Humoros-aranyos képek/videók

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

BenedekFeco
#292170

Hogy helyezze beléd ?sgyík-vesszejét a Magasságos mélységes imádattal, ?sélvezettel, ?sgyík heréinek kusza-gubancos sz?rmeredvényeinek kristálygyökér-fonódásaival!

w77d
#292169
ugyanmááá.. emelõvel meg kell emelni és szépen visszacsavarozni rá XD

LasDen
#292168
na ez probléma 😄

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

Master91
#292167
Bokafix2
#292166
Ez tök hülyeség... Charlize még a kora ellenére is szebb mint Stewart. <#nyes>

"nem ezek azok a droidok amiket keresnek"

BenedekFeco
#292165

Hogy helyezze beléd ?sgyík-vesszejét a Magasságos mélységes imádattal, ?sélvezettel, ?sgyík heréinek kusza-gubancos sz?rmeredvényeinek kristálygyökér-fonódásaival!

BenedekFeco
#292164

Hogy helyezze beléd ?sgyík-vesszejét a Magasságos mélységes imádattal, ?sélvezettel, ?sgyík heréinek kusza-gubancos sz?rmeredvényeinek kristálygyökér-fonódásaival!

RatBaG
#292163
a Mastodon komplett Leviathan albuma zongorán... adja! <#guluszem1>

Per Aspera Ad Inferi.

Looooser
#292162
allergiás reakciót vált ki,gndolom erõsen allergiás volt rá

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

Kandurex
#292161
én is azt néztem, a méteres bökõt a kézben <#nyes>

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – > ¯\_(ツ)_/¯

Sir Quno Jedi
#292160
nem vagyok pókász! 😄

de volt haverom akinek lebénult az arca egy idõre a pókjától

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

#292159
A kés ott figyel a kezében. Szerintem azért van rajta bukósisak, hogy ne a saját arcába szúrja. 😄
Solid Snake
#292158
<#pias>
nearo
#292157
A "kilövelli" azért kicsit túlzás, nem? Inkább csak megdörzsöli a potrohát a lábaival, minek hatására a szõrök a levegõbe kerülnek, és aki túl közel merészkedik (vagy épp szélirányban van) az pórul jár.

az előző aláírásom szánalmas volt, se nem szellemes, se nem logikus, és még rosszul is volt begépelve, így inkább kiszedtem :(

Renjike
#292156
Walking Deadben (spoiler talán) mind 2 féle képpen zombi leszel : harapás , és purcanás után is 😊)

A bizonyíték hiánya , nem a hiány bizonyítéka !

Sir Quno Jedi
#292155
Van olyan óriás pók, ami kilövelli a mérgezõ szõröket a potrohából és ha az belemegy a szemedbe baszhatod, de amúgyis le tudja béntani az arcodat. Ezért hord a csóka bukót szerintem.

I7-4790K, ASUS SABERTOOTH Z97 MARK2, 16GB DDR3, ASUS STRIX GTX970 4GB 2xSLI, Samsung 256GB SSD 840 Pro MLC, 10.5TB HDD, Dell U2711H (2560x1440), CM Stryker, Scythe Mugen 3

BenedekFeco
#292154

Hogy helyezze beléd ?sgyík-vesszejét a Magasságos mélységes imádattal, ?sélvezettel, ?sgyík heréinek kusza-gubancos sz?rmeredvényeinek kristálygyökér-fonódásaival!

#292153
vagy veri agyon 1 csõkulccsal...
Casillas
#292152
körbeszigszalagozza negyvenszer, és ottmarad örökre <#idiota>

Vivimos por ti, vence por nosotros.

Casillas
#292151
Mármint nem háziállatként a tulajdonosa, hanem hogy az õ házában van.

Vivimos por ti, vence por nosotros.

#292150
Valószínûleg igen! Mondjuk arra kíváncsi lennék, ha rányomja a lavórt, akkor mi lesz utána? <#idiota>
#292149
Jaaa, az a tulajdonosa? Mert nem értettem, hogy miért nem szúrja agyon egy 1.80as partvisnyélre szigszalagozott késsel...

Casillas
#292148
Imádom, hogy itt ekkora túlélõhuszár zombiszakértõk vannak, akik lóról hátrafelé dobva hajítanák le csõkulccsal az összesnek a fejét, de szerintem valószerûbb, hogy még a lenti pókkal is ugyanúgy járnátok, mint a tulajdonosa <#zavart1><#gonosz1>

Vivimos por ti, vence por nosotros.

#292147
Zombitípustól függ. A Romero-féle lassú élõhalott megoldás, az valami mágiaféle, és a halottakra hat. Tehát ha élõként megharapnak, beborít a vér, vagy akármi, akkor az nem baj. Akkor leszel zombi, amikor meghalsz, és a hullád újra "életre" kel.

A 28 nappal késõbbös, left4deades zombi meg nem halott, hanem élõ vírushordozó, fertõzõ, így az élõkre hat. Ha megfertõznek harapással, nyálkahártyára került vérrel, akárhogy, akkor átváltozol. Ha meghalsz, úgy maradsz.

Bexter
#292146
#292072
Ma még nemvolt.

http://bexter.hu Szép Fényeket!

Marci0115
#292145

Bexter
#292144
Autóban bõven elfér egy csomó cucc. Lásd zombieland 😄

http://bexter.hu Szép Fényeket!

#292143
Nem játékból merítettem az ötletet!
-a láncos buzogány fából van <#wilting>
-a tollas buzogány és a fejsze beleragadhat a koponyába <#hehe>
Ha csak 1et kellene hazavágni, arra bármi jó lenne, akár egy székláb is, de ezek többen lesznek! <#idiota>
jazzy
#292142
Miben más a zombivér és a még nem vagyok zombi de 5 perc múlva az leszek vér?
#292141
Pluszban, egy élõhalottal nyugodtan közelharcba keveredhetsz, a rád fröcsögõ vér nem fertõzõ, de a másik fajtájúnak ha csak egy csepp vére is a orrodba/szádba/sebeidbe/szemedbe/végbeledbe kerül, akkor baszhatod.

#292140
Nem válogatok, de nem mindegy, hogy élõhalott, vagy fertõzött. Az élõhalott lassú, de tönkre kell tenni, sokkal több sérülést bír. A fertõzött tud futni, de simán megölhetõ, mint egy ember.

Bokafix2
#292139
Csõkulcs mi? 😄 A Dead Island-ot itt felejtsd el. <#hehe>

"nem ezek azok a droidok amiket keresnek"

Looooser
#292138
a skúló elfogyhat..... plusz a felesleges súly lassít akármennyire nállad a buzogány és a balta.....
-----
válogatsz is paszmeh'???? is-is az összesbõl zombisból, mindegyik típus.....

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

LasDen
#292137

"Ha a trendet követed és a trenddel mész, akkor a trend elmúlik és te is elmész..." Az 1000. nyár

#292136
Attól függ, hogy Holtak Hajnala, vagy 28 Nappal Késõbb féle zombik.

nearo
#292135
ennyi fegyverrel te elfutnál? 😄

az előző aláírásom szánalmas volt, se nem szellemes, se nem logikus, és még rosszul is volt begépelve, így inkább kiszedtem :(

#292134
Vagy inkább végtelenszer annyit. Késhez nem kell benzin.

Looooser
#292133
azért megnézném hogy 2-3 friss husi elõl hogy futsz el ekkora teherrel 😄

      pumpált &#960;na... a legjobb...     lvl 500-as ork paladin, +80 Ininity Rod 90 spell power 120000/sec meele hit... jah ez nem az a játék

Bexter
#292132
A kaja nem fért a képbe 😛

http://bexter.hu Szép Fényeket!

szabod
#292131
bár a jobb oldani nem is hátizsák, de ez most részlet kérdés

Mente et Malleo

szabod
#292130
elég hamar éhen fogsz halni, hacsak a 2 hátizsák nincs telepakolva konzervvel 😄

Mente et Malleo

flashpointer
#292129
elõtte kivered a fogait a buzogánnyal 😄

Emancipate yourself from mental slavement!

Bexter
#292128
Végre valakinek feltûnt 😄

http://bexter.hu Szép Fényeket!

#292127
gondolom az orális szex kizárva... <#wilting>
nearo
#292126
Nyeh... azért azzal a két buzogánnyal is szépen szét lehet zúzni a csontokat. Ugye Diablo2 óta tudjuk, hogy az összes zúzófegyver kap +50% sebzést élõholtakra 😊

az előző aláírásom szánalmas volt, se nem szellemes, se nem logikus, és még rosszul is volt begépelve, így inkább kiszedtem :(

flashpointer
#292125
helyes, az óvszer a legfontosabb, ha nõi zombit látsz

Emancipate yourself from mental slavement!

Bexter
#292124
Csak egy részét raktam ki. Mindig kaptam vagy vettem egyet 😄 Csak úgy 😛

http://bexter.hu Szép Fényeket!

Marci0115
#292123
párat eldobsz, mondjuk egy stihl fûrésszel fele annyi súlyt kéne cipelni

Dency
#292122
Minek ennyi kés? 😄

Asus Prime Z390-A | Intel® Core™ i9-9900K | Asus ROG Strix GeForce® GTX 1080 Ti | Corsair 32GB Vengeance LPX DDR4 3200MHz | Seagate 2TB | XFX TS 550W

#292121
Ebbõl a csomagból a csõkulcs ér csak valamit a zombik ellen... <#hehe>