6
mp3PRO és programok hozzá...
  • Armagedown
    #6
    Nem érdemes újratömöríteni a már meglévő veszteségesen tömörített fájlokat, mert minőségromlással jár
  • d43m0n
    #5
    A legújabb neroval le lehet szedni rögtön mp3PRO-ba (v5.5.8.0).
  • TomBond
    #4
    A Nero-val csak az a gond hogy csak egyessével lehet a számokat tömöríteni nem csoportosan.
  • TomBond
    #2
    Én pedig olyan programot keresek amivel CD-ről rögtön MP3PRO-ba tudok tömöríteni. És olyan programot amivel a meglévő MP3-akat MP3PRO-ba tudom tömöríteni (és nem egyenként hanem "tömegesen").
  • d43m0n
    #1
    Üdv mindenkinek
    Mostanában szinte csak mp3PRO albumokat kapok. Persze ennek megvannak a maga előnyei, és hátrányai is. Sajnos én inkább a hátrányokkal szembesülök. Mert amíg eddig el tudtam kezdeni mixelni mp3-mal, addig most szopok vele, mint disznó. VTT-vel szoktam keverni, de nem találok hozzá plugin-t. Részemről még más alternatíva is jó lenne. Egy olyan mixer, ami ismeri az mp3PRO kódolást. Vegas audio szintén szivat ezzel a formátummal... egyszóval minden. Csak winamphoz van plug-in-em, de azzal mixelni ehh. Ha valaki tud olyan mixerekről, szerkesztőkről, pluginekről, amelyek JÓL kezelik ezt a formátumot, ne tartsa magában. Thx.