Humoros-aranyos képek/videók

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

hungary27
#275491
látom te is értelmes gyerek vagy
Froopy
#275490

A hangszínt hanglétráról festjük a hangfalra?

TheUjoNCBeats
#275489


Az új Tetris 😄

Miért tervezed a holnapot amikor még a mát se fejezted be?

Sippie
#275488
kell! 😄
Pyotr
#275487

██

Froopy
#275486

A hangszínt hanglétráról festjük a hangfalra?

#275485

#275484
ADS_:?AGSasdasddasd

Angry Birds season 911

Ulvar
#275483
De sok gyökér van aki ezen a szar viccen is képes nevetni...

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

Pyotr
#275482
de sok fikatáskás van😛

██

byzhouse
#275481
#275479

________________ /\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\/\\ ¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯

tommygear
#275480
+1
Klemice
#275479
ez már több mint erõltetett, legszarabb vicc topikban próbálkozz

Saddam Hussein ☑ - Osama Bin Laden ☑ - Moammer Kadhafi ☑ - Kim Jong Il ☑ - Tirexi ☐ - DarkSector ☐

Pyotr
#275478
Ez fájt :
Melyik gyerek a legbüdösebb az iskolában?
A cigány ember kisFILA.<#idiota>

&#9608;&#9608;

#275477
az aláírásból ítélve õ tényleg máshoz ért nagyon 😄DDD

fotográfik kolomp edisön :D

Palinko
#275476
jah így oké 😄 gifen nem láttam a trambulint azért mondtam hogy fake. de hogy lezavarja a végén 😄
RatBaG
#275475

Per Aspera Ad Inferi.

eightmiles
#275474

#275473

ASUS Prime Z370-P | i5-8400 2.80GHz | CORSAIR 16GB Vengeance LPX | ASUS Dual GeForce GTX 1060 (6GB) | WD 1TB Caviar Blue | FSP Aurum S Gold 500W | CORSAIR Carbide Series 200R

#275472
FLÉÉÉÉM ON! 😄DD

fotográfik kolomp edisön :D

Roger6
#275471
Lehet jobban ért a focihoz, mint te, nem gondolod? <#ravasz1>

TDU, Counter Strike-Source, Heroes & Generals nick: Grabowszki Commodore Világ and CoVboy forever

Higany
#275470
Ez nem a Pákó? <#pias>

passatgt
#275469

Firerock
#275468
Szánalom ez az ember az egész csapatával együtt.

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

CattiBrie
#275467
Ez nincs meg hosszan? 😊
Mármint videó vagy ilyesmi? 😊

[/spam]&#8482;

#275466
Messikét sikeresen szerelték

#275465
Na ez azért rossz példa mert nem fog egy emberszeretõ és humanitárius kopasz fejjel bomberdzsekiben mászkálni, ez minden köztudatban az ellenkezõjét jelenti és nem csak a köztudatban. Viszont a dreadlock egy olyan köztudatban ahol tisztába vannak annak jelentésével, nem azt fogják egybõl mondani, hogy Te füvezel, hanem annak más jelentését tudják..

Jah Live!

#275464
Azt fejezi ki, ami a köztudatban van. Hiába szeretnéd te a kopasz fejeddel, bomberdzsekiddel, bakancsoddal az emberszeretetedet és a humanitásodat kifejezni, akkor is nácinak fognak nézni. A külsõ egy olyan dolog, hogy nem te döntöd el, mit fejezel ki vele, hanem aki nézi, és megítél.

#275463
Hidd el hogy a feketék se röhögnek ki...Nagyon sok ismerõsöm volt kint amcsiba és õ is meglepõdött hogy mennyire nem "gáz" az õ szemükbe, sõt..

Egyébként ez olyan, hogy a dreadlock(rastahaj) nem a "füvet szívok, büszke vagyok rá, vigyetek"-et fejezné ki csak sajnos ez van a köztudatba.( dread-em van nem szívok füvet,részben az ilyen okok miatt ..)

Jah Live!

#275462

http://gaborszantai.co.uk/

jazzy
#275461
#275460
Amerikában meg nem a rendõrök pécéznek ki, hanem a valóban feketék röhögnek rajtad teli torokból. 😛

Mindenesetre nem túl okos ötlet amúgy sem kiírni a homlokodra (szinte szó szerint), hogy "füvet szívok, büszke vagyok rá, vigyetek!"...

Ez a magadnak keresed a bajt tipikus esete.

[HUN]Crassus
#275459
kereékcsere healp😄



ui: kajak semmi értelme egyiknek sem btw😄

\"Ab sagittae Hungarorum libera nos domine!\"

nearo
#275458
Azért a kommentek viccesek... kevesen jutnak el a címkékig 😄

az előző aláírásom szánalmas volt, se nem szellemes, se nem logikus, és még rosszul is volt begépelve, így inkább kiszedtem :(

#275457
Annyiban nem vicc sajnos, hogy a rasta-hajviselettel rendelkezõket így is állandóan kipécézik a rendõrök..
De egyébként igen, kamu az egész 😄

Jah Live!

#275456
Legalább a szemed nyitnád ki! Alul a tag-ek:
Címkék:drogstratégia, ____fiktívhír____, __irónia__, marihuana, rasztafarizmus, reggae, rendelet, tiltás, törvény

Igen, ez egy vicc.

LasDen
#275455

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

pajti
#275454

LasDen
#275453

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Ulvar
#275452
sztem kamu, hányszor akarták már betiltani jogvédõk a Metál zenét...égettek albumokat, mert sátánista zene...megrontja a gyerekeket...blabla...

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

#275451
lol<#idiota><#taps>
Ulvar
#275449
CICCAAA (a bal oldalinak szól).

War Thunder AF & GF Thrash metal topic, V8 Supercars, HRC

pajti
#275448

Firerock
#275447
ezek olyan mértékben szánalmasak...

\"Yesterday is history. Today is a gift. Tomorrow is mystery\"

BenedekFeco
#275446

Hogy helyezze beléd ?sgyík-vesszejét a Magasságos mélységes imádattal, ?sélvezettel, ?sgyík heréinek kusza-gubancos sz?rmeredvényeinek kristálygyökér-fonódásaival!

Carlos
#275445
Én nem láttam semmilyen nyakkendõt... <#awink>

Þór vígi þessi rúnar

BenedekFeco
#275444
Hogyan kössünk nyakkendõt... Milyen nyakkendõt??? <#finom>



Hogy helyezze beléd ?sgyík-vesszejét a Magasságos mélységes imádattal, ?sélvezettel, ?sgyík heréinek kusza-gubancos sz?rmeredvényeinek kristálygyökér-fonódásaival!

BenedekFeco
#275443

Hogy helyezze beléd ?sgyík-vesszejét a Magasságos mélységes imádattal, ?sélvezettel, ?sgyík heréinek kusza-gubancos sz?rmeredvényeinek kristálygyökér-fonódásaival!

BenedekFeco
#275442
Ez most ütött, így délelõtt... 😄

Hogy helyezze beléd ?sgyík-vesszejét a Magasságos mélységes imádattal, ?sélvezettel, ?sgyík heréinek kusza-gubancos sz?rmeredvényeinek kristálygyökér-fonódásaival!