6
felhasznalo utolagos valtoztatasa???
  • Garfield
    #6
    Hát de bazze, ez már nevetséges: eddig azért kellett tűzfal, nehogy betörjenek a gépemre, mostanában meg már azért, mert a legutolsó mucsai DLL is ki tudja, milyen címekkel kommunikál...
  • Pheel
    #4
    Hehe. Szopás az élet :)
  • Garfield
    #3
    Bazzeg, ez a gecóláda program kimászik a netre kulcsot ellenőrízni???? Mert kb. 5 perccel ezelőtt "Warez User" felhasználóvá írta át magát és jelszóval védte le az eddig 97 CD-t tartalmazó adatbázisomat. Későn kapcsoltam, mert a változásokat azonnal menti.

    Úgyhogy akinek kedves az adatbázisa, az készítsen róla biztonsági másolatot.

    U.i.: Így engem is érdekelne valami jelszófejtő okosság.
  • artschi
    #2
    tölts le hozzá egy license.key-t az astalavista-ról, hátha az segít
  • Reason
    #1
    huhh, szoval az lenne a kerdes, hogy tudja-e valaki, hogyan lehet megvaltoztatni a felhasznalot installalas utan? Eloszor egy regebbi valtozattal csinaltam a katalogusomat, arra "upgrade"eltem a 3.25ost...az eredetiben mas volt a felhasznalo, raadasul nem tudom a passwordot hozza...tehat a baleset lenyege: megnezni tudom az adatbazist, de uat nem tudok hozzaadni (mert keri a usernevet, amit tudok, de a psseordot mar nem...) Help pls, nagy a gaz, segitsetek!!! thx elore is!