378850

Tedd föl vicces (és egyéb) képeidet ide... Ha nem tetszik, ne gyere be, de ne nyafogj.
Hirtelen ijesztgetős alkotások és (nem jelölt) 18+-os képek büntetőpontokat eredményeznek!
Videó/kép beillesztés tesztelés, gyakorlás

- A trollkodást, szándékos vitakeltést, és az arra történt reakciókat büntetőpontokkal jutalmazzuk.
- A politika, és politikai jellegű képek, videók, akármi továbbra is tiltott az egész SG-n. Minden ilyesmi törölve lesz.
- Akinek ellenállhatatlan vágya van arra, hogy mégis megosszon másokkal hasonló dolgokat, ilyen témáról beszélgessen, keressen rá egy másik fórumot.

1080px-nél magasabb képet linkben tessék posztolni vagy verés lesz.



SG.hu Discord (2021.10.11)
  • BaliBoy
    #369800
    Hát kb.
  • Neocortex
    #369799
  • Pyotr
    #369798
    Rotty kapitány jelentkezik
    Húsvét
  • mulli1986
    #369797
    Fekete? Miért fekete? 30-60e forintért tudsz túrára menni, drágábban majdnem egy hetes egyedi túra is van
    Reklám helye :P
  • ferenczjozsef
    #369796






  • BenedekFeco
    #369795
  • Neocortex
    #369794
  • LeWyTy
    #369793
  • ozimak
    #369792
    ÓÓóó baszki :D
  • Caliph
    #369791
    az a sars keverte meg akkor az embereket akik bespájzoltak klotyópapírból?
  • BenedekFeco
    #369790
  • BarneyK
    #369789
    Ilyet én is tudok:
    Co - Company rövidítése angolul, ami céget jelent
    vid - Videó rövidítése
    19, az a 18+1, amiben benne van, hogy "18+"
    Jelentése: A felnőttfilm forgalmazó cégek gazdagítása, mert a karanténban magányos az ember.

    Sőt, SARS-CoV-2, aminél "szarsz" a kiejtés és cow (jel.ang.: marha), 2, mint two, amit "tú"-nak ejtenek, mint a "too" (jel.ang.: is). Tehát jelentés: Ez is egy marhaszar helyzet.
  • ozimak
    #369788
    Nnna ezt pl. qrvára nem értem :DDDD
  • BenedekFeco
    #369787
  • akyyy
    #369786
    megnéznék egy angol,, vagy egy japán, ugyanilyen stílusú panelt. de van egy ilyen játék is :D
  • Ninju
    #369785
    Ne hagyd ki!
    Főleg ha vannak emlékeid abból az időszakból.
  • Sippie
    #369784
    aztán ez meg ki a búbánat?
  • Neocortex
    #369783
    Érdemes, nem hiába kapott 9.4-et imdb-n
  • BaliBoy
    #369782
    Hogy hány százalék az igazság benne? Kb. csak azok tudják megmondani, akik tényleg ott voltak az esemény bekövetkeztekor, illetve részt vettek közvetlenül az utána következő történésekben. De azt állítják róla, hogy jól követi a valóban megtörtént eseményeket. (persze az oroszok ennek a szöges ellentétét állítják)

    Szerintem nagyon jó sorozat. Vannak benne igazán kemény részek. Főleg az első 2 részben. Van olyan ismerősöm aki feladta a 2. rész után. Meg kellett nyugtatni, hogy a további részek már nem annyira durvák.
  • morcosqtya
    #369781
    A Csernobil sorozat jó egyébként? Érdemes nézni? Hány % fikció és hány % valóság benne? Izgalmas?
    Annyit tudok, hogy hangulatos. De elunni se szeretném magam.
  • BaliBoy
    #369780
    A Csernobil sorozathoz ha jól tudom Magyarországon is vettek fel néhány jelenetet... pár éve... :D
  • Tetsuo
    #369779
    Az egész világon vannak még betonépületek, azon belül panelházak is nagyon sok helyen, Angliától Chehországon át Japánig.
  • BenedekFeco
    #369778
  • RatBaG #369777
  • nearo
    #369776
    Ez a kép nagyjából valamelyik magyar városban is készülhetett volna tavaly nyáron :D najó, a ruhák miatt nem, meg ilyen babakocsit sem nagyon tologatnak már sehol. De ezekből a betonkockákból rengeteg megvan még itthon is mind a mai napig :)
  • BenedekFeco
    #369775
  • ozimak
    #369774
  • BenedekFeco
    #369773
    16+
  • BenedekFeco
    #369772
  • morcosqtya
    #369771
    Köszi a válaszokat. Én már éltem 86-ban de nem láttam képeket Pripjatyról egészen sokáig. Imádom a horror filmeket és egy Chernobil Diaries című filmben láttam a kihalt elhagyatott Pripjatyot. Ami nem Pripjaty mivel Magyarországon és Szerbiában forgatták felállított díszletekkel de rohadtul hasonlít az eredetire. Az viszont megdöbbentett, hogy tényleg vannak fekete túrák oda, 100 dollárért... :)
    Utoljára szerkesztette: morcosqtya, 2020.04.13. 08:26:24
  • Tetsuo
    #369770
    Nem. Chernobil is egy város és Pripjaty is; mindkettőhöz közel épült fel a Chernobili Vlagyimir Iljics Lenin Atomerőmű azon felül, hogy Pripjaty egy közeli folyó neve is, aminek vizét a reaktorok hűtésére használták. Pripjaty - mára kiürített - város mindössze 4 km-re van a '86 áprilisában felrobbant 4. reaktortól. A tragédia után a másik három reaktor még évekig üzemelt, a legutolsót 2000-ben állították le. Az 5. és 6. reaktor építését a tragédia után két évvel állították le.
    Az erőmű megépítése előtt két kicsiny falut eltöröltek a helyszínen: Nagorcit és Podlesznijt. A robbanás után az addig legtöbb iraton Lenin Erőműként nevezett komplexumot csak csernobili erőműként említették.
  • ibrik
    #369769
    Chernobil az erőmű, Pripjaty a város.
    Az eredeti fénykép egy olyan oldalról származik, ahol arról írnak, hogy a Balti államokban mennyien élnek még mindig a Hruscsov idején épült betonkockákban: https://headtopics.com/us/in-the-baltic-states-many-people-are-stuck-in-khrushchev-era-flats-7609813
    Mintha nem hasonlóban élne a többi posztkommunista állam többi népének nagy része továbbra is...
  • morcosqtya
    #369768
    Ez még eredeti felvétel lehet Chernobil-ból anno 86 előttről?
  • RatBaG #369767
  • FalseHeLL
    #369766
    tessek csak neked.
  • BenedekFeco
    #369765
  • BenedekFeco
    #369764
  • ozimak
    #369763
    Én is jobboldali beállítottságú vagyok, de nem hinném, hogy BenedekFeco "kereszténygyűlölő" lenne :) Már évek óta a lehető legaktuálisabb mémeket hozza a topikba. És bár néha-néha lövésem nincs a poénokról, de mindazonáltal sosem vettem észre, hogy kimondottan politikai indíttatású vagy töltetű mémekkel jönne ide. :) Sőt, ha visszaolvasol láthatod, hogy a postjainak 99%a politikamentes.
    Szerintem rossz napod lehet...
  • BladeW
    #369762
    Gyorsan ellensúlyozd egy cigányviccel, vagy dobj be egy Putyint méltató mémet, és azonnal egyensúly keletkezik az Erőben.
  • Evoluti0N
    #369761

    Amúgy nálad minden oké?