19
DOS-os jatekoknak nincs zenejuk dosban HELP ME!!
  • kisviku
    #19
    Ha jól emlékszem van valami kompatibilitása a régebi SB kártyálkkal és azt ki lehet használni a Dos alatt.
    Régóta nincs beszerelve a gépembe a Live-om, de ha jól emlkészem volt ilyen tulajdonsága.
    De azért meg kell emíteni, hogfy amikor az elsQ Live kártya megjelent, Dos-t már nemigen használtak....
  • barret
    #18
    Ass=Ess...
  • barret
    #17
    Nekem van 3:) Crystal,opti931,ass1868. A Crystal a legjobb,Doom marja jól szól vele!
  • blackgamer
    #16
    szerintem Dos alatt, ISA-s kártyát érdemes használni, ezért áll még mindig a szekrényemben egy,
    ja, és persze a PI-es gépem is megvan még
    anélkül hiába lenne ISA-s kártyám
  • Pheel
    #14
    Speciel más architektúrájú gépekre gondoltam, nem x86 alapúra. Nekem meg nemvan Win9x, de sajnos FAT32-es partícióm van, mert kell hurcolni a hozzád hasonló emberekhez :-PPP ;-)
  • Pheel
    #13
    Jaaaaa. Na ahhoz van fix :)))))
  • I.C.ram
    #12
    en nem arra gondoltam hogy legyen dos es ahhoz fix hanem arra hogy hanglegyen es ahhoz fix!!!
  • I.C.ram
    #11
    mar megoldottam a problemat letoltottem egy FIX-et igen egy FIXET :))
  • Pheel
    #9
    Fix? XP-hez, hogy legyen DOS? Ez nem bug, hanem feature. Ez olyan, mint csodálkozni, hogy egy 32 bites procin csak emulátorral futnak a 8 bites gépekre írt játékok. Miért nem egyből C=64-es lemezekkel próbálkozol? :-P
  • I.C.ram
    #8
    ohh bazz akkor nincs od egyaltalan a gepemen?? es meg egy szar fix sincs hozza?
  • Pheel
    #7
    ntfs? ne csodálkozz!
  • I.C.ram
    #6
    nem sikerul atvaltanom a dosban a c:-re :(( azt irja hogy nincs ilyen csak a floppy meghajtot tudom hasznalni azon van a boot
  • Pheel
    #5
    A WinXP már nem csak egy grafikus héj, mint anno a 9x-Me széria, hanem egy önálló oprendszer, ami nem tartalmaz DOS-t, csak egy emulátort, ami többé-kevésbé igyekszik futtatni a DOS-os cuccokat. Fogsz egy DOS-os bootlemezt, bebootolsz vele és már van is DOS-od. Esetleg másik partícióra tegyél DOS-t és jöhet egy boot manager. Vagy elfelejted, hogy ilyen programok is voltak régen :)
  • I.C.ram
    #4
    HOGY LEHET WINXP-bol DOSBA lepni ha egyaltalan lehetseges? :((
  • I.C.ram
    #3
    igen de hogy tudok kilepni winxp-bol a dosba??
  • Pheel
    #2
    DOS-os drivernek hívják az ilyen "FIX"-et. Lehetőleg ne Windowsból emulált DOS alatt játsz és az összes problémád rendeződni fog.
  • I.C.ram
    #1
    Segitsetek!!

    DOS-ban a jatekoknak nincs zenejuk haverom gepen meg van ... :(( csak enki SB 64-e van nekem meg Live tud valaki valami FIXET ehhez a rettentoen nagy problemahoz?