Soldier of Fortune 2 Multiplayer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

[HUN]PAStheLoD
#34071
ja neked meg grat 😊

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

ev1l FlOwEr
#34070
A video driver hack-et frissítsd.

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

[HUN]PAStheLoD
#34069
szeva! hol vagy?! én is vótam egészen a sark körig mentünk milyen ott az idõ mosT? 😛

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

[HUN]PAStheLoD
#34068
de szép lett 😊

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

[HUN]PAStheLoD
#34067
legújabb driver fennvan? windóz cuccot nem tettél fel? valami update?

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

Sáska
#34066
Somebody help pls!!!
Valamiért az pfs-em 50-nél kiakad, és nem megy feljebb...
Pedig be van állitva, hogy a maxfps 125 legyen...

Allatgoreny
#34065
17-e az tegnap volt kedves kosfeju baratom😄

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

Gugger
#34064
Ma 18.-a van 17.-e tegnap volt azaz péntek! pssssszt

[DCF]SkipeR
#34063
Tegnapelott, csutortokon... inkabb psszt

\"Nem érdekel, csak kiváncsi voltam\" / Erasmus, 2004. január 17. /

Gugger
#34062
igaz igaz, szal SL vs. CHC ami tegnap lett volna el lett halsztva! Köszönöm baltás barátom, hogy látsz a szemeimmel!

Allatgoreny
#34061
A CC az le lett jatszva te putta, a CHC van elhalasztva esetleg

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

Gugger
#34060
GBS Cup eredménytábla frissítve! Minden klán játszott legalább egy wart! CC vs. SL elhalasztva! Jelenleg a GBS van a TOP-on, ami úgy érzem nem is meglepõ dolog! Szal nézegessétek ezt és sírjatok!

Mr.Grent
#34059
Ez király!!!!!!!!!4

https://grentmedia.hu

[DCF]SkipeR
#34058

\"Nem érdekel, csak kiváncsi voltam\" / Erasmus, 2004. január 17. /

ev1l FlOwEr
#34057
Azé' ahogy ültél a bokorban, az király volt....

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

Allatgoreny
#34056
Te se szolj be!

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

Allatgoreny
#34055
Telleg toplamma vagyok, de egyszer talan Baronal jobban fogom tolni...

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

Allatgoreny
#34054

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

ev1l FlOwEr
#34053
Miért, jól nyomja ????
Te félrenéztél valamit, haver....

Õ egy topláma...

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

Devil_Gy
#34052
Napot a nem dolgozó otthon punnyadó népeknek!!

Az okos ember másol, a zseni pedig lop. Obelyx, Nadar, Andromedax, Nitim

csabawarchief
#34051
hmmm..

Mr. Fulop
#34050
Csak pár küldetés és az irányitása nem olyan jó mint a 2-esé.
A grafika sem az elvárható...

Alaplap - Asus P5Q,CPU típusa - DualCore Intel Core 2 Duo E7400,Memoria - Kingston 2G-UDIMM 4GB DDR2-800Mhz,Videokártya - NVIDIA GeForce 9800 GT (512 MB) Internet: 30/20 Mbit Diginet 3500 Ft/hó

Mr. Fulop
#34049
Nagyon király...
Már tudom miért nyomod ilyen jól

Alaplap - Asus P5Q,CPU típusa - DualCore Intel Core 2 Duo E7400,Memoria - Kingston 2G-UDIMM 4GB DDR2-800Mhz,Videokártya - NVIDIA GeForce 9800 GT (512 MB) Internet: 30/20 Mbit Diginet 3500 Ft/hó

LSC
#34048
nem csak felrobbantottalak😊

csabawarchief
#34047
Fasza😊

Allatgoreny
#34046

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

Allatgoreny
#34045
BESZOLTAL?!

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

LSC
#34044
Bocs😊

LSC
#34043
még a falon a golyónyomok is látszanak 😊.

#34042

Gugger
#34041
cool

Allatgoreny
#34040

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

Rylander
#34039
reggelt öcsém

[email protected] itt megtaláltok..

csabawarchief
#34038
mindgya lennt van, mire hazaérek suliból már meg is lesz

Mr.Grent
#34037
Persze. Normál??

https://grentmedia.hu

csabawarchief
#34036

csabawarchief
#34035
szép volt 😊

Sáska
#34034
Ti.E! Ha hétvégen ti is és mi is megleszünk, akkor benne lennétek egy kis összecsapásban?

Sáska
#34033
kifolyik a szemem

Mr. Fulop
#34032
Bazz ez aztán tényleg LOL...
Nemhiába mi kis játékunk igen népszerü!!!
Na most tõltök 1000-re a másik kis kedvencem...

Ki is használom a felületet egy kis reklámra...

MEGJELENT a commandos 3 - Destination Berlin én most ezt tõltöm 1000 és épp nem játszom és osztom hedsütit...

Alaplap - Asus P5Q,CPU típusa - DualCore Intel Core 2 Duo E7400,Memoria - Kingston 2G-UDIMM 4GB DDR2-800Mhz,Videokártya - NVIDIA GeForce 9800 GT (512 MB) Internet: 30/20 Mbit Diginet 3500 Ft/hó

Athletic  Bilbo
#34031
Vegyél be minket a Te csapatodba bakke! 😄DD

Sose végy semmit aminek nyele van! Azzal valószín?leg dolgozni kell.

Athletic  Bilbo
#34030
Vegyél be minket a Te csapatodba bakke! 😄DD

Sose végy semmit aminek nyele van! Azzal valószín?leg dolgozni kell.

#34029
még tovább 😊))
ja és photoshop kizárva 😊

Mr. Fulop
#34028
Én nyertem...

Alaplap - Asus P5Q,CPU típusa - DualCore Intel Core 2 Duo E7400,Memoria - Kingston 2G-UDIMM 4GB DDR2-800Mhz,Videokártya - NVIDIA GeForce 9800 GT (512 MB) Internet: 30/20 Mbit Diginet 3500 Ft/hó

Mr. Fulop
#34027
Ok akkor én is...
<img src="http://szigetem1.uw.hu/shot0009.jpg" align="top">

Alaplap - Asus P5Q,CPU típusa - DualCore Intel Core 2 Duo E7400,Memoria - Kingston 2G-UDIMM 4GB DDR2-800Mhz,Videokártya - NVIDIA GeForce 9800 GT (512 MB) Internet: 30/20 Mbit Diginet 3500 Ft/hó

#34026
Mr. Fulop
#34025
Kissé nehezen jutok be...



<img src="http://szigetem1.uw.hu/shot0008.jpg" align="top">

Alaplap - Asus P5Q,CPU típusa - DualCore Intel Core 2 Duo E7400,Memoria - Kingston 2G-UDIMM 4GB DDR2-800Mhz,Videokártya - NVIDIA GeForce 9800 GT (512 MB) Internet: 30/20 Mbit Diginet 3500 Ft/hó

Allatgoreny
#34024
Tehat te magadra vetted amit mondtam? EGYEMMEG

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

Kim Basinger
#34023
szivembol szoltal pacman

Csak egészség legyen, meg térerő! (H. András) PS3 ID: kisapostagi

#34022
hát igen, valahogy úgy. amikor elolvastam, akkora röhögõgörcsöt kaptam, hogy ja... 😊))