378929

Tedd föl vicces (és egyéb) képeidet ide... Ha nem tetszik, ne gyere be, de ne nyafogj.
Hirtelen ijesztgetős alkotások és (nem jelölt) 18+-os képek büntetőpontokat eredményeznek!
Videó/kép beillesztés tesztelés, gyakorlás

- A trollkodást, szándékos vitakeltést, és az arra történt reakciókat büntetőpontokkal jutalmazzuk.
- A politika, és politikai jellegű képek, videók, akármi továbbra is tiltott az egész SG-n. Minden ilyesmi törölve lesz.
- Akinek ellenállhatatlan vágya van arra, hogy mégis megosszon másokkal hasonló dolgokat, ilyen témáról beszélgessen, keressen rá egy másik fórumot.

1080px-nél magasabb képet linkben tessék posztolni vagy verés lesz.



SG.hu Discord (2021.10.11)
  • morcosqtya
    #364519
    Tudom, hogy kamu de felröhögtem.
    :)
    Sajnos vannak jó műszaki megoldások itthon is (kórházakban, iskolákban, kőműves, vízvezetékszerelői és burkolói megoldásokra gondolok)....
    És nagy részük valós.
    Laktam olyan albérletben ahol a fűtőtest miatt a konyhában nem lehetett 5 cm-nél jobban kinyitni a sütőt, amikor résnyire kinyitottuk párommal, benéztünk, és még benne volt a garanciapapír.... :)
  • Dzsini
    #364518
    Ugyanabban a városban fotosoppolták:

    Utoljára szerkesztette: Dzsini, 2018.12.02. 20:36:57
  • morcosqtya
    #364517
  • morcosqtya
    #364516
  • morcosqtya
    #364515
  • morcosqtya
    #364514
  • morcosqtya
    #364513
    Lapos föld???

  • morcosqtya
    #364512
  • Midas
    #364511
    Mostanában kicsit kezdenek elcsúszni a posztok nem?
  • BenedekFeco
    #364510
  • Count Adyn
    #364509
    Mi mondjuk adunk a gyereknek (2 éves lassan) csokit igaz ritkán egy-egy harapásnyit max hogy ne az legyen hogy ovodába lát először olyat és rápörög:D Itt mondjuk komolyabban veszik ezeket pl alsósok max szénsavas almalevet tolhatnak kólát nem is vihetnek be se magukkal a suliba:)
  • Musachy
    #364508
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    Kiteszi Tarhonyás Pistit a Sörös helyett!
  • RatBaG #364507
  • Tikal #364506
    Az óvodában az óvónő fel volt háborodva hogy miért nem ihat a gyerek ivólevet, kólát ( valami cukros szart) meg csokit, gumicukrot. Óvoda előtt nem is hallott ezekről, néha kevés csoki, csak mióta óvodába jár, látja a többiektől meg nyomják neki az óvónők. Szerencsés vagy, hogy nálatok ez nem volt probléma.
  • Musachy
    #364505
    Persze, de te "Alien" vagy!
  • Alien69
    #364504
    Szerencsére, nincs teljesen igazad! De, biztos van rá példa...
    Az én gyerekem pl (jelenleg még) nem csokizós. De, még a sült krumplit is asszem 4-5 évesen ismerte meg, és szégyen szemre, még nem járt gyors étteremben! Asszem tavaly, 7 évesen ivott először kólát... és nem nagyon ízlett Neki.
    Mindez nem vallásos alapon, meg nem tudom hogyan. Nem gazdagok vagyunk, sőt! De, nincsen hitelünk, és két fizetésből annyit meg tudunk tenni, hogy normálisan kajáltatjuk. Persze, kinek mit jelent ez, de pl a csirke pöri talán a legkárosabb kaja.
  • Tikal #364503
    Sajnos majd az óvodában elrontják, és elkezdik tömni a cukros szarokkal :(
  • Fura Alak
    #364502
    Ez a mai fiatalság! Vigyázat, extra aranyos!
  • Ferenc4
    #364501
  • Tikal #364500
    harmadiknál már felpofoztam volna :D
  • RatBaG #364499
  • nordan
    #364498
    ahogy összeomlottak arra is tippelnék,hogy erősen túlvoltak pakolva
  • broman191
    #364497
    Csak nekem tűnik ésszerűnek hogy régen megépíthették volna fele-fele költséggel az egymásra mutogatás helyett? A kutyásat meg majd letolják mert nem volt rá engedély...
    Utoljára szerkesztette: broman191, 2018.12.01. 23:07:13
  • ximix #364496
    OFF
    Auuu, az a raktár polcomlás nem semmi, csodálkoznék ha nem halt volna meg senki.
    Régen szállítottam ilyen raktárakba is, de a sorok között a földön végig,acél ütköző volt lecsavarozva, ami megvezette a targoncát egyszer, másrészt védte a polcok lábait az ütközéstől, harmadrészt elölről is voltak ütközök, negyedrészt a polcok hátulján is volt Andás kereszt nem csak az oldalán. Kicsit ilyen kelet vagy dél amerikai jelege van neki.
  • Renegade
    #364495
    jaj már, évekig építették a 10-es elkerülő útját, meg a síneket, szerinted pont megállóra fog jutni, amikor a felsővezeték árát is kilopták és ezért nincsen? Vörösvár külterületén még lámpa sincs, A fővárostól 16 kilométerre, ecsém :D

  • nordan
    #364494
    csórikám akinek eltörte a barom mind a két lábát a markolóval :(
  • polux
    #364493
  • Neocortex
    #364492

  • BenedekFeco
    #364491
  • morcosqtya
    #364490
  • morcosqtya
    #364489
  • morcosqtya
    #364488
  • morcosqtya
    #364487
  • morcosqtya
    #364486
  • morcosqtya
    #364485
    Sakk matt, azt hiszem....

    ket_onkormanyzat_vitatkozott_kinek_a_feladata_a_kutyapart_vegul_megepitette_a_buszmegallot
  • morcosqtya
    #364484
  • morcosqtya
    #364483
  • Alexease
    #364482
    Azt az ajtot/falat 30-40 eve nem festettek le.
    De tuti, hogy azok a tablakat az ajton tobbert csinalta a foorvos sogoranak a felesege cege, mint amennyibe az ajto festes kerulne;))))
    Vagy amikor a rendelokben sotet van es hideg, lekapcsoljak a villanyt es a futest, mert draga; de az allami koltsegteritesbol furcsan sok fogy szamlas tisztitoszerekre, pedig a rendeloben semmi sincs (jo az csaladnak, rokonsagnak, baratoknak, meg a masik praxisba). Es mivel minden szobaban 1-2 sajat Kft. mukodik (magan cegek), mindent le lehet irni, szegeny orvos "minimal beres" a sajat cegeben, a csaladtagokkal egyutt:D Vicces amikor 1db szobaban 6-8 Kft. van, mindenki minimalberes, nincs semmi, de megis 10millios koltsegvetessel dolgoznak:D
  • morcosqtya
    #364481
    Nna Bas(z)ki....
    Gondolom ezt meg 24 órán belül lefestik. :D
    Ha valamit fel kell újítani akkor az MKKP "ajánlása" nélkül kb 3-8 év mire észreveszik...
  • Fura Alak
    #364480
    Teljes mértékben érthető, mért rakta be.