Humoros-aranyos képek/videók

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

BoneDragon
#276093
Aztán pedig nagyon füves... <#banplz><#idiota>

ScarY MAN
#276092
ezen mindig sirok xD

0:32 - Megmutatom a keertemeeet^ ....... eddig szar.PAD! XD<#banplz>

...

#276091

Törölt felhasználó
#276090
vki be tudja linkelni azt a videót amiben egy gyerek bemutatja az Enchangted Garden nevû csodás játékot? 😄
#276089

http://gaborszantai.co.uk/

#276088

http://gaborszantai.co.uk/

Forolto
#276087
OTT A PONT.😊

#276086

http://gaborszantai.co.uk/

tigeroo
#276085
de a büntetõponthoz jár filapont is majd?<#idiota>
sferrari
#276084
Ilyen lámpák mikor lesznek? 😄

http://f1ferrari.hu

tigeroo
#276083
Roger6
#276082
+1 <#zavart1>

TDU, Counter Strike-Source, Heroes & Generals nick: Grabowszki Commodore Világ and CoVboy forever

sferrari
#276081
De ha már itt tartunk olcsón hozzá jutott 30 ezer forintot kellett ott hagyni teszkóba hogy olcsón megvegye ezt a remek táskát, Amilyen haszonnal a teszkó dolgozik tulajdonképpen teljes áron vette meg a táskát 😄 De jó a marketing 😊 Most pedig rakjatok be inkább képeket Csaktésztás is lehet csak ezt hülyeséget hagyjuk már 😄

http://f1ferrari.hu

Forolto
#276080
Szerintem lassan a batmanos kép mellé a filás is fel fog kerülni a büntipontokhoz csak figyeljétek.😄

Dynamic
#276079
Nekem mondod? Karácsonyra 3 rokonomtól is pontgyûjtõs akcióban megszerezhetõ edényt kaptam 😊
Roger6
#276078
Tudod mér? Mert az a DIVAT! XDDDD <#hehe><#hehe><#hehe> Kész, szakadok egy-két emberen. Gyááááá!

TDU, Counter Strike-Source, Heroes & Generals nick: Grabowszki Commodore Világ and CoVboy forever

BoneDragon
#276077
+1
És ezek után a jó édes anyukáját aki ilyennel poénkodik. Eddig sem volt vicces, de ez már szánalmas. Kisiskolás ostobák...

#276076
Akartam irni, hogy az osszes ismerosom felesegenek, anyjanak, nagymamajanak teszkos jenaija es teflonja van😄

Kitchenware-fashion😄

http://gaborszantai.co.uk/

Dynamic
#276075
Ti milyen divatról beszéltek? Azért van a fél országnak Fila táskája, mert mindenki a Tescóba jár, ott meg pontgyûjtõ akcióban olcsón hozzá lehetett jutni egy viszonylag korrekt táskákhoz. Vagyis nem a márkáról szól ez az egész, hanem arról a "tudatos vásárlói" illúzióról, hogy olcsó és szükségem van rá. Voltak már ilyen akciók háztartási eszközökkel, csak az senkinek nem tûnt fel, mivel nyilván nem látod kinek milyen edénye van otthon. Lényeg, hogy azt sem a divat miatt vették, pusztán az olcsóság miatt.
#276074
Azért a divatbemutatókon felvonultatott kollekciók igen széles spektrumon mozognak.
Igen, van alternatív is, ami soha nem kerül az utcára, de a kollekciók többsége megvásárolható.

http://gaborszantai.co.uk/

#276073
Komolyan nem láttál még egyetlen divatbemutatót sem? Vagy szerinted az ott bemutatott elbaszott szarok ízlésesek? 😄

Roger6
#276072
Beszarok, kész. Kimosták az agyad szépen. Vagy nem fogod fel. Ha sokan hordják, az max. menõ, a divatnak ízlésesnek kell lennie, benne van a szó jelentésében teeeeeeeeeee! <#nezze><#hehe><#hehe><#nyes> Ne keverjük a két fogalmat, inkább kérdezz, mielõtt hülyeségeket beszélsz. Vagyis nem, jó ez így, szakadok rajtad! XDDDD <#hehe><#nevetes2>

TDU, Counter Strike-Source, Heroes & Generals nick: Grabowszki Commodore Világ and CoVboy forever

#276071
divat csórónak lenni ebben az országban? nekem nincs fila táskám, de ha nem lenne az ami most van, nem hiszem, hogy csak azért többet fizetnék, egy funkcionálisan ugyanazt tudó másféle táskáért, csak hogy ne fila legyen
Lyukasbogrács
#276070
Szerinted akkor mi ez, ha nem divat? Csak úgy vegyük meg, mert "óccó"?

DarkHorSe
#276069
Testa, meg fila taska helyett johetne inkabb egy kis betmen 😄

Swedish people are albino monkeys&#65279;

Roger6
#276068
Az, hogy sok idióta majmolja, nem lesz divat. Ugye tudod? <#nezze>

TDU, Counter Strike-Source, Heroes & Generals nick: Grabowszki Commodore Világ and CoVboy forever

sferrari
#276067
Chuck testa se vicces mégis napok óta megy mégse megy hiszti miatta amíg nincs tiltva addig had menjen nem kell róla naponta véleményt mondani

http://f1ferrari.hu

Forolto
#276066
Megmondom én,hogy miért jön minden nap ide és felteszi a kérdést:Mert szerintem nem vicces és ezt a nem vicces dolgot napok óta nyomjátok.Lehet,hogy én vagyok elmaradva,ez a magánvéleményem.
De elnézést,hogy megkérdeztem,többet nem hozom fel.

De hogy maradjak on:

Lyukasbogrács
#276065
Nézõpont kérdése.

Roger6
#276064
Te, és a Fila táska, az divat?<#hehe>

sferrari: tudod, te is ugyanúgy továbbgörgethetnél ám, nem kell megjegyzést tenned mindenre. Kapufa, öngõl, szervusz-szia! <#nezze><#ravasz1>

TDU, Counter Strike-Source, Heroes & Generals nick: Grabowszki Commodore Világ and CoVboy forever

sferrari
#276063
Én meg azt nem értem miért kell mindennap valakinek idejönni és értetlenkedni hogy nem értem ezt a Fila táskás dolgot 😄 Most jó lenne ha az értetlenkedõk is elfogadnák hogy van ilyen még ha hülyeség akkor is, görgesd tovább de könyörgöm minden nap ne értetlenkedjen már itt valaki 😄 Én pl ezt Chuck Testás baromságot nem találom viccesnek még se írom le minden nap hogy hülyeség...
Ezt meg csak az értetlenkedõknek 😄 :

- Miért
szomorú a katicabobár?
- Mert nincs elég pontja, hogy kiváltsa a
FILA táskát.

http://f1ferrari.hu

Lyukasbogrács
#276062
Vannak akik követik a divatot és vannak akik nem. Akik szándékosan nem követik, azok utálják azokat akik követik. Csak ennyi a lényeg. Az rajtad múlik, hogy beleszólsz e, vagy beállsz közéjük, vagy teszel rá magasról mindkettõre nagy ívben.

eightmiles
#276061
áru* :|
-tal* :|

<#vigyor5>

Forolto
#276060
Én sem értem ezt a FILA-s dolgot.Egy árúházlánc közös promóciója a Filával,amiben mindketten jól jártak.Vásároltál a boltban és a Fila kipucolta az olcsó szegmensének a készletét.

Nekünk is van közös termékünk plö a Kraft-al,s akkor most holnaptól Milkás képeket fogtok kirakni?😛

Lyukasbogrács
#276059
Nekem ki van kapcsolva, szeretek mindent látni. <#smile>

SzirmosSzisza
#276058
link<#nezze>

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Roger6
#276057
És te kihagynál ilyen találatokat? Milyen ember vagy te?!

TDU, Counter Strike-Source, Heroes & Generals nick: Grabowszki Commodore Világ and CoVboy forever

Vaxi
#276056
mi történt? tündike beperelte tomikát?

Mondottam ember, küzdj és bízva bízzál, bicajozz, hogy el ne hízzál.

Random work
#276055
Aranypart. Az Édenben csak dugtak, de már vége a sorozatnak. 😄

Olyan napom volt, amitől Assziszi szent Ferenc gyerekeket rugdosna. Műkutyától, műkrokodiloktól nem kell megijedni, mindegyikben ember van.

Random work
#276054
A lényeg, hogy bármerre indulsz szopással kezdõdik és el kell viselni, hogy b@szogatnak. 😊

Én itt tartok és sajnos rájöttem, hogy nem jó pályát választottam, mert enne ennyi a kifutása.

Olyan napom volt, amitől Assziszi szent Ferenc gyerekeket rugdosna. Műkutyától, műkrokodiloktól nem kell megijedni, mindegyikben ember van.

SzirmosSzisza
#276053

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Lyukasbogrács
#276052
Biztonságos Keresést állítsd szigorúra, akkor nem fail.

#276051
"Sixx Hogyvoltjai karpotolnak." <#eljen>
Nincs tévém, de Sixx-et mindig olvasom 😊 Az édenen rohadt sokat pusztultam, meg most ezen az aramyparton is, király stílusban ír 😄

PSN/XboxLive Gamertag: FunnyMixer91 || Thrustmaster T300RS + T3PA + TH8A || iPad Mini 2 || Xiaomi Mi3

Asselm
#276050
Google fail <#wow1>
#276049
Mindketto. Atfedes is van. 'Sajnos' nezni nem tudom, de Sixx Hogyvoltjai karpotolnak.

http://gaborszantai.co.uk/

#276048
Mit szolnal egy kis idojos poziciohoz?
10 perc az atkepzes, 30 a smink, 5 perc levetkozni a jelenteshez😊

http://gaborszantai.co.uk/

Kata
#276047
Melyik az a mûsor amelyikben szinte csak dugnak? Az az aranypart vagy az éden?

[/cserf][/fülünyúl]

SzirmosSzisza
#276046
Amúgy, ha esetleg van ikertestvéred mehetsz Aranypartba, haveréknak írtak, hogy nem akarnak-e menni, ikreket keresnek 😄

“A distributed system is one in which the failure of a computer you didn't even know existed can render your own computer unusable” _____/|_____\o/___ Cápatámadás

Kata
#276045
ájjájjájjájjá meg! DJ elõtt pléjmétezni kell még, ne hagyjuk ki a szamárlétra ez igen fontos fokát. 😊 A médiaribancság elõtt is ott van még a Kenósorsolás. Csak dugni kell a stáb vmelyik tagjával és bent vagy.

[/cserf][/fülünyúl]

#276044
Az mar egy kovetkezo szint, ha azzal megvagy, akkor kaszot valthatsz:
- DJ
- mediaribanc (ertsd: reggeli musorban mosolyogsz mely dekoltazzsal)
- fotomuvesz (Debreczeni Zita, Kasza Tibor, SP...)

Elotted az Elet, ragad meg, mint...... (whatever)

http://gaborszantai.co.uk/