud tünni... (Én visszacsaltam az első lézerágyuhoz fellifteztem, hogy lelövöm, erre eccerüen eltünt.. mit sem törödtem vele, csináltam mindent tovább erre a végén egy ajtó ztárva maradt, Jane sehol sincs..)
    Újra kezdtem, a 3-as lépegetőt kinyirtam, nem tünt el. a végén meglett Jane is... :)
    Szal eccerüen kezd újra a pályát...
  • liquid
    #69
    shift+0
  • liquid
    #74
    pötyögd be, hogy
    "devmapall"
    ez aktiválja a cheateket.
  • liquid
    #89
    A kardot + a force powereket nem kapod meg a játék elején - miután elószöt összecsapsz Desann-al, a Jedi Akadémián jutsz hozzájuk.
  • thomm
    #90
    Sziasztok.Egy nagy kérdésem lenne hozzátok lehet kicsit röhejes de most lett netem hogy tudok multiba a Jedi Knight 2 vel nyomulni?
  • Laci73
    #91
    Hello Igi!

    PONTRÓL PONTRA????????? A fele benne sincs!!!
  • liquid
    #93
    Van ott egy multiplayer opcio, kiválasztod, aztán a szerver keresőben kiszúrsz magadnak egy szimpatikus játékot, és hajrá. A keresőben minden szerver mellett ott lesz, hogy milyen játékmód fut rajta, és hogy éppen hányan ütik egymást.
  • liquid
    #98
    A www.gamefaqs.com-on több végigjátzsás is van, plusz valaki írta lejebb, hogy az ehavi Guru is közölt walktroght.
  • liquid
    #99
    walktrough-t, na
  • Pöty
    #104
    Számalmasak vagytok, tisztelet a kivételnek! Tudom miért nem látogatom a superlamert! Ennyi balfaszt, vegyetek meg mindenféle ujságot meg nézzetek be mindenhova mert nem vagytok képesek normálisan végigjátszani egy komolyabb játékot!

    Tudom ajánlani a Dynablastert nagyokosok!

  • Pöty
    #105
    Megnéztem a megoldást jajj! Hogy kell? Hű de béna vagyok, és most hogy kell? És most?
  • thomm
    #108
    Kösz nem vagyok ennyire hülye csak sajna nálam nem jelenik meg senki.Hogyan lehet máshogy felmenni vmi olyan oldalt ahonnan fel tudok mászni
  • liquid
    #109
    Örülök, hogy nem vagy ennyire hülye... :-)
    Megoldás No2: Nem vagy te véletlenül valami tűzfal mögött?
  • liquid
    #110
    Megoldás No3: használj Gamespyt vagy ASE-t.
    Ha így sem megy, akkor passz.
  • thomm
    #111
    Köszi a tippeket mondjuk,számtek zseninek azért nem nevezném magam.Ha tűzfal mögött vagyok akkor mi a helyzet hogy tudom megszűntetni?
  • liquid
    #112
    Otthoni gép? Milyen oprendszer?