20
Remeg a monitor a kep barmit is csinalok
  • tomcs
    #20
    az elso audi meg nsu volt :DDDDDD
    persze ehez nem ertek, csak "tortenelemkonyvben" olvastam de mind1, kicsi vagyok meg en ehez.

    az hogy valami noname nekem azt jelenti hogy semmit sem lehet rola tudni, keves van belole, senki se tud rola velemenyt mondani. az is noname ha valamit nyomatnak 1 markaneven aztan fel ev mulva, mire jol lejarattak a nevet kiadjak masik neven stb. de az inno3d az mostanra egyertelmuen nem noname.

    borg: az intel nem nagy teljesitmenyrol beszel veletlenul? :)) na ebbol telleg nem kene flame-t csinalni
  • Pitti
    #19
    Mindenki noname-bol lett neves gyarto, az elso audi is noname volt?
  • dewdew
    #18
    Egyreszt igazad van, masreszt az ismeretlen (nem vilagmeretu szinten gyarto) cegek a noname cegek.
    Egy noname ceg ha ki akarja noni magat, es felul akar kerekedni ezen a jellemzesen, akkor minosegi cuccot kell gyartania. Az Inno3D a noname-bol lett neves gyarto.
  • Pitti
    #17
    Arulja el nekem valaki, hogy mi az, hogy "noname" ???
    En ezt valahogy ugy ertelmezem, hogy "nincs neve". Tehat barki is gyartja, nem adja hozza a nevet, kulombozo okokbol. Vagy azert mert nem igazan megbizhato, vagy gagyi memot tesz ra, illetve olyan GPU-t vesz az nvidiatol ami nem 100%-os mondjuk nagyobb frekis teszteken kiesett, esatobbi. Mondjuk ez egy noname:

    GeForce 2 MX200/ 32MB RAM/ TV (64 bit)/ cooling fan 10.000,-Ft

    Ennel a kartyanal meg sem talalod a gyartot, nem tudsz kinek szemrehanyast tenni. Esetleg a kereskedonek, akitol vetted, az meg kicsereli garanciaba, ha komoly baja van. De ha mondjuk ott van, hogy Asus, inno3d, Elsa, stb... akkor mar van kit szidni es az egyaltalan nem jo a gyartonak.
    Akkor az miert is noname? Nem mindegy, hogy az nvidia GPU-val szerelt kartyat ki rakja ossze, es adja hozza a nevet vagy nem.
    Javitsatok ki ha tevedek...
  • Dikkma
    #14
    Oprendszer?
    Egyébként gondolom a megszakításokkal van a gond, rakd át másik slotba a kártyát.
    Alaplap bizonyos pci slotoknak közös irq-t ad, van aminek külön kell és nem elég neki ha meg van osztva valamivel.
    Próba másikban, biosban is lehet állítani az irq-kat, ill. windowsban lehet ezen állítani.
  • Laalee
    #12
    szerintem pont olyan noname mint a manli...
    olcso es jo, de noname.
  • Dikkma
    #11
    Az Inno3D abszolút nem noname, nagy cég, és nagyon jó kártyákat gyárt.
  • Borg
    #10
    Mért, a manli nem azt mondja hogy minőségi termékeket gyárt?
    Sőt, az AMD nem azt mondja?
  • dewdew
    #9
    de az Inno3D minosegi termeket gyart
  • Biker
    #8
    az inno3d mióta nem noname??

    nem attól noname, hogy nincs rá írva semmi! :)
    az inno3d csak sokat gyárt, de nem nagyobb cég mint pl. a manli...
  • Nyiri
    #5
    2/3on van, és inno3d a kartya, ami nem noname :
  • PeTTi
    #4
    Mivel ,hogy a procid 950-en 100 MHz en megy 66 helyett probaképpen beállitanám az AGP 2/3 -ot.
    Videokártya noname?
  • Lazarus
    #2
    Integrált az alaplapod ugye?
    Lehet hogy nem túl jó az áramszétosztás... ajánlom figyelmedbe a biosz frissítést!
  • Nyiri
    #1
    Csa!

    Van egy oriasi problemam, van egy ABIT BH6+Celeron 633&950 cuccosom, de miota vettem egy gf2 mx 400 at, azota ha mozgatom az egeret, vagy ha mozog a vincsi, akkor olyan a kep a monitoron, mintha mobiloznek mellette...
    (mintha valami zaj ramenne a kartyara) :[

    Mar kiprobaltam tobb monitorral akkor is,
    Mar probaltam mas videoartyaval akkor is,
    Csak gf2 és felette, csinalja, ha pl egy tnt2-t rakok bele akkor semmi gond. Gondoltam tobb aramot vesz fel. Eddig egy 200W os volt benne, de mar egy 250W-s van benne. Es nem hiszem hogy egy celeronnak nagyobb kell :[

    Barmilyen otletre vevo vagyok, mert ezt mar unom és felek hogy a monitorom elbaszodik :[


    Elore is koszi a helpet