24
Tactical Ops: Assault On Terror
  • Italiano
    #24
    Hátha eccer válaszol vki...:P olyan gondom lenne h játék közben ha leszeretném tenni tálcára akkor midnig kifagy:O h van e hozzá vmien prgi v akármi amivel ezt megtudnmám tenni?:)
  • Crem
    #23
    Thanx!

    Letöltöttem az 5 megásat... Megette... Megköszönte...:)))

    Én hétfőn utazok!:(( Szombaton jövök!:)) Addigra összehozhatunk egy csapatot!:))
  • marlowe
    #22
    Ja, innen le lehet tölteni, meg ez is egy magyar klán, elég sokat játszanak, van szerverük is!
  • marlowe
    #21
    Nszóval a 200Megás a 3.10
    az 5 megás meg a 3.10 javítása 3.15-re
    ( a 3.10-től az AoT )
  • marlowe
    #20
    http://www.fcsk.hu/
  • marlowe
    #19
    Csináljak esetleg egy magyar szervert?
    Mert botok ellen nekem sem nagyon jött be.
    A játékról viszont:
    A pályák, a hangok, a fegyver skinek nagyon jók.
    A moszgások is jók ( a korábbi verziókhoz képest...) De mikor a haverjaim meglátták a mozgásokat röhögőgörcsöt kaptak....
    ( persze szerintem az is így futna akinek egy kalával kell célozva futnia...)
    Másik bajom: Egyre inkább gyorsul a játékmenete, és veszít a realitásából a játék...
  • Dikkma
    #18
    Én ma nem, bocs :/ Sőt jövő hétig sem.
  • Crem
    #17
    Meg kéne próbálni, hogy ketten összehozunk egy gamet...
  • Dikkma
    #16
    Hmm. Lehet hogy a dobozosban található meg vmi ilyen skin? Körbe kéne nézni to.to-n.
  • Crem
    #15
    Köszi!

    Még egy kérdés!:)

    Mi a francért van az,hogy sehova nem tudok bejelentkezni? Illetve mindenhol 7-8Mb "SoliderSkin-t" kezd tölteni... Persz 14.4 modem tempóval... Az ADSL-t mintha elfelejtené...:(((
    UI:Csorog a nyálam 50-60 ping között van az első 20!:))) És nem tudok bemenni!:((((
  • Dikkma
    #14
    Az egyik felpatcheli a 2.2-at vagy nemtom melyik verziót 3.15-é, a másik meg full, csak UT kell hozzá.
  • Crem
    #13
    Hi"
    Mi a külömbség a 200.5Mb és az 5.5Mb patch között? A nagyságot leszámítva...:)))))
  • Dikkma
    #12
    Patch már megvan, kira tényleg minden, töltöm isot is mert megéri eztet :o)
  • I.C.ram
    #11
    tok ingyenes
  • SarkanyfuaRUSH
    #10
    Udv!

    Van ehhez valami CD kulcs, vagy simán tudok vele interneten nyomulni?
    Ha van CD kulcs védelem vannak-e tört magyar szerverek?

    Köszi
  • Crem
    #9
    Grafika
  • Dikkma
    #8
    Amit leírtál teljesen korrekt, magam sem tudtam volna jobban összefoglalni :-)
    Annak örülök, hogy meg sikerült végre oldani az U(T) motor alatt a modellek mozgatását, eddig kritikán aluli volt minden modban, és magában a játékokban..
    Map nemtom hány van, de asszem letöltöm majd a retailt, ebből megéri. Inkább mint GO-ból isot, azzal se fogok játszani, már látom.
  • Dikkma
    #6
    www.tactical-ops.to
    200 mega a 3.15 full patch, ehhez csak UT 4.36 kell.
    Botokkal is lehet játszani, alapból benne vannak.
    Töltöm, egy próbát mindenképpen megér, csak sajna nem isdn-re tervezték :o)
    www.ucsk.hu egy magyar TO klán
  • marlowe
    #5
    De az UT mod az nincs ilyen formában "kiépítve" kevesbb fegyver stb.. szóval szóljatok, ha nem így van....most szedem aztán megmondom :o)
  • CSOCSO
    #2
    tactcal ops?? ez ut mod.. mé van uj TO???
  • Shep
    #1
    Van ebben a ma megjelent gaméban single player rész is, normális missionokra gondolok ,nem pedig olyanra mint ami a global op. ban vanm hogy botok ellen kell szenvedni?