378929

Tedd föl vicces (és egyéb) képeidet ide... Ha nem tetszik, ne gyere be, de ne nyafogj.
Hirtelen ijesztgetős alkotások és (nem jelölt) 18+-os képek büntetőpontokat eredményeznek!
Videó/kép beillesztés tesztelés, gyakorlás

- A trollkodást, szándékos vitakeltést, és az arra történt reakciókat büntetőpontokkal jutalmazzuk.
- A politika, és politikai jellegű képek, videók, akármi továbbra is tiltott az egész SG-n. Minden ilyesmi törölve lesz.
- Akinek ellenállhatatlan vágya van arra, hogy mégis megosszon másokkal hasonló dolgokat, ilyen témáról beszélgessen, keressen rá egy másik fórumot.

1080px-nél magasabb képet linkben tessék posztolni vagy verés lesz.



SG.hu Discord (2021.10.11)
  • BenedekFeco
    #362267
  • BenedekFeco
    #362266
  • BenedekFeco
    #362265
  • BenedekFeco
    #362264
    A nyelvtannáci, aki nem kezdi nagybetűvel a mondatot? :)
  • Dency
    #362263
    Azt hagyján, nemrég haver hozott egy hibás elektromos rovarcsapdát hogy nézzem meg mi baja van. Elkezdtem netezni csak úgy erre hirdetésbe látom: Elektromos rovarcsapda. loooooool mi a f@sz? Egyáltalán nem kerestem rá meg semmi. Érdekes.

    ne legyen off:


    Utoljára szerkesztette: Dency, 2018.06.14. 14:59:32
  • Fura Alak
    #362262





  • benőmenő
    #362261
    Akkor költöztem fel a fővárosba, szóval 24/7 be volt kapcsolva a gps a BKK futár miatt.
    "ilyesztő" -
  • QuippeR
    #362260
    tudod mi "ilyesztő" még? a nyelvtannáci.
  • Alexease
    #362259
    Ez a buli az egeszben. Miota minden weboldalon FB/Google plugin-ek futnak (pl. Like gombhoz), es mindenki mindig be van jelentkezve, masodpercre pontosan mer(het)ik, ki, mikor, merre jar, mit nez, meddig stb. :)

    Ez a GDPR buli is felesleges volt, senki nem olvassa el, es egy kattintassal le rendeznek mindent. Az SG-nel is 1 kattintas, aztan beindul egy tucat plugin, es tucat ceg huzza le a dolgokat, elemzi, hasznalja, aztan tolja vissza ami neki tetszik.
    De hat valamit valamiert;)
  • 66zio
    #362258
    Mivel az fb hozzáfér a telefonszámaidhoz, a srác meg valószínűleg megadta a telefonszámát a facebooknak így nem nagy ördöngösség bedobnia neked.
  • repvez
    #362257
    Az a durva vagy inkább elszomoritó, hogy ilyen dolgokat feldobál kéretlenül a FB is, de ha valakit meg akarsz keresni és még fontos is lenne azt még véletlenül sem találod meg, mert olyan szar a keresője, högy nem lehet életkorra megyére stb dolgokra szürni , de még olyankor se ad találatot ha a nevét is tudod.
  • Szabi #362256
    valószínűleg rákeresett :D
  • Bala10
    #362255
    Nalam ezért sincs bekapcsolva a helymeghatározó. :) amúgy facebook is ilyesztő. Olyan embereket hoz fel ismerős jelölésnek akikkel csak telefonon beszéltem és csak a munkahelye, meg a neve miatt tudom, hogy ő lehet.
  • benőmenő
    #362254
    Eddig a legnagyobb rácsodálkozásom az volt, amikor boltba menet elsétáltunk egy autómosó mellett, majd hazaérve rögtön annak a konkrét autómosónak az oldalát ajánlotta a Facebook.
  • FalseHeLL
    #362253
    Az adok ugy mukodnek, hogy azokat dobjak fel amikre eddig kerestel.
  • Alexease
    #362252
    Azt tudom, de sose akartam hazat venni, foleg nem hidrogenezett bulakat:D
    Bar 3000Ft-ert...
  • Neocortex
    #362251
    szóval ezért tudta magától a naptár gadgetem hogy mikor lesz mozi :P
  • Szabi #362250
    nem azt írtam hogy nem értem a mikéntjét, vagy hogy miért van, csak hogy kissé ijesztő.. :D



    bár az is durva, hogy kevesebb mint 1 perc volt megtalálni a 29 éves 2 gyerekes Niki-t, akiről utána egy darab guglis kereséssel és némi keresgéléssel máris 81+ képet dob fel, anélkül hogy bárhova bejelentkeztem volna legalább, wtf.. :-/
    Utoljára szerkesztette: Szabi, 2018.06.13. 21:01:25
  • Jim Morrison
    #362249
    gugli kikeresi a jegyeket mailekből, aztán emlékeztet is (repjegy, találkozó, mozi, stb stb stb stb stb stb stb stb stb stb stb)
  • Szabi #362248
    az mondjuk kissé ijesztő, amikor mozijegyet veszek és később rákeresek a filmre, az első sorban azt írja hogy mikorra szól a jegyem.. :D

    a térkép meg hetek óta próbál rávenni hogy autóval menjek dolgozni, az indulás előtti percekben feldobja, hogy autóval csak 28 perc lenne odaérni, ha most indulok.... hazafelé is feldobta, hogy menjek kocsival haza.. jó hogy taxi-t nem hívott magától.. :DD
  • KaBuTo666
    #362247
    Mert azt már nem tudja, hogy vettél e vagy nem. :-)
  • Dzsini
    #362246
    Igen, ez örök kérdés marad, hogy miért szeretnék hónapokon át még monitort venni, miután megvettem egyet...
  • Szabi #362245
    nálam olyan holmik vannak a bannerben amiket nézegettem, mondjuk azóta már rég meg is vettem őket, így semmi értelme hogy tovább mutogassa.. :D
  • Jim Morrison
    #362244
    a hirdetések személyre szabottak
  • Neocortex
    #362243
  • Alexease
    #362242
    SG banner
  • cikasz
    #362241
  • BenedekFeco
    #362240
  • BenedekFeco
    #362239
  • BenedekFeco
    #362238
  • BenedekFeco
    #362237
  • BenedekFeco
    #362236
  • PLaci #362235


    A rejtőzködés mestere. :D

  • PLaci #362234
    EA Sports:

  • mtibee
    #362233
    Vigyázat, alacsonyan repkedő sofőr!
  • Pluskast
    #362232
    Szar ügy :)
  • mtibee
    #362231
    Road rage extrém végkimenetellel
  • SzirmosSzisza
    #362230
  • biomage
    #362229
    és holnap teljesül a vágya :D
  • morcosqtya
    #362228