378833

Tedd föl vicces (és egyéb) képeidet ide... Ha nem tetszik, ne gyere be, de ne nyafogj.
Hirtelen ijesztgetős alkotások és (nem jelölt) 18+-os képek büntetőpontokat eredményeznek!
Videó/kép beillesztés tesztelés, gyakorlás

- A trollkodást, szándékos vitakeltést, és az arra történt reakciókat büntetőpontokkal jutalmazzuk.
- A politika, és politikai jellegű képek, videók, akármi továbbra is tiltott az egész SG-n. Minden ilyesmi törölve lesz.
- Akinek ellenállhatatlan vágya van arra, hogy mégis megosszon másokkal hasonló dolgokat, ilyen témáról beszélgessen, keressen rá egy másik fórumot.

1080px-nél magasabb képet linkben tessék posztolni vagy verés lesz.



SG.hu Discord (2021.10.11)
  • ximix #372070
    Jordan macsek éjszakánként a szomszédoktól lopkodja el a kint hagyott labeliket és egyéb tárgyakat.
    A gazdája csinált egy facebook csoportot ahol lefényképezte a tárgyakat, hogy visszatudja adni, később a macsek kapott GPS nyomkövetőt és felszereltek egy kamerát, hogy mindez könnyebb legyen.



    BoredPanda link

    face link
  • BenedekFeco
    #372069
  • akyyy
    #372068
    :DDDDDDDDD
  • BenedekFeco
    #372067
  • REALista
    #372066
    "Jó de a problémák nélkül minden rendben van az egészségügyben?":D
  • Neocortex
    #372065
    xDDDDDD
  • toza #372064
  • PLaci #372063
    Az amcsi vidéki tahóknak (ismertebb kifejezéssel: redneck -eknek) a járvány előtt sem engedték meg, hogy megfelelő ruházat nélkül vásároljanak. Fel lett fedezve a spanyolviasz.
    Utoljára szerkesztette: PLaci, 2020.09.25. 10:09:56
  • PLaci #372062
    https://youcanknowthings.com/2020/07/22/masked-science-fact-checking-mask-studies/

    Simple Conclusion:
    This study indicates that surgeons in their study group had a slight drop in blood oxygen saturation after long surgeries, but that this drop is minimal, and does not present a health concern. This study does not provide evidence regarding the effect of masks on blood oxygen saturation, as there were significant confounding variables in the study design.

    Magyarul:
    Egyszerű következtetés:
    Ez a tanulmány azt jelzi, hogy a vizsgálati csoportjuk sebészeinek hosszan tartó műtétek után kismértékben csökkent a vér oxigéntelítettsége, de ez a csökkenés minimális, és nem jelent egészségügyi problémát. Ez a tanulmány nem nyújt bizonyítékot a maszkok vér oxigéntelítettségére gyakorolt hatására vonatkozóan, mivel a tanulmány tervezésében jelentős zavaró változók voltak.
  • toza #372061


  • toza #372060
    video alatt jutubon irjak h 3 ora utan jelentkezik a valtozas.
    1 perc futkosastol nem lesz sok kulonbseg...



    "
    Surgeons in the operating room frequently experience physical discomfort, fatigue, and possibly even deteriora- tion of surgical judgment and performance. Although con- siderable information exists about the effects of ambient environment on both mental and physical performance, the final "personal" environment for the surgeon beneath the surgical mask is often very inadequately conditioned
    "

    szoval meg veszelyes is ha masok elete fugg toled...koszi
    Utoljára szerkesztette: toza, 2020.09.24. 23:04:18
  • ximix #372059
  • PLaci #372058
    ez a video kamu.. vannak 8 oras maszkos mutosoktol kapott tesztek ,ahol ellenkezojet mertek hivatalos vizsgalatokkal korabban...
    Linkelj bizonyítékot.







    #372050
  • toza #372057
    szoval uk ban mostmar szabad szekszezni...
  • BenedekFeco
    #372056
  • RelakS
    #372055
    Van Respro Techno maszkom. Soha nem tudtam még úgy beállítani, hogy a szemüveget ne leheljem össze, meg az orrom puha részeit ne lapítsam ki, de mikor már három réteg ruhában tekersz, mert közel a nulla fok, még akkor is kellemes tavaszi hőmérsékletű levegőt lihegsz benne. Érzetre persze.
  • RatBaG #372054
  • ximix #372053
    Nem tudom kinek van meg, de a covid előtt is léteztek edzőmaszkok.
    Elvileg van haszna a légzésnehezítésnek ha kontrollált terv szerint használják.
    Wiki
  • toza #372052
    kevesebb oxigentet kapsz, legyengul a szervezeted... jobban megbasz a virus.... swedeknel maszk meg korlatozas nelkul kevesebb a halalozasi arany... nem lesz masodik hullam.(most keszulnek 2 hetes enyhebb megszoritasokra lol)..


    ez a video kamu.. vannak 8 oras maszkos mutosoktol kapott tesztek ,ahol ellenkezojet mertek hivatalos vizsgalatokkal korabban...
    Utoljára szerkesztette: toza, 2020.09.24. 09:54:24
  • Metalmilitiakid
    #372051
    Hallod a számsorig azt hittem komolyan gondolod amit írsz, rendesen megijedetem xD
  • RelakS
    #372050
    Mosott maszkkal én már jártam úgy, hogy amint meg akartam szólalni, nem kaptam levegőt.
    Ehhez azért tudni kell, hogy van egy asztmatikus jellegű allergiám, szóval poros helyen, vagy ha hajszárítóval képen fújnak, ugyanúgy nem kapok levegőt
    Szóval ha valakinek ilyen baja van, nyugodtan keressen másik maszkot, amiben lehet, hogy úgy néz ki, mint egy kutya, de abban lehet, hogy semmi gondja sem lesz.

    A többit (személyiségi jogok, becsicskít, kényelmetlen stb) meg kenjék a hajukra. Majd ha jön a vastüdő, akkor már késő lesz meggondolni a maszkot.
  • vérpocok
    #372049
    "Annyira nem értem, hogy mi ez a nagy haldoklás a maszkok körül."

    Csorbulnak a személyiségi jogok... ma rád kényszerítik a maszkot, holnap nem léphetsz ki a lakásból, holnapután elveszik a szavazati jogodat... érted. Mellesleg a koronavírus is jobban tiszteli azokat az embereket, akik nem bújnak el előle gyáván, hanem bátran, maszk nélkül néznek szembe vele. Ezeknél tünetmentesen lezajlik a betegség, míg a gyáva maszkosok meg szívnak heteken át.
    Sokkal jobban jársz ha maszk helyett ezt a számsort (10759) felírod a karodra, mert védelmet nyújt a fertőzések ellen és az emésztésre is jó hatással van.
    Sőt ez a számsor felerősíti a Hold energiáját, így ha teliholdkor kimész a szabadba a számokkal a karodon az csökkenti a stresszt és javítja a közérzetet is. El kéne már kezdeni végre gondolkodni.
  • toza #372048
    nincs szugseg maszkra.. de van...
  • BaliBoy
    #372047
  • Neocortex
    #372046
    ezek nem ugyan azok akik ráírják a pohár vízre hogy "szeretet" és akkor beleszáll a szentlélek rezgése az univerzumból?
  • SzirmosSzisza
    #372045
    Elvekről van szó náluk, nézz szét itt vagy, ha nem akarok, hogy felmenjen a vérnyomásod inkább ne :D
  • Metalmilitiakid
    #372044
    Simán elvagyok napi 8 órát maszkban szemüveggel fizikai munkával, kb már észre sem veszem hogy rajtam van. Annyira nem értem, hogy mi ez a nagy haldoklás a maszkok körül. Szerintem teljes 2 hét volt hozzászokni.
  • Neocortex
    #372043
    És ez kajak kisebb macera mint felvenni fél órára a maszkot? xD
  • BenedekFeco
    #372042
  • Bokafix2
    #372041
  • BenedekFeco
    #372040
  • BenedekFeco
    #372039
  • BenedekFeco
    #372038
  • toza #372037
  • toza #372036
    "emotional"...




    Utoljára szerkesztette: toza, 2020.09.23. 14:33:16
  • Garga Pitic #372035
    Mike Wazowski!
  • Agy Halott #372034
    A Pro Stand dragabb 1 dollarral, en a ket konzolt vennem mar akkor.
    Utoljára szerkesztette: Agy Halott, 2020.09.22. 19:09:28
  • toza #372033
    most biddeljetek gyorsan ,mielott elkapkodjak....

    atyauristen....
  • biomage
    #372032
    ez a béna gilette reklám még vicces?
  • BenedekFeco
    #372031