12
  • Power
    #12
    Nos. Az internet, ftp stb. a mac-eken gyakran lassú ez eddig is így volt.
    DE pl. az IE gyorsabb volt, mint pc-n! Böngészésre kiváló volt egy IE5 és egy mac.
    És még valamit a világ egyik legjobban sikerült programja a mac-es IE. Ez komoly sokkal jobban sikerült, mint a pc-s változat. Ezt nem csak én mondom, hanem nagyon sok mac-et ismerő ember.
    És egyáltalán nem vagyok sem ms sem mac fan.

    A probléma valószínűleg az OS-X és az IE viszonyában lehet. Az OS-X még mostanában sem igazán stabil és gyors, pedig már majd egy éve piacon van. :-(
  • braindance
    #11
    Szerintem attól még lehet véleményük hogy nem egy iMac csücsül elöttük az asztalon.
    Egyébként lehet szidni az új iMac-et nyugodtan. Nekem konkrétan tetszik, de biztos hogy nem azt fogok venni, a G4 sokkal szimpatikusabb, és mostanság az előző széria G4 tower olcsóbb mint a low-end iMac.
    Oké, nincs benne lcd.
  • _Rm_
    #9
    Ms nem eloszor csinalja meg, hogy a nem MS orpendszer alatt futo szutykai belassulnak, vagy egyaltalan nem is futnak... Ez naluk mar hagyomany :)))

    Ezenkivul a Mac-ra ra lehet tenni Linux-ot is, azzal nem lesz sok gondja, es meg gyors is lesz... :)
  • NasaTm
    #8
    Barmi is van ezzel a geppel, de a reklama nagyon ott van :)
  • Supergamer_real
    #7
    Szerintem meg a Microsoftra....
  • b
    #5
    üssed-vágjad a mekket, ahol éred. :)
  • Gabest
    #4
    Mivel mind a kettőn (PC/MAC) ugyanaz az IE fut, ezért a MAC-re kell első körben gyanakodni :P
  • Csatti
    #3
    :) A szoftvert emlegeti a cikk is...
  • Kosh
    #1
    első lépésben nem inkább a "gyárilag telepített Internet Explorer"-t kéne megnézni?
    más böngészővel nem is végeztek tesztet?