37
már csak 1 hét!!!
  • simonl #37
    Szia,

    A hídra bombákat kell felhelyezned(oldalanként 2 db -ot),de vigyázz hogy a robbanás előtt a bázis felöli oldalon legyél.
  • Drusza
    #36
    Hello sziasztok!Egy kis segítségre lenne szükségem.IGI2 4.pályáján járok,ahol időre kell a feladatot végrehajtani.Megakadtam a hídnál,és nem nagyon tudom mit kell csinálni.Kérlek segítsetek.Köszi előre is.Üdw Drusza
  • ibrik
    #35
    Magyarítások Portálon illetve a GameHuntereseknél.
  • donoki
    #34
    és trainert, kódot? :D
  • Andora
    #33
    Valaki tud magyarosítást?
  • Sheriden
    #32
    Ha jól emlékszem akkor, a kapunál van valami épület és annak a tetejéről kell fedezni távcsöves puskával a foglyot.
  • shaky
    #31
    Várom a végeredményedet! Addig én is nekiállok nyomatni újra!

    Köszi a segítséget!
  • killers
    #30
    Hali! Én is ott akadtam el, egy cimbi azt mondta, hogy gyorsaságra megy a dolog. Most kezdem a játékot, ha ott vagyok és megoldom akkor írok.
  • shaky
    #29
    hELLÓ!

    NEM TUDJA SENKI A MEGOLDÁSÁT?
  • shaky
    #28
    Hali!
    Látom régi game már, de nekem lenne egy kérdésem!

    Valami Líbiai fogolyszöktetést kell csinálni és elakadtam!
    A 6 pontból az első 5 megcsinálva! Mindenki kicsinálva! És a fogoly még mindig be van zárva, a két számitógépből csak az eggyiket lehet letölteni, a kapuk nyitva, riasztó kikapcsolva.
    Mit kell még csinálni?
    A leírás azt mondja, hogy fedeznem kell a foglyot amég elmenekül egy teherautóval, de nem jön semmi.

    Segítsetek lécci!

    Köszike!
  • Cobra11
    #24
    lol.
  • skorpio7
    #23
    ...a nyakadon egy pattanás , amit sürgősen ki kell nyomni .
  • Cobra11
    #22
    akkor rosszul látod.
  • Garrett
    #19
    Hát figy: van akinek nem a grafika a lényeg...
  • Sephi
    #18
    Jo akkor aszt mond meg nekem hogy hogy lehet 2003 ba kiadni egy jatekot aminek a grafikaja 1998 hoz felel meg? En amikor lattam a trailert aszitem az egyest mutatjak!
  • The Garrett
    #17
    jah olvasom énis... hogy nyajják körbe a füleimat...
  • skorpio7
    #16
    Jó OK !
    Csak némi infó még elkel ide , hogy mibe is kerül mindez majd nekünk ... pl némi késésbe .

    GAMESTAR ONLINE

    Késik az IGI 2...
    [2002-10-18 @ 08:39 - ZeroCool] (kommentek: 0)
    A Shacknews jelentéséből megtudtuk, hogy a Codemasters elég keményen eltolta Project IGI 2 című játékának a megjelenését. Az új ígéretek szeirnt csak valamikor 2003 februárjában tarthatjuk majd a kezünkben...
  • The Garrett
    #15
    Hu olvastam róla némi INfot a multiplayerrel gondoltam megosztom (hátva várja még valaki ezt a játékot is) :

    -Csapatorientált mutltiobjectives küldetések
    -Hatalmas kültéri pályák HAVI firssítéssel (kamu:D)
    -Kamerák és riasztórendszerek!! WOW (1 player majd figyeli a kamerákat :D)
    -Automatic Sentry Guns :D
    -CS szerű vásárlási rendszer,
    -Realisztikus sebzés stb.....


    HÁt mitmondjak ha a netcode-ot nem basszák el akkor igencsak jó mókának nézünk elébe.
  • Garrett
    #14
    talán novemberben!
  • Cobra11
    #13
    eltolnák=eltolják
  • Cobra11
    #12
    Basszameg. De mindegy ezt már ismerem. Először fél évvel, majd még fél évvel stb. Nagyon unalmas, hogy mindig bejelentik, hogy mikor jön és mindig eltolnák. Inkább csak egyszer mondjanak kiadási dátumot, de az legalább biztos legyen és nem hitegetni a népet. Na mind1. Ez van.
  • Garrett
    #11
    fél évvel eltolták a megelenést...
  • Cobra11
    #10
    Nincs valakinek valami híre, hogy mikor jelenik meg a játék? Mert ugye az a dátum nem stimmel, amit csucsu írt ide Május 06-án 11 óra 54 perckor.
  • Dikkma
    #9
    wow, játékhírek az SGn? mi történt? :))
  • Jacky
    #8
    Vannak uj kepek, itt a supergamezen a hirek kozott.
  • Csucsu
    #7
    Megjelenés: 2002.06.15
    Infó: http://gamespot.com/gamespot/stories/previews/0,10869,2828154,00.html
    Képek:
    http://gamespot.com/gamespot/filters/products/screenindex/0,11104,539178,00.html
    Érdemes őket végignézni !!
  • Garrett
    #6
    www.codemaster.com elég igéretes scr shotok vannka rajta...
  • Garrett
    #4
    kb jövőhéten megjelenik.. configgal meg nincs gondom ..1.5 Ghz cerko Gef2 256Mb ram...
  • Sith
    #3
    ok csak felhivom a figyelmed hogy a minimum config az aminelindul a játék, nam az amin élkvezhető is
  • Garrett
    #1
    nos aki még nem tudná !
    a project igi2 minimum configja:
    PII 350 Mhz
    64 mb ram 32 megás v.card!
    ez szerintem nem annyira izomgép úgíhogívárom...
    kaptam egy angliai gamer ujságot és abban benne van a részletes leírásis!!

    lesz benne multiplyaer s CS mintájára... maradnak a hatalmas mératű pályák.. és aááítólag az AI-t is megemelték picit :))) csak jelenne már meg