Humoros-aranyos képek/videók

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Metalmilitiakid
#276339
Na legalább volt egy jó délutánom 😄 Kata óta nem vitatkoztam ilyen jól 😄

[BF2 151k,156k,164k,170k][TF2:10k] [Humoros: 168k] Steam: MortalMilka, Bnet: MortalMilka#2417

JSbyMSI8800
#276338
Igen de az amerikai stílus szerint kialakított munkahelyeken elég látható

Asus P5Q-E|iNTEL C2D E8200 2.66 @ 3.2|2*2 GB Kingston HyperX DDR2-1066 Mhz|ASUS DK GTS250 512 Mb GDDR3|Chieftec 450W|Windows 7 RC 64-bit 4EVER-Manchester United

tenkenorman
#276337
LOL 276333 Poszt a tied😄

"A felemelkedett mesterek itt vannak a közelünkben, szeretnék, ha tudnánk, hogy segítséget, szeretetet és társaságot nyújtanak nekünk. Gyakran szólítsuk meg a felemelkedett mestereket, különösen,amikor a hármas számot ismételten magunk körül látjuk."

http://www.tenke.hu

#276336
Lol. Dolgozom, csak senki nem látja a monitorom. 😛

Efreet
#276335
Ajánlom figyelmedbe az elsõ, piros alapon fehér sort. Abba lehet hagyni a hisztit, az általad kifogásolt képpel jelen állapotában semmi baj nem volt, bikinis csajok is szoktak itt ugrálni, ha te ilyesmit SEM nézhetsz meg nyugodtan, akkor ne látogasd a topicot.

Másikat nem nyithatsz, maximum a saját témák között.

"Moderáld magad, ne nekem kelljen!"

daemonervosa
#276334
Itt nem talalkozol pucer nenikkel, en csak segiteni akarok

Trolling is a art.

Roger6
#276334
Semmi gond, nem mindenki végzi el az általános iskola alsó tagozatát. <#idiota>

TDU, Counter Strike-Source, Heroes & Generals nick: Grabowszki Commodore Világ and CoVboy forever

Metalmilitiakid
#276333
Na te még +1 el hülyébb vagy mint a többi, ki mondta egyetlen szóval is, hogy én hívõ katolikus vagyok ???

[BF2 151k,156k,164k,170k][TF2:10k] [Humoros: 168k] Steam: MortalMilka, Bnet: MortalMilka#2417

tenkenorman
#276332
jaj nekem hibásan írtam egy szót 😮

http://www.tenke.hu

Roger6
#276331
Hogy mindenki értse: szûrni kéne a sok szart, ami kintrõl jön be hozzánk. Mert most nincs ilyen, és minden szart átveszünk válogatás nélkül. Sajnos...

TDU, Counter Strike-Source, Heroes & Generals nick: Grabowszki Commodore Világ and CoVboy forever

Metalmilitiakid
#276330
Na igen, ezzel teljesen egyetértek. Milyen alapon van pont a batman megtiltva mikor azt is tovább lehet lapozni. Ennyi erõvel tényleg bármit rakjunk be bármilyen szûrõ nélkül és kész. És akkor elkezdek virágokról képetket linkelni oldalanként 50 et, mert az szerintem tök aranyos (amúgy nem szeretem túlzottan a virágokat).

[BF2 151k,156k,164k,170k][TF2:10k] [Humoros: 168k] Steam: MortalMilka, Bnet: MortalMilka#2417

daemonervosa
#276329
Találtam egy neked megfelelõ forumot

http://forums.catholic.com/


Trolling is a art.

tenkenorman
#276328
amíg minden ember nem hiszi ezen a telibevert bolygón hogy a föld nem egy szakállas fószer miatt pörög itt 4.7 milliárd éve hanem a fizika törvényei miatt én nem leszek nyugodt.

http://www.tenke.hu

Roger6
#276327
BelefoJni????? Te jó atya úr isten vágjon tarkón egy 9 mm-es nemtommivel de mostand azonnnaaa-e! Engem persze.

De ahogy észrevettem, általánosan ez a hozzáállás van: ha nem tetszik, szard le és lapozz tovább. Most akkor kérdezem, hogy mi a francnak van bármi is kiírva ide fentre pirossal, ha ez a hozzáállás van? Engem semmilyen kép nem zavar, a Filát simán átpörgetem, a tésztás csák azt sem tudom micsoda (hál Istennek úgy érzem), úgyhogy én teljesen jól elvagyok. De akkor betmen miért nem jöhet? Átlapozod, és kész. Vagy szar a hozzáállás? Szerintem szar egyébként...

TDU, Counter Strike-Source, Heroes & Generals nick: Grabowszki Commodore Világ and CoVboy forever

tenkenorman
#276326
lol tudatlan vagyok 😄 na be is fogom mert még a végén pokolra kerülök.

http://www.tenke.hu

Metalmilitiakid
#276325
Kajak mondom itt hagyom a topikot becsület szavamra, de akkor érjétek el a modiknál, hogy nyithassak egy Safe For Work változatot és akkor mindenki boldog.

[BF2 151k,156k,164k,170k][TF2:10k] [Humoros: 168k] Steam: MortalMilka, Bnet: MortalMilka#2417

Lyukasbogrács
#276324
nekem ez túl bonylult, inkább hagyjuk 😞

Metalmilitiakid
#276323
Istenem te mekkora egy tudatlan vagy, legalább ahhoz ne szólj hozzá amihez nem értesz...

[BF2 151k,156k,164k,170k][TF2:10k] [Humoros: 168k] Steam: MortalMilka, Bnet: MortalMilka#2417

Metalmilitiakid
#276322
Azért nem szokás nálunk a ház gazdájának megtiltani, hogy valahova bemenjen. Nemtom nálatok ez hogy megy.

[BF2 151k,156k,164k,170k][TF2:10k] [Humoros: 168k] Steam: MortalMilka, Bnet: MortalMilka#2417

tenkenorman
#276321
mit szól(na) hozzá édesanyád ha hazahoznál egy csajt?? nehogymár az is paráznaság legyen, és már elköltöztem volna a faszba...

http://www.tenke.hu

davidka003
#276320


Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

tenkenorman
#276319
ne forgasd ki a szavaimat, a legegyszerûbben úgy hogy kijelentkezel, a gépet kihúzod a konnektorból, a kábelt a routerbõl, fogsz egy puskát és fejbelövöd magad 😊)

http://www.tenke.hu

w77d
#276318
egy nyilvános fórumra jöttél, ezzel elfogadva, hogy zavaró tartalmakba is ütközhetsz (bár egy fehérnemûs csaj nagyon nem az). Innentõl kezdve hagyd abba a hülyeségedet és kapcsold ki a gépet, mert azon keresztül a sátán akar téged megérinteni és ezáltal nem lehet kiválasztott...

7131
#276317
fúdehülyeXD

vagmafia.com

PeeTeR
#276316
<#eljen>

pornhub - the world's biggest archive of nothing.

daemonervosa
#276315
Ha megforditod a feszuletet a falon akkor lehet, de csak halkan 😄

Trolling is a art.

#276314
A mellek max 16+ kategoria, ezek meg el voltak takarva, igy feleslegesen inditottal vitat. Ha akarnank ejfel utan hc porno topikot csinalhatnank ebbol, mert jogunk van hozza Annuska szerint is, igy...

http://gaborszantai.co.uk/

Casillas
#276313
Már ne is haragudj, de a South Park minden részének elején ki van írva, hogy semmilyen korosztály számára nem ajánlott, légy szíves ne linkelj belõle többet, fõleg ilyen vallásgyalázó témákban ne, mivel mind tudjuk, hogy Ádámtól és Évától származunk, és Anyukám nem nézné jó szemmel, ha meglátná ezt a halmókusos jelenetet. Köszi a megértést!

Vivimos por ti, vence por nosotros.

davidka003
#276312
Vallás flém? Hajrá. 😄DD
Amúgy van a szobának ajtaja amit esetleg zárni is lehet.
Gondolom recsizni is bûn. 😮

Xbox 360 SLIM 250 GB, Dell U2312, Dark Souls PtD edition NG++ 925/1000G &#9745; Final Fantasy XIII &#9745; Lost Odyssey &#9745;

Lyukasbogrács
#276311
Szia!

Megmondanád, hogy hogy lehet törölni magamat errõl a fórumról?

Elõre is köszi! <#wave>

Metalmilitiakid
#276310
Mint már lentebb említettem anyám keményen hívõ katolikus amirõl én sajnos nem tehetek, és ismét nem olvastad el amit írtam, hogy nem ér meg nekem egy fél órás vitát ez, mivel ugye tudod, hogy ez ilyen képek nézése az a paráznaság bûne fogalomkörbe tartozik, amit õ komolyan is vesz.
Illetve igazot adok az SFW gombról, amit én meg is próbáltam létrehozni, illetve megpróbáltam ahogy mondjátok itt hagyni a topikot. Nyitottam egy másikat, ahol nem lehetett linkelni ilyet és milyen meglepõ, hiába írtam le pontosan mi volt a megnyitás oka, a modik bezárták.

Illetve mindenhol máshol nyugodtan megnézem osztálytársak haverok mellett, de nem szeretném, hogy anyám vagy a tanár is lássa, hogy ezt nézem. Hozzátéve nekem is könyvjelzõ az ATCS és az ari emo csajok topik, de azt nem nyitom meg ha tudom, hogy olyan helyzetben vagyok. Szóval ennyit a állszentségemrõl, nekem is tetszik, bár a tetkós nem jött be éppen a tetkók miatt. De attól még mindig nem ebben a topikban kellene megjelennie.

[BF2 151k,156k,164k,170k][TF2:10k] [Humoros: 168k] Steam: MortalMilka, Bnet: MortalMilka#2417

tenkenorman
#276309
Nem akarok belefojni de ha valaki az miatt szarik hogy egy fehérnemûben lévõ csaj pózol a monitoron és hogy ezt meglátják körülötte akkor az jobb ha leiratkozik errõl a fórumról 😊

http://www.tenke.hu

#276308
Az vagy, ez világosan látszik a hozzászólásaidból.
Az a legfrankóbb, hogy te nem vagy hajlandó valamire, de mindenki mástól elvárod, hogy úgy cselekedjen, ahogy te akarod. Gondolom emiatt a nevelés miatt nem mered felvállalni a szüleid elõtt ki is vagy. Inkább mi legyünk képmutatók, mint te és tegyünk úgy, mintha nem érdekelne vagy lnkelgesünk, nehogy véletlenül meglássa valaki mit is nézel. Szépen hallgass fülessel egy kis metalt, nehogy amiatt is szóljanak neked. Téma részemrõl lezárva.
Ui.: Az szerintem sokkal égõbb, ha mondjuk anyukád megnézi mit csinálsz és azt látja, hogy "bazdmeg és gecibuta" képeket linkelgetsz, minthogy egy nõi képet nézel felnõtt létedre.
#276307

tenkenorman
#276306
Nope, chuck terra 😊

http://www.tenke.hu

nearo
#276305
a faszom már a flémetekbe basszátok meg...
am meg metalmilitiakidnek igaza van... kéne egy nsfw gomb ezsgére

az előző aláírásom szánalmas volt, se nem szellemes, se nem logikus, és még rosszul is volt begépelve, így inkább kiszedtem :(

Metalmilitiakid
#276304
Bocs erre már egyebet komolyan nem tudok mint.


Az, hogy nekem tetszik az egy dolog, de attól még nem ér meg egy fél órás veszekedést anyámmal és csak azért nem fogom abbahagyni az egész topik olvasását, mert és mostmár így írom : NEM KÉPES MÉG KB 5 GOMBOT MEGNYOMNI VALAKI, HOGY LINKBEN RAKJA KI (BÁR HA A LINKET RAKJA NÉVNEK AKKOR CSAK PLUSZ 2), AMI AMÚGY IS AZ UTOLSÓ BATMAN IS VITÁIG KIÍRT SZABÁLY VOLT, HOGY AZ ILYENEKET CSAK JELÖLT LINKBEN.

Na talán így el is olvasod. Illetve semmi jogod nincs ahhoz, hogy eldöntsd, hogy én álszent vagyok-e mivel nem ismersz és ez viszont már személyeskedés...

[BF2 151k,156k,164k,170k][TF2:10k] [Humoros: 168k] Steam: MortalMilka, Bnet: MortalMilka#2417

Pharaoh
#276303
Ez honnan van?

#276302
Már ne haragudj, de az szimplán képmutatás és álszentség. Ha érdekel valami és nézed, de félsz, hogy más is megtudja, ezért inkább ne is posztolja számomra nem szimpatikus. Ha valóban nem érdekel, akkor ne nézd, ugord át, vagy vedd tudomásul, hogy itt néha látni olyan képeket is! Ha pedig csak félsz, hogy más megtudja milyen is vagy, akkor egyszerûen vetkõzd le az álszentséged.
Grr1234
#276301

BenedekFeco
#276300

Hogy helyezze beléd ?sgyík-vesszejét a Magasságos mélységes imádattal, ?sélvezettel, ?sgyík heréinek kusza-gubancos sz?rmeredvényeinek kristálygyökér-fonódásaival!

Metalmilitiakid
#276299
Azért ne rakd a kettõt 1 kategóriába, mert mondjuk áttekerem a HSZ ed, vagy egy linket aminek az a neve, hogy felpucártetkóskurva, vagy egy helyi viszonylatban több mint 1 képernyõt kitöltõ képet kell áttekerni, közel sincs a kettõ egymáshoz.

[BF2 151k,156k,164k,170k][TF2:10k] [Humoros: 168k] Steam: MortalMilka, Bnet: MortalMilka#2417

#276298

http://thenamelessphoto.com/

7131
#276297
én meg azt rakok be amit akarok amíg közszemérmet nem sértek vele.Nem tetszik ne nézzed,és ne nyilváníts hozzá véleményt.

vagmafia.com

BenedekFeco
#276296

Hogy helyezze beléd ?sgyík-vesszejét a Magasságos mélységes imádattal, ?sélvezettel, ?sgyík heréinek kusza-gubancos sz?rmeredvényeinek kristálygyökér-fonódásaival!

Metalmilitiakid
#276295
Neked meg csak annyit mondok kedves barátom, hogy azt írok le amit akarok amíg nem ütközik a fórum szabályaiba. Nem tetszik ne olvasd el, ugord át, nem muszáj rá válaszolni.

[BF2 151k,156k,164k,170k][TF2:10k] [Humoros: 168k] Steam: MortalMilka, Bnet: MortalMilka#2417

#276294
pont a törölt hsz-ra válaszoltam, oh...

Metalmilitiakid
#276293
Illetve, sztem az egy kicsit túlzás már, hogy senki nem képes annyira, hogy egyel több gombot nyom meg és így linkeli és nem lenne veszõdés, hanem inkább azoknak szól be, akik ezért nem tudják olvasni a topikot akár családi, akár iskolai, akár munkahelyi viszonyai miatt.

[BF2 151k,156k,164k,170k][TF2:10k] [Humoros: 168k] Steam: MortalMilka, Bnet: MortalMilka#2417

7131
#276292
jólvan befejezhetnéd már a vergõdést.kezdesz fárasztó lenni, a hülye dumáddal együtt.

vagmafia.com

#276291
hát, ja, fõleg ha élõ adásban a TV-be is bekerül... <#nevetes1>