Humoros-aranyos képek/videók

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

BenedekFeco
#293521

Hogy helyezze beléd ?sgyík-vesszejét a Magasságos mélységes imádattal, ?sélvezettel, ?sgyík heréinek kusza-gubancos sz?rmeredvényeinek kristálygyökér-fonódásaival!

Tatyla
#293520

PSN:Tatyla1974 | http://www.twitch.tv/tatyla74 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

Metalmilitiakid
#293519
nemtom, én nem is bírtam végig nézni, ez annyira szar, hogy nincs rá szó vagy több szóból álló kifejezés

[BF2 151k,156k,164k,170k][TF2:10k] [Humoros: 168k] Steam: MortalMilka, Bnet: MortalMilka#2417

#293518
Általában merül fel kérdésként, hogy "ki csinálta?" De most inkább a kérdésem a következõ: ez miért létezik???

DaemoonHunter
#293517
huderossz

#293516
Solid Snake
#293515
Kutyálnyulak <#nevetes1>
RatBaG
#293514

Per Aspera Ad Inferi.

sferrari
#293513
Egyik legjobb példa 2005-s swiftünk van és egy ismerõs nagy büszkén jön hogy látott egy ilyen karambolos swiftet tisztára szét volt törve az eleje meg jött a hülye a papír autó dumájával 😄 És mondom az utastérrel meg a sofõrrel mi van? Hát egy karcolás nélkül megúszta! Ja mondom nincs több kérdésem 😄

http://f1ferrari.hu

PLaci
#293512
Ha egy 40-50 éve készült kocsival mész neki egy fának, akkor te mész a temetõbe, míg a kocsi kikalapálható, javítható marad.

Ha egy modern kocsival mész neki egy fának, akkor a kocsi megy a roncstelepre, te meg rendkívül nagy százalékos eséllyel pár karcolással megúszod...

Ha nemtetszik az, hogy valamit az X oldalról linkelek, akkor nem kell flémelni, mert nem kötelező rákattintani! :P Link rövidítés: http://fc.lc/ref/PLaci

#293511

Solid Snake
#293510
<#hehe>
FalseHeLL
#293509

There is no peace amongst the stars, only an eternity of carnage and slaughter, and the laughter of thirsting gods. But the universe is a big place, and whatever happens, you will not be missed.

Krinyo
#293508

Solid Snake
#293507
Minden kedves fórumtársamnak szeretettel <#law>
DarkHorSe
#293506
what is crossfit? all the rejects from weightlifting/bodybuilding

Annyira igaz 😄

Swedish people are albino monkeys&#65279;

sz4bolcs
#293505
"Amit én nem tudok, azt nem is érdemes tudni." -Bartos tétel

xDD

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

sz4bolcs
#293504
"A kapitalizmus minden darabkája ehetõ."

Punk tudósok bebizonyították, hogy létezik 4. akkord.

#293503
GYERÜNK HÖLYGEK/URAK nemsokára Május 1!! Huzzatok bele!

ThisZip
#293502
Igen, ez az, köszi! 😊

\"Ha küzdesz veszíthetsz, ha nem küzdesz veszítettél!\" (ismeretlen)

norbre
#293501

** ha elfordítod a fejed, könnyebb elhitetni magaddal, hogy nem is tudsz a dologról, és pláne nem vagy felel?s ** "Manapság mindenki vissza akar menni a természetbe. Kár hogy autóval"

Fresh Duke
#293500
Haverommal már egy ideje röhögünk a debil állat videóin. 😄
Most már indexen is ott ez az idióta... <#wilting>

A heavy cost. I pay it gladly.

ThisZip
#293499
Sziasztok!

Valaki be tudná linkelni azt a képet, ahol piramis szerûen mutatják a pálcikaembereket? Ahol a kedves srác egyedül marad, de a többi talál valakit.

\"Ha küzdesz veszíthetsz, ha nem küzdesz veszítettél!\" (ismeretlen)

RatBaG
#293498
aztakurva
http://index.hu/video/2012/04/07/bartos_film/
még az apja sírját is felgyújtja, a barom 😄D

Per Aspera Ad Inferi.

pedobear
#293497
jó - jó, de hol a csába lehet megvenni?

Tudomány, technika és gazdaság vegyes topic: http://sg.hu/forum/tema/1108932295

skinnyman
#293496
Egyértelmûen onnan

Regards,

Metalmilitiakid
#293495
ez a kép honnan van ? Mert most a fight club ra gondolnék, de nem vagyok biztos benne

[BF2 151k,156k,164k,170k][TF2:10k] [Humoros: 168k] Steam: MortalMilka, Bnet: MortalMilka#2417

skinnyman
#293494

Regards,

#293493
Piszkos  Fred
#293492
Hát ez hihetetlen 😄

Aki itt erős akar lenni, az olyan, mint a vas. Addig ütik, amíg meleg.

Krinyo
#293491
Nagyon elharapta, szerintem nem tanított õ senkit.

norbre
#293490
meg tanított.. ha igazat mond 😊

** ha elfordítod a fejed, könnyebb elhitetni magaddal, hogy nem is tudsz a dologról, és pláne nem vagy felel?s ** "Manapság mindenki vissza akar menni a természetbe. Kár hogy autóval"

Krinyo
#293489
És ez szavazhat...

nearo
#293488
Geci, mert 4-es nincs sehol, de amúgy abban is van "zárt" terület. A 0-t amúgy kihagytad.

az előző aláírásom szánalmas volt, se nem szellemes, se nem logikus, és még rosszul is volt begépelve, így inkább kiszedtem :(

Palinko
#293487
puff... leesett.
Freddycom
#293486
az 1-es számban, 2-esben, 3-asban, 4-esben, 5-ösben nicns 'kör', 6-osban van 1, a hatos hasa, 7-esben megint nicsn, a 8-asban van kettõ is, a feje meg a hasa, 9-esben megint egy.

Szabad országban, szabad ember azt csinál, amit szabad.

passatgt
#293485
közben rájöttem, a köröket kell összeszámolni, pl 8-ban 2 van, 9-ben 1

Palinko
#293484
üdv a klubban
passatgt
#293483
én még úgy sem tudom mit kell nézni, hogy leírtad

norbre
#293482
ez kész 😊

** ha elfordítod a fejed, könnyebb elhitetni magaddal, hogy nem is tudsz a dologról, és pláne nem vagy felel?s ** "Manapság mindenki vissza akar menni a természetbe. Kár hogy autóval"

skinnyman
#293481
SHADOWEYES7
#293480
politikát ne

Nem a pénz csinál engem, hanem én csinálom a pénzt. Az életet szeretem, és az fontosabb, mint a tuti üzlet.

Marci0115
#293479
moderálva

#293478
pont azért tudja,mert még nem ismeri a matematikai alapmûveleteket ezért nem ezen a vonalon kezd el gondolkozni,mindössze a számokat és a formákat próbálja értelmezni-

Treblakos
#293477
baromság:
-fél perc alatt rá lehet jönni
-iskolázás elõtt gyerek honnan tudja mit jelentenek egyenlõség utáni "ábrák"?

Girls are like carparks. The good ones are taken. The rest are retarded.

szucsy89
#293476
ó paz, évekig agyalhattam volna, szorzás, osztás mindent próbáltam 😄D hát igen, a gyereket inkább vizuálisak ez lehet a magyarázat
eightmiles
#293475

A válasz:
Spoiler (katt a megjelenítéshez)
=2. Az egyenlõség utáni számok a bezárt alakok (körök) számát jelölik.

eightmiles
#293474
pajti
#293473
<#finom> Finomság

Marci0115
#293472