378825

Tedd föl vicces (és egyéb) képeidet ide... Ha nem tetszik, ne gyere be, de ne nyafogj.
Hirtelen ijesztgetős alkotások és (nem jelölt) 18+-os képek büntetőpontokat eredményeznek!
Videó/kép beillesztés tesztelés, gyakorlás

- A trollkodást, szándékos vitakeltést, és az arra történt reakciókat büntetőpontokkal jutalmazzuk.
- A politika, és politikai jellegű képek, videók, akármi továbbra is tiltott az egész SG-n. Minden ilyesmi törölve lesz.
- Akinek ellenállhatatlan vágya van arra, hogy mégis megosszon másokkal hasonló dolgokat, ilyen témáról beszélgessen, keressen rá egy másik fórumot.

1080px-nél magasabb képet linkben tessék posztolni vagy verés lesz.



SG.hu Discord (2021.10.11)
  • MuERTe
    #442
  • A nick nevem
    #441
  • A nick nevem
    #440
  • Factor_007
    #439
    :DDDDDDDDDD
  • harcu
    #438
    De humoros, hehehe, ekkorat is regen rohogtem. Meghogy Saxo. Hahaha, jo polyen. :(((((((((
  • Efreet
    #437
    a7fotoja: ne floodolj! (1)
  • Efreet
    #435
    :o)))
  • I.C.ram
    #434
    Efreet: mar elore rohogok hogy ezek tok valodiak :)) ezen a kepen is tok a repulot nezik az emberek! :)
  • I.C.ram
    #433
    ebbol latszik hogy nem fotosoposak a kepek mert ott van hogy Copyright es egy nev es ezek altalaban fenykepeszek neve szoktak lenni! Fenykepeszeknek meg nem erdekuk az osszevagas
  • Efreet
    #432
    ööööö... :)))
  • Jasmin
    #431
    csaak vicceltem...
  • Efreet
    #430
    eddig is ennyi volt. bár ha szöveget akarsz utána, akkor illik egy < /img > -vel lezárni a képet.
    (persze a < és a > után és előtt a space nem kell)
  • Jasmin
    #429
    csak ennyi?!!
  • Crem
    #428
    HI!

    St. Maarten (Philipsburg)
    Szent Martin szigete!:))))
    Anyám főnöke itt volt nyaralni! Marha kíváncsi vagyok, hogy tényleg így jönnek le a gépek?
  • Efreet
    #427
    < img src="http://....../kep.jpg" >
    scr-t írtál, és nem a kép címét, hanem az oldalét írtad.
  • Jasmin
    #426
    mi az, amit mindig elszúrok??? ... ugyanis eltűnt a kis jegyzettömböm és nem tudom, hogy mit rontottam el....
  • Efreet
    #425
    megcsináltam :)
  • Jasmin
    #424
    mi van???? Efreet?!!!:)
  • Jasmin
    #423
  • gz8
    #422
    Bocsi, ha kissé nagyra sikerültek a képek
  • gz8
    #421
    Ha esetleg valaki izgul, hogy Photosopot nyomtam nekik, itt meglelheti az eredetiket is, egyéb szépségekkel együtt
  • gz8
    #420
    Elég sok érdekes hozzászólás volt a leszállópályákról, így hát én is kerestem és találtam érdekes cuccokat...
  • Efreet
    #419
    először ír, aztán (se) olvas :)
  • Laalee
    #418
    tsotso megint kitesz magaert :D
  • CSOCSO
    #417
    topm..nah jolvan én mentem aludkálni..csüssz!!
  • CSOCSO
    #416
    ez topm hol van de azokat nemtom hol vannak..
  • CSOCSO
    #415
    vannak ott de nem ilyen szinten... ez nem tom hol lehet...
  • Garrett
    #414
    és te ott hol látsz strandot a reptér mellett?
  • CSOCSO
    #413
    még mindig ezen filoztok?:))))
  • vizes
    #412
    Az a pálya használaton kívül is lehet...
  • I.C.ram
    #411
    de minek epitettek volna oda fel/leszallopalyat akkor??? hmm na erre mondjatok valamit!
  • vizes
    #410
    A zajhatásról nem is beszélve...
  • vizes
    #409
    Hát... nem tudom... a gép mögött akkora turbulencia keletkezik, hogy szétszórná az embereket mint hülyegyerek a ropit.
  • I.C.ram
    #408
    igaza van csocsonak meg a gep aljan (ezustszinueknek) tukrozodik a tengerpart meg a viz. tuti igaziak
  • CSOCSO
    #407
    és hasonlo helyek..
  • CSOCSO
    #406
    árrghgh!!! megvan!! nah akor nem kell beszkennelnem:
  • CSOCSO
    #405
    nah megvannak a képek...azaz képeslapok..maldivrol..de nemtom beszkennelni mert nincs meg a zsinor de megkeresem... hát mit mondjak? a repcsi tér egy db sziget:)
  • CSOCSO
    #404
    nah anyám megleste a képeket esküdnmi merne rá hogy ez maldív szigetek és azt mondta hogy ez igazi képek..amugy most fog adni képeket:)!!!
  • Pheel
    #403
    Miért mondom hiába?
  • CSOCSO
    #402
    értem te látod hogy a gép mögé néznek a csávok:)))))))))))))))))