378929

Tedd föl vicces (és egyéb) képeidet ide... Ha nem tetszik, ne gyere be, de ne nyafogj.
Hirtelen ijesztgetős alkotások és (nem jelölt) 18+-os képek büntetőpontokat eredményeznek!
Videó/kép beillesztés tesztelés, gyakorlás

- A trollkodást, szándékos vitakeltést, és az arra történt reakciókat büntetőpontokkal jutalmazzuk.
- A politika, és politikai jellegű képek, videók, akármi továbbra is tiltott az egész SG-n. Minden ilyesmi törölve lesz.
- Akinek ellenállhatatlan vágya van arra, hogy mégis megosszon másokkal hasonló dolgokat, ilyen témáról beszélgessen, keressen rá egy másik fórumot.

1080px-nél magasabb képet linkben tessék posztolni vagy verés lesz.



SG.hu Discord (2021.10.11)
  • Alexease
    #364641
    Google: https://www.alphr.com/politics/1009470/article-13-EU-what-is-it-copyright :)
  • Neocortex
    #364640

  • nordan
    #364639
    valaki tudja mi lesz az a #Article 13 amit az EU akar bevezetni a netezéssel kapcsolatban?
  • Musachy
    #364638
    Idióta állatkínzók.
  • ximix #364637
    érdekesség
    Kínai "Toldi képző"
  • ximix #364636
    A jó munkásember . . .


    Csiribú csiribá, volt szék, nincs szék.
    gif

    Sárgamellényes kasztok

    Utoljára szerkesztette: ximix, 2018.12.09. 23:24:02
  • nordan
    #364635
    Emberek! Mi ez az #13article????
  • BaliBoy
    #364634
    Úgy látom ennek az angyalnak csirkeszárnyai voltak. Szóval nem is csoda, hogy leesett. :D
  • morcosqtya
    #364633
  • biomage
    #364632
    ez nem mai adat, már tegnap is 5m dislike volt, ma már 6m.
  • morcosqtya
    #364631
  • BenedekFeco
    #364630
  • BenedekFeco
    #364629
  • morcosqtya
    #364628
  • CSOCSO
    #364627
    Mar utanna neztem en is. Tele van vele a youtube is. A scissor lift (ami csak egyenesen megy fel) azon valoban van egy szelep amit ki kell engedni es le lehet ereszteni. De csak lentrol lehet.
    A linkelt pdf ben mar az A pontban levo feltetelek is fullosan bukosak. Ejszaka dolgozom ezekkel a masinakkal a plazakban mikor seni nincs a kornyeken. Ha ketten vagyunk akkor meg mindketten fent vagyunk a levegoben. Senkit nem viszek magammal, hogy nezelodjon meg a pocset vakarja odalent.
    A boom lift aminek van karja annak nincs ilyen leengedo szelep. Siman iranyitani kell az AUX gombot nyomva tartva. Amikor valamiert nem mozdula gep mindig azt hasznaljuk szoval ebbol semmit nem tanultam.

    Mentsegemre szoljon, mekem senki nem magyarazott el semmit. En nem egy olyan cegnel dolgozok, ahol dolgozik tobb tucat ember a munkan es barki barmit is elmagyarazott volna. En magamtol figuraltam ki mindent, teljesen egyedul. Aki felvett a munkara az meg sokszaz kilometerre volt tolem
  • CSOCSO
    #364625
    En mar tobb tucat hasonlo gepen voltam fent es a mai napig nem tudok rola, hogy lenne barmilyen leengedo szelep. Nem mintha minden panelt lebontottam volna a gepekrol, mert minek tennem de a leengedo szelep dolog nincs egyertelmuve teve se lent se fent. Sot, lehet lent van de odafont szerintem tuti, hogy nincs semmilyen leengedo szelep. Odafent nincs semmilyen resz ahova barmilyen szelepet vagy barmit el lehetne dugni.

    Mondjuk egy bomliftekkel es scissorliftekkel dolgoztam. Pont tegnap elott hasznaltam 1et
  • BenedekFeco
    #364623
  • BenedekFeco
    #364622
  • BenedekFeco
    #364621
  • biomage
    #364620
    azért van annyi dislike mert berakták pdp szék memejét de öt nem, amióta felix nincs a videóban, azóta van sok dislike :D
    Ami pedig a videóról, 4 youtubert ismertem fel a 112ból pedig elég aktiv vagyok yton

    Markiplier + Chase Neistat + Swoozie + Marshmello, írhatnám még ninját és will smith de ök nem a youtubeon lettek sztárok, ezért nem írtam be :P

    A lényeg amit írni akarok egyre kevesebb ismert youtubert invitálnak be és inkább a kevésbé ismert millios subos probálkoznak, vagy azért hogy újítsanak vagy azért van ez így, mert sok nagyon ismert youtuber utasítja vissza a szereplést.
    a videó 95%-ban nekem ciki volt. mert túl sok felesleges beszéd volt benne. a legcikibb jelenet 5:10-nél van :D
    érzem ebből a jelenetből 6 hónapig aktiv meme lesz :D meg a will smith jelenetből :D

    utószó :D 5m dislikenál jár :D te jó ég 1 nap alatt duplázódott :D érzem ebből lesz 10m dislike a hó végére :D
    Utoljára szerkesztette: biomage, 2018.12.09. 02:27:48
  • morcosqtya
    #364619
  • Calver
    #364618
    vagy simán hozunk egy kötelet amit egydimenziós józsika biztonságosan rögzíthet majd leereszkedhet rajta.
  • allock #364617
  • BenedekFeco
    #364616
  • BladeW
    #364615
    Meanwhile in Hungary
  • nordan
    #364614
    ez kibaszott jó volt :D
  • ozimak
    #364613
  • BenedekFeco
    #364612
    az igazi YT rewind

  • Neocortex
    #364611
    lul
  • Fura Alak
    #364610
    Nem volt kéznél telefon, hogy hívjanak egy másik emelőt és/vagy a tűzoltókat.
  • nordan
    #364609
    nem volt kéznél más :P annyira nem esett nagyot és legalább lejött,kutyabaja
  • Fura Alak
    #364608
    Az, hogy az emelő elromlott nekem is leesett, de attól még nem muszáj Darvin díjas megoldást találni a lejutása.
  • nordan
    #364607
    kurvajó :D
  • nordan
    #364606
    valószinüleg bexart a hidraulika a darun....ne hülyézd le csórikat
  • Jim Morrison
    #364605


    tökéletesen kielemzi, a saját stílusában. Neki nem kell félnie, hogy elveszti a szponzorokat, vagy nem keres annyit a videóval... :D
  • Fura Alak
    #364604
    Őket sem az eszükért szeretik....
  • nordan
    #364603
    hát ez is szar volt :D

    Pewdiepie nem PC ő nem lesz YT rewindben egy jódarabig
  • FalseHeLL
    #364602
  • Musachy
    #364601
  • BenedekFeco
    #364600