1240
SEGÍTSÉG
  • littleNorbi
    #80
    Hogy kell belépni a BIOS-ba a Toshiba laptopoknál ?
  • Robin Hood
    #79
    Ez neked jó gép? Celeroncs proci, kevés memória, vinyó, stb. 40 ronggyal többért már ilyet kapsz.
  • Robin Hood
    #78
    Ha céges, akkor ne spórolj, vegyél Sonyt millióért. :)
  • nemcsakfeel
    #77
    hátha megér 150 egy lehelletnyivel jobb gépet akkor azt..
    szvsz nincs lényeges különbség köztük.
  • Pupcika
    #76
    céges beruházás lenne... mielött jönnének a nem ideillő hozzászólások :)
  • Pupcika
    #75
    Lenne egy fontos kérdés:
    Fujitsu Siemen: intel centrino 1,6; mobilradeon 9700pro128Mb; 60Gb; dvd duallayerRW; 15"XGA
    vagy
    Acer: intel centrino 1,7; mobilradeon 9700pro128Mb; 80Gb; dvd dullayerRW; 15,1"XGA

    150 nettóval olcsobb a Fuji, melyik amit érdemesebb megvenni? Sokan esküsznek az Acerra. Melyiket válasszam?
    HELP PLS!
  • adamita
    #74
    ????
  • adamita
    #73
    Helo!

    Találtam egy tök jó laptopot.
    A neve Hp nx9110.
    És van rajta egy usb digital drive.
    Azt írták hogy van rajta 3x USB 2.0.
    De a másik kettő usb a túloldalt van a notebookon.
    Akkor mi az a usb digital drive.
  • trabant
    #72
    Bruttó vagy nettó?
  • shaky
    #71
    Hali!

    Az lenne a kérdésem, hogy van egy laptopom amiben SIS770 vkari van.
    A biosban állítható a kari memómennyisége"Share Memory Size: 8-64mb között. Ez eddig nekem is tiszta.
    De van itt egy olyan beállítás is, hogy Graphic Win Size: 32-256mb közötti állíthatósággal.
    Na ez mi? Mert beállítom 256mb-ra, de a windows az 64-et lát továbbra is.
    Mire jó ez a beállítás mit szabályoz?
  • Smith
    #70
    Sziasztok!

    Szerintetek 300 ezerért milyen laptopot érdemes venni?
  • g0a
    #69
    ide is irok hatha... behalt hp notiban az alaplap kellene 1 olyan oldal ahol van lista esetleg ar ... hp szervizben azt mondtak ez az alaplap 100k kicsit sokallom... :)


    koszi!
  • Gascoigne
    #68
    Köszönöm!
  • HITMorpheus
    #67
    Itt nézz szét
  • Gascoigne
    #66
    Clevo laptopokat hol lehet kapni, a notebook.hu kivételével?
  • Dunpeal
    #65
    HELP Valaki!

    Hinote vp700-as szériához keresek CD-Rom/floppy modult,tudna valaki segíteni ,hogy honnét tudnék ilyet szerezni?
  • tajfun
    #64
    Ha olcsobb mint amit er akkor igen, ha nem akkor meg nem.
  • Vlala #63
    De jó, hogy felhoztad a témát!
    Honnan érdemes használt lapit venni? Érdemes egyáltalán?
  • tajfun
    #62
    Hat ha a tolto a kulonbseg, akkor valszeg az a megoldas. Lehet h az aksi szar, vagy a csatlakozasnal vmi.
  • tajfun
    #61
    Nemcsak a vinyot, de a memoriat, dvd-t is sk cserelheted, nem ugrik a gari. En is kulon rakerdeztem vasarlaskor. A vinyot siman kiveszed miutan leszedted az azt eltakaro fedolapot. O'ra'scsavarhuzo nem art hozza, mer ugye nem ilyen bazinagy csavarokkal dolgozik mint az asztali gep, de gondolom ez neked is feltunt.
  • ulrik
    #60
    Sziasztok!

    Vettem egy fujitsu siemens laptopot AMILO D ( CY23 )
    használtan és lenne egy kérdésem, olyan hibát észleltem, hogy ha bemegyek a biosba 10mp-nél többet vagyok benn akkor kikapcsol a gép, de az xp mikor megy nincs semmi az simán megy, ekkor éppen a töltő is rajta volt a gépen csak azért írom, hátha befolyásol vmit, mert a gép le volt merülve, szóval nem értem mért van ez, lehet bios frissítés kéne?
    help pls
  • Gregorius
    #59
    Hogyan?
  • FL
    #58
    Ez megtehető garanciavesztés nélkül.
    Sőt!
    Szerviz előtt különössen ajánlott lementeni. Lehet kapni IDE adaptert(2,5" - 3,5")
  • tajfun
    #57
    Kell hat. Az legyen az 1. hogy azt csekkolod.
  • Gregorius
    #56
    Miután garanciális, majd a szervíz után lehet róla szó, addig ezt a megoldást hanyagolom.
  • FL
    #55
    vedd ki, formázd le a vinyót. biztos valamit telepítettél anno, s újraíndulás után ini hiba lett. vagy bootolj CD ről, igy van e betőltés, s várj vele pár percet, hogy stabil e..
  • Gregorius
    #54
    És kell memória a bootoláshoz? Az a gond, hogy minden 500. alkalomra indul be tényleg. Így naponta 2x tudom elindítani a Windows-t kb. Ekkor is vagy fél percem van benne ügyködni, úgyhogy nem tudom érdemes-e elkezdeni telepítgetni, de lehet hogy ránézek erre a memóriára valahogy. Köszi!
  • tajfun
    #53
    Memoria nem hibas? Nezd meg Memtest86-tal. Nekem is szar volt 1.re, de kicsereltek, azota jo.
  • Gregorius
    #52
    Sziasztok, kéne egy kis help plíz!

    Tulajdonképpen költői kérdés, de ha mástól hallo biztos jobban elhiszem. Szóval van egy laptopom, GERICOM HUMMER FX 5600-os. Csodálatosan kifogástalanul működik, még nincs fél éves sem. Aztán egyik nap kikapcsolom, és másnap már nem tudom bekapcsolni. Akku működik, a PC speaker még jelzi is egy óra után hogy merül az akku csipogással. Viszont a boot már be sem indul rajta. Megnyomom a bekapcsoló gombot és bevillan a töltéstől a képernyő, ahogy szokott, de tök feket, nincs rajta semmi. Megszólítja a CD-t a merevlemezt és áll mint a cövek. Semmi. A ventillátor néha bezúg, ha már melegszik a levegő, de ennyi. Minden 500. próbálkozásra meglátom az üdvözlőszöveget és utána semmi reakció semmire. Minden 500. indítás 500. kísárletére még a Windows is betöltődik, és minden üzemel klasszul, de két perc után teljes halál. A képernyő az utolsó stádiumban lemerevedik, és se egér, se touchpad, se billenytűzet, se proci, se lemez, se háló, semmi.
  • Adam5
    #51
    rossz link itt a jó
    link
  • Adam5
    #50
    itt nézelődtem:
    link
    vagy apróhirdetésben érdemesebb?
  • Gerry
    #49
    Nem érdemes megvenni, P-II-es notebookokat is lehet már 40e alatt kapni, és azt még használni is tudod...
  • Adam5
    #48
    Ez az találtam 1 laptop topicot :)
    Szerintetek érdemes venni 486-os laptopot?
    megy rajta az adsl internet?
  • ollie
    #46
    Skacok! Valaki tud egy jó laptop szervíz címet/telefonszámot? Sürgős lenne! Köszi!
  • Játékos
    #44
    Képzeld , mégis sikerült ! Az egyik jóbarátom , aki szakember adta azt az ötletet , hogy indítsam a setup.exe helyett a win9x/setupcor.exe-t ! Azonnal települt az ME és most töltöm fel progikkal a merevlemezt . Örülök , hogy nagy nehezen sikerült , nagyon fontos , hogy pénteken normális állapotban ki tudjam küldeni a kölyöknek .

    Már azt is tudom , hogy ezen a gépen az STRG bill. a CTRL és az ENTF a DEL /ALT volt is/ és így már tudok újraindítani is . Még a végén profi leszek :))) ! Az Acomp-nál 12500-ért raknának rá 10 perc /???? csak ennyi????/ magyar billentyűzetet , de a kölyök úgy is németül tanul , majd megtanulja . De ha fontos , majd később rakunk rá .

    Nagyon köszi a segítséget és a válaszaidat !
  • Játékos
    #43
    Megnéztem a Gericom honlapot /Acomp/ és ott helyből nem javasolják a ME op. rendszert . Lehet , hogy ez a baj , hogy a ME nem ismeri fel a notebook-ot ? Holnap lesz az XP főpróba .
  • Játékos
    #42
    Ő az személyesen . Nagyon tetszik is , de péntekre működnie kellene , különben kitagad a lányom :) .
  • Játékos
    #39
    De hogyan lehet , hogy van egy gyári cd orig rendszerrel és nem megy fel egy vadi új gépre ? Most vegyek meg minden ócska Microsoft terméket és próbálgassam ? Röhögjön Gates ?

    Holnap kölcsönkérek egy olyan XP-t , ami garantáltan nem akarja magát majd regisztráltatni és azt megpróbálom felrakni . Ami nekem van , másolt és nem tudom , hogy később fogja-e kérni a regisztrációt ?

    Nálad van reset /CTRL-ALT-DEL/ ? Nálam Del gomb sincs ! Hogy lehet ezt a gépet újraindítani ? A kezelési utasításban egy nyomorult szó nincs róla . Azt kell hogy mondjam , ezek a számítógépes cuccok nagyon gyermeteg utasítással vannak ellátva .

    A digitális fényképezőgépemhez egy vastag kézikönyvet kaptam , a hússzorosát . Ez azért nevetséges .
  • Játékos
    #37
    Ja , Gericom Hummer a típusa .
  • Játékos
    #36
    Köszi fiúk a válaszokat ! Nehezen , de rájöttem , hogy meglehetősen agrasszívan pattintani kell a cd-t , féltem hogy letörik az amúgy instabil tálca , De sikerült , rögtön formáztam is a merevlemezt . Miután kész volt lemerült az akku és a Win ME nem települt fel , el sem kezdhette . 8 óra töltés után telepítésnél egyszerűen fagy /telepítés megkezdése CD-rom-ról , kék képernyő telepítés megkezdése , .......jég / . Most próbálok egy XP-t , csak jó lett volna az ME mert ez orig .

    Nincs floppy sajnos , boot lemezzal egyszerűbb lenne !