Humoros-aranyos képek/videók

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

edios
#278044
maximum a hülyeségeddel gyalázod õt, senki más nem szólt rosszat róla.

fejezd be pls, flame off.

My name is ios... Edios. Not Eidos you f*ck*n pr*ck!

BenedekFeco
#278043

Hogy helyezze beléd ?sgyík-vesszejét a Magasságos mélységes imádattal, ?sélvezettel, ?sgyík heréinek kusza-gubancos sz?rmeredvényeinek kristálygyökér-fonódásaival!

GyuriX2572
#278042
nekem magyarázhatod mi a kultúrális szokás, ha egyszer valóban megrendített Jobs halála és sért ha ezen poénkodtok.... ebbe a topikba egyszerûen nem ez való !!

Metalmilitiakid
#278041
jólvan megesik, hogy az ember elgépel egy betût, ez legyen a legnagyobb bajod...

[BF2 151k,156k,164k,170k][TF2:10k] [Humoros: 168k] Steam: MortalMilka, Bnet: MortalMilka#2417

szomferi
#278040
elõbb írni tanulnál meg <#wow3>

Quipperrel teljesen egyetértek

AsRock Z77M|Intel Core i7-3770|Thermalright Macho 120|KINGSTON 8GB HyperX DDR3 1600MHz CL9 KIT|EVGA GeForce GTX 760 SC w/ EVGA ACX Cooling|ThermalTake TR2 470W|CoolerMaster RC 690|Samsung 840 120GB

#278039
Egyrészt Apple-user vagyok, másrészt a humor és a halál rengeteg kultúrában kézenfogva jár. Igen a magyarban is, lásd Hofi.
A baj a sötét középkorban ragadt gondolkodásmóddal van inkább.
Meg lehet nézni Indiában mit mûvelnek a hinduk és buddhisták. Egyfajta ünnepet rendeznek a szerettek eltávozásakor, mert az élet szerves részének tekintik. Mint a szintén buddhista Jobs tette:

"Being the richest man in the cemetery doesn't matter to me. ... Going to bed at night saying we've done something wonderful ... that's what matters to me."

"No one wants to die. Even people who want to go to heaven don't want to die to get there. And yet death is the destination we all share. No one has ever escaped it. And that is as it should be, because death is very likely the single best invention of life."

http://gaborszantai.co.uk/

Metalmilitiakid
#278038
jólvan majd ha meghalsz küldök a családtagjaidnak egy ilyen képet...

[BF2 151k,156k,164k,170k][TF2:10k] [Humoros: 168k] Steam: MortalMilka, Bnet: MortalMilka#2417

QuippeR
#278037
ez elég egyértelmûen egy fejhajtás, megemlékezés. abból is látszik, hogy feketével alá van írva a neve, születésének és halálának éve.

értelemszerûen egy humorlapban, humoros weboldalon nem lehet hosszú nekrológgal tisztelegni egy nemrég elhunyt ember elõtt. sajnálatos, hogy nektek nincs érzéketek az ilyesmihez, de nem kell mindjárt ítélkezni.

The problem is not the problem, the problem is your attitude about the problem.

GyuriX2572
#278036
látszik, hogy még senkit nem temettetek balfasz tizenévesek !!!!!

Metalmilitiakid
#278035
Ennél szerintem illetlenebb dolgot nem lehet egy halottal tenni, megemlékezés címszóval, fõleg úgy, hogy még alig halt meg szegény. EZ KONKRÉTAN SZÉGENY!

[BF2 151k,156k,164k,170k][TF2:10k] [Humoros: 168k] Steam: MortalMilka, Bnet: MortalMilka#2417

GyuriX2572
#278034
a családjuk is biztos nevet ezeken, szégyen amit csináltok

#278033
Egyrészt nem csak humoros képeket szoktunk linkelni, másrészt elég jó alkotások jelentek meg, ráadásul vannak köztük viccesek, amelyek egyáltalán nem illetlenek. Szerintem.

A másik, hogy az SG elõsorban IT/kocka/geek fórum, Steve Jobs pedig ezen a területen egy félisten volt, ami mindenkinek nyílvánvaló, aki alapszinten ismeri az IT történelmet.

http://gaborszantai.co.uk/

LasDen
#278032
én csak azé szoktam beírni ide-oda-amoda mert lényegében elvárják...sajnálom, hogy meghalt de tõlem sírás rívást egyebet ne várjanak, semmi közöm nem volt hozzá...lesz*rom hogy meghalt....

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

BenedekFeco
#278031
"SteveJobshalálávalkapcsolatosképekidevalóak-evagysem"-Flém, Fuck Yeah!

Ilyen még úgysem volt...



Hogy helyezze beléd ?sgyík-vesszejét a Magasságos mélységes imádattal, ?sélvezettel, ?sgyík heréinek kusza-gubancos sz?rmeredvényeinek kristálygyökér-fonódásaival!

Metalmilitiakid
#278030
Kifli fogalmazta meg tökéletesen, hogy mi is történik itt..

[BF2 151k,156k,164k,170k][TF2:10k] [Humoros: 168k] Steam: MortalMilka, Bnet: MortalMilka#2417

Solid Snake
#278029
RelakS
#278028
nézem a comma-s képet. Mondom, ez egy dal?!
Aztán már az elsõ hangjegyeknél a videódban ment a zanyázás, hogy báááze, tényleg 😄

sg discord: https://discord.gg/ezkyQvNE

Metalmilitiakid
#278027
nyugi a büntiket úgyis én kapom 😄

[BF2 151k,156k,164k,170k][TF2:10k] [Humoros: 168k] Steam: MortalMilka, Bnet: MortalMilka#2417

Metalmilitiakid
#278026
most kajak õ a bunkó, mert nem hipeolja tele munkahelyes képekkel a humiarit amihez igen kevés köze van, hanem azt akarja, hogy értelmes keretek között történjen a dolog ?? ember te hol élsz ?

[BF2 151k,156k,164k,170k][TF2:10k] [Humoros: 168k] Steam: MortalMilka, Bnet: MortalMilka#2417

Palinko
#278025
flémet abba lehet fejezni?
GyuriX2572
#278024
ismered azt a szót, hogy szolidaritás? bunkó

Metalmilitiakid
#278023
kaptál egy "like" ot

[BF2 151k,156k,164k,170k][TF2:10k] [Humoros: 168k] Steam: MortalMilka, Bnet: MortalMilka#2417

ScarY MAN
#278022
OFF

ez így van. nyugodjon békében, meg köszi puszi amit csinált, de naponta halnak meg emberek... ismert és nem ismert személyek egyaránt. de ami manapság megy, az már túlzás. gyászoljon mindenki, úgy ahogy akar, szíve joga, de normális keretek között és nem napokig...plusz ez a majmolás meg RIP, "sírok mert meghalt, közbe nem is ismertem csak tudom ki volt" meg "mi lesz veled emberiség" meg tököm tudja mi...agyhalál... eltelik 1 év és a legtöbben azt se fogják tudni, melyik napon halt meg, csak az igazán nagy fanok. mondom, sajnálom, mint embert, mert letett valamit az asztalra, de mindennek van határa. imho pont nem érdekel hogy meghalt...

ON

...

Metalmilitiakid
#278021
Nem kampányolok ellene, de ne egy humi ari topikban már légyszi, az én képem pont annyira ideillik mint amiket ti raktok be, de mondom emlékezzünk meg mert megérdemli, de szerintetek ezek a képregények a módja annak ? ez ami méltó az õ hírnevéhez ?? ezt ti sem gondolhatjátok komolyan, csak random hipoltok...

[BF2 151k,156k,164k,170k][TF2:10k] [Humoros: 168k] Steam: MortalMilka, Bnet: MortalMilka#2417

kifli
#278020
de ez már nem azért megemlékezés mert komolyan gondolják, a legtöbben csak azért írja hogy rip meg hasonlók mert más is azt írta...
bardocz
#278019
Kedvenceim a turbomagyarok voltak tegnap. Mert ugyebár nemzeti ünnep alatt más haláláról még véletlenül sem lehet megemlékezni.
#278018
Fú,nem is olyan ritkán.

Bár nálam legtöbbször olyan van,hogy úgy érzem,mintha elkezdenék forogni. És akkor hirtelen felkapom a fejem..na az szar.

unzip ; touch ; finger ; mount ; gasp ; yes ; umount ; sleep

#278017
ez másnál is szokott lenni?

GyuriX2572
#278016
Jobs rengeteg embernek jelentett inspirációt, aki hallgatta a stanfordi beszédet tudják mirõl van szó. Aki megemlékezõk ellen kampányol az egy PARASZT !!!!!!!

plas
#278015


<#guluszem1>

Fédération Internationale Des Ingénieurs-Conseils L ë t z e b u e r g

pajti
#278014







Metalmilitiakid
#278013
Ja és igen, senkitõl nem várom el, hogy sirassam a szüleim, mert tényleg csak egyek a sok közül.

[BF2 151k,156k,164k,170k][TF2:10k] [Humoros: 168k] Steam: MortalMilka, Bnet: MortalMilka#2417

Metalmilitiakid
#278012
Látom nem érted....
Akkor mostantól szépen sirassunk meg mindegy egyes tudóst, matematikust, fizikust... Aki tett le valamit az asztalra és még csak életedben nem is hallottál róla, pedig jóval nagyobb eséllyel tette jobbá az életed mint az Apple meg a kütyüjei...

[BF2 151k,156k,164k,170k][TF2:10k] [Humoros: 168k] Steam: MortalMilka, Bnet: MortalMilka#2417

#278011
Vajon ha egyik szülõd hal meg, akkor is ezt mondják, hogy csak egy volt a sok közül, ne sirasd?

#278010
18 betöltött életév már elegendõ, ez biztos 😄
RatBaG
#278009

Per Aspera Ad Inferi.

Hegi90
#278008
a második rész a legjobb 😄

ADATA 16GB XPG V1.0 1866MHz | ASUS Z87-K | CORSAIR CX750M | GIGABYTE GTX770 2GB | INTEL Core i5-4670K 3.40GHz | SAMSUNG 120GB 840 EVO | WD 1TB Caviar Blue | COOLERMASTER Hyper 612S

Metalmilitiakid
#278007
Na akkor már én is egyet a munkahelyeshez.

[BF2 151k,156k,164k,170k][TF2:10k] [Humoros: 168k] Steam: MortalMilka, Bnet: MortalMilka#2417

#278006
<#szomoru1>

http://gaborszantai.co.uk/

Solid Snake
#278005
Na, ez az igazi látványkonyha <#hehe>
#278004
A hulye svedek ezt eljatszak minden epizodban.

http://gaborszantai.co.uk/

#278003
Regen ez olyan vacak volt, mint most Rebecca Black, de ismerve a jelent halasak lehetunk, hogy akkor ez volt a szar popzene.

http://gaborszantai.co.uk/

#278002
Ezután feltakarítani... 😄

Dzsini
#278001
Azért Culture Clubot annyit hallani, hogy fülbe másszon és ennyibõl visszajöjjön, ahhoz életkor is kell 😊
De akinek kimaradt volna, itt a klip:

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

RatBaG
#278000
nem kell ehhez vénnek lenni, elég egy kis zenei mûveltség 😊

Per Aspera Ad Inferi.

Dzsini
#277999
Vajon hányan elég vének ahhoz, hogy rögtön a fülükbe másszon...

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

RatBaG
#277998

Per Aspera Ad Inferi.

Dzsini
#277997

If your idea of "beauty" is narrow, you will rarely see it unless you live a sheltered life and avoid new experiences. The moment I stop having fun with it, I'll be done with it.

BenedekFeco
#277996

Hogy helyezze beléd ?sgyík-vesszejét a Magasságos mélységes imádattal, ?sélvezettel, ?sgyík heréinek kusza-gubancos sz?rmeredvényeinek kristálygyökér-fonódásaival!

#277995
Néhány nagyon szép Steve Jobs emlékkép, érdemes megnézni õket

http://shtrend.hu/index.php/Minden-kep/a-legszebb-steve-jobs-emlekkepek.html