7566
  • ubi
    #1
    Nem tud valaki valami gyors helyet a ps2-es verzióju iso-hoz! vagy pc-s ripphez??? Próbáltam már Imesh-en, de mind a 2 fájl kamu volt!!!!
  • ubi
    #2
    edonkey-n is próbáltam, de ott meg qrva szarul jött!!!
  • toMpEr
    #3
    Van mar PC-s rip?
  • ubi
    #4
    elvileg!
  • magus
    #5
    dehogy van:)
  • D3t0nat0r
    #6
    Mennymá, ne hazudozz itt összevissza :D
  • Anee
    #7
    elvileg....kb olyan lesz mint a Q4 demó...egy trójait kapsz:-)
    amúgy maaaajd májusba jelenik meg csak sajnos
  • toMpEr
    #8
    multi nelkul :(
  • petee
    #9
    Van! Nekem megvan CD-n és müködik PS2-n!!
    Csak nincs hozzá emulátor hogy PC-n is fusson sajnos!
  • ubi
    #10
    nem tudod felt0lteni valahova Petee??? cserebe adok emulatort!!! mondok cimet....
  • Dikkma
    #12
    Nincs neki, én azt mondom :)
  • hun-ter
    #13
    van egyáltalán ps2 emu én úgy tudtam hogy nem lehet olyat csinálni
  • toMpEr
    #14
    Biztos lehet, csak folosleges, mert most meg ugysincs olyan gep, ami kiszamolna az emulalast
  • magus
    #15
    ubi bazzeg;)))))))te egy vicc vagy
  • Mrkos
    #16
    Csá!

    Én már jáccotam a GTA3-mal nagyon király.Törni zuzni lehett az autokat,villany oszlopot kidönthetted tehát király...
    Amikor felborul az auto és nem áll vissza akkor bejácással négy kézláb kmászik az autoból.
    Nekem teccik!
  • hun-ter
    #18
    bejáccás? miért nem a game motorjával? még ilyet:)))
  • magus
    #19
    mindent lehet:)
  • hun-ter
    #21
    heh akkor nálam fut majd korrektül ha egyáltalán érdekel. végülis a 2 nem volt rossz csak a 2. pályára nem jutottam el soha:)
    most már nézek róla valami képet mert rossz dolog seggnek lenni
  • hun-ter
    #22
    végülis nem lesz csúnya csak irányítható is legyen:)
  • magus
    #23
    megejgyzem hogy forumon kiborult a bili, hogy gef3ra van tervezve es gef2n csak butitva fog futni. 1ghz min kell hozza:(((((

    nemtom remélem azé fut nalam
  • Lacc
    #24
    Még jó hogy GeF3-am van ;-)
  • Garrett
    #25
    nah akkor honnan lehet PS2 esetleg xbox emut beszerezni?
  • versio
    #26
    azt várhatod
  • hun-ter
    #28
    hát nemtom annyira nem szép azért...
  • Anee
    #30
    az mért baj hogy GF3ra van tervezve? akkor a doom3 miatt is kiborulhat a bili..fejlődni kell valamikor nem ragadhatunk le a GF2nél
  • skorpio7
    #31
    2002/04/27 12:48 - Jlg
    GTA 3 május végén a boltokban

    Azt hiszem nem mondok nagy hülyeséget azzal, hogyha azt mondom, hogy mostanában talán az egyik legjobban járt PC-s játék a Grand Theft Auto 3, amely konzolon megjelenése óta tarol. Ha minden jól alakul, akkor már nekünk sem kell sokat várnunk a Rockstar Games fejlesztésében készülő sikervárományos programra, hiszen elárulták, hogy május 21-én kerül a boltokba. S, hogy miért lesz nekünk jobb, mint a konzolosoknak (hehe, gonoszkodjunk kicsit): kidolgozotabb grafika, továbbfejlesztett hangok, testreszabhatóbb karekterek. Mindez tehát durván egy hónap múlva!

    Bocs a "kopiért" mindenkitől , akit érint , de így egyszerűbb . :)
  • CAD
    #32
    Egybknt csak szolok, hogy Kazzan mar le le7 tolteni a myth os rippet...
  • Viking
    #34
    Fake vezzeg, vmi kis kocsog kitalalta, mekkora poen a MotoCross Madness.exe-t atnevezni GTA3.exe-re... A ***** anyjat az ilyeneknek is!
  • TneX
    #35
    Mi az,barátom,csak nem bedőltél?:)))
    Már jó párszor hallottam ilyet,hogy gta3-nak adják ki a gta1-et vagy a 2-t,szóval már meg se lepődtem:)))
  • Viking
    #36
    Hat te meg hogy kerulsz ide ilyenkor? Na mind1, Motocross Madness ugyse volt meg nekem... De akkor is maglyara a kocsogjevel!
  • TneX
    #37
    És te hogy kerülsz ide?He?:))))
  • TneX
    #40
    Nincs
  • TneX
    #45
    Óóó én akkor le se töltöm:)))
    Na nembaj lesz helyette dugás,nem?:)))
  • TneX
    #47
    Mi bajod van?
  • Viking
    #48
    LOL
  • Alexease
    #51
    Az alabbi oldalon peticio gyujtes folyik az internetes szolgaltatok es araik ellen! Jelenkezzetek fel!!!!

    http://matavsux.warez.hu/
  • I.C.ram
    #54
    www.hardwired.hu -ra kerult egy ket kep kukkantsatok meg szerintem jok lettek az autok bar ezek meg csak ps2-es kepek de mar itt is jok kivancsi leszek a pc-sekre :))
  • I.C.ram
    #55
    remelem lehet benne taxizni mint a 2-ben :))
  • Sephi
    #56
    Ps2-s GTA3 lehet kurvazni is:)))
    Remelem a PC-es verzaban is lehet majd!

    Pontosabban ejszaka ha meglatsz egy kurvat az ut szelen ne hajtsal oda mint Monte-Cristo , Fernand nyakahoz hanem szepen lassan elmenni mellete es dudalni majd meglani az beszal es elhajtani egy csondes utcaba:)
  • ubi
    #57
    MEG 4 NAP!!!!!