8
Hogy lehet egy film hangját lecserélni
  • sexisrac
    #8
    Sziasztok.A következöben kérném a segitségedet,ha lehet.Letöltöttem a Shooter cimü filmet. Windows film,Méretek 1280x536 ,bitsebesség 754 kbps 4,36 GB GSpot codek információ,Audio codec:0x2001 (Dolby DTS) 48000Hz 755 kb/s tot (5 chnls) Video codec:DX50 Name:DivX 5.x/6.x
    Tehát van ez a filmem angol hangal,magyar felirattal és tökéletesen le is tudom játszani.Viszont mejelent dvd-n és kellene a magyar 5.1-es hang is,az angol mellé.A filmet pc-röl nézem.A magyar hangot még le tudom szedni a dvd-röl,de a hang vagy 5 percel rövidebb.Mivel lehet szerkeszteni és a filmhez illeszteni a hangot? Ha valaki csinált már ilyet segithetne.Köszönöm.
  • Evin
    #7
    Az egyik lehetséges megoldás:
    VirtualDub
    Kijelölöd a lementendő részt (ha kell), majd File->Save Wav (vagy valami hasonló).
    wav kitrjesztést ad a fájlnak, de formátumilag az marad, mint ami a filmben volt(mp3, wav, ac3).
  • lanygabi
    #6
    Helló.picit más téma,szeretnék működő drDivx-et.ha valaki tudna segíteni,
    nagyon megköszönöm.nincs módom napi szinten netezni.ha lehet [email protected] válaszoljatok.Köszi.
  • Iori
    #5
    hellosztok, vki nem tudja esetleg hogy hogy lehet az avi formátumu filmnek a hangját kivágni ?
  • lck
    #1
    Van egy filmem AVI-ban magyar szinkronnal, de 4 helyen lefagy. Ugyan ez a film meg van angolul is és nem fagy le. Szóval lehet-e az angol nyelvű filmen lecserélni a hangot magyarra? Tudtok rá v.milyen programot?