15
Logitech MouseMan Dual Optical
  • CybearBoy
    #1
    Hali. Én is szeretnék venni 1 ilyen egeret, de lenne 1-2 kérdésem vele kapcsolatban, akinek vannak vele személyes tapasztalatai az válaszoljon:
    A ,,sima" optikai egerekről azt hallottam, hogy golyós társaikhoz képest sokkal rosszabb a reakcióidelyük, így pl különféle (FPS pl) játékokhoz kifejezetten nem valók. Ezzel az egérrel mi a helyzet? Van legalább olyan reakcióideje, mint a görgősöknek? Legfőképpen ez érdekelne, tehát hogy játékokhoz is tökéletesen lehet-e használni ezt az egeret. De akinek bármi más pozitív vagy negativ tapasztalata van, az is írjon pls.
    ByE
  • CybearBoy
    #2
    Itt van 1 kép róla:

    www.logitech.com - MouseMan Dual Optical
  • Borg
    #3
    ez a reakcióidö dolog hülyeség, ez max kábelmentes egereknél van, amik power savingbe rakják magukat..
  • Pheel
    #4
    Jó kis cucc, csak nekem A4Tech WOP 35 után kevés rajta a gomb meg a görgő :)))))

    A duál optika miatt még a kurzor sem fog remegni. Az én egeremnek ez az egyetlen apró kis baja van, de nem zavaró.
  • CybearBoy
    #6
    Neked is A4Techked van, vagy a Logitech egérrel van bajod?
  • Borg
    #7
    Hu, nem is tod hogy megnyugtattál. Már azt hittem hogy csak nálam szar a rendszer, hogy CSben (egyedül) 4-5pixelenként megy a kurzor!
    Amúgy WOP35öm van, de hoztam minap haza egy MS intellimouset is, és az is ugrott!!
    Lehet hogy az A4Tech driver cseszett el valamit anno mikor feltettem.
    Amúgy most Genius Netsroll Optical driverével megy a WOP35öm, ezt ajánlották neten, és tényleg enyhült az ugrási probléma, de nem szünt meg!
    Viszont ismétlem, minden más programban, windowsban tökéletesen megy.
  • Borg
    #8
    Ja, és nekeme egyátalán nem remeg!
  • Zrasf
    #9
    Nekem ilyen van és rulla.
    A4tech egeret nem javaslom mert csak gáz van vele...
    Én 1év alatt 3 a4tech egeret vágtam tönkre. Igaz több gomb, és 2 görgő van rajta, de pontosság nem az igazi.
    Jah meg a legjobb (nem tom h csinalja) de sima egérnél is "szaggatva" mozog... Ez kb 1-2 hónap után jelentkezik... Ok mondom egér hibaja, veszek ujat.. 1-2 hónapig megint jó volt aztan ment a kukába.
    Nah most mindjart leanyáz vmi a4techfan h biztos diver v winfos hiba. De ha másik egeret raktam rá az müxöt
    Logitechel idáig nem volt semmi gond...
    Ja, és jó a fogása
  • Borg
    #10
    Én tegnap rákötöttem a WOp35 helyett egy MS intellimouset, USBs, és ugyanugy szarakodott!

    Szóval nem egér baj ez, hanem driver!
  • Pheel
    #11
    Elég régen nem CS-zek már, de mikor még játsztottam sosem jött elő ilyen hiba.
  • Creatch-KO
    #12
    Nekem a4tech egerem volt, összeségében tetszett, csak kicsit strapabíróbb lehetne, mert miután 2x hozzávágtam a radiátorhoz és egyszer izomból földhöz, azután meghalt. Ja és ez pl nem a DRIVER hibája :)))))))
  • CybearBoy
    #13
    Honnan tod? Megnézted aztán más driverrel, hogy műxik-e? :)
  • Creatch-KO
    #14
    Nem, működött normálisan, aztén földhözvágtam aztán már nem, csak írtam példát arra hogy pl ez nem driverhiba
  • CybearBoy
    #15
    Én ezt tökéletesen értettem. Azt akartam mondani, hogy miután 2x földhözbasztad, utána megnézted-e más driverrel...