Soldier of Fortune 2 Multiplayer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

DayWalker
#35036
ja

ReTeK
#35035
télleg van valakinek rádiós rágcsálója ?

ReTeK
#35034
még a végén elõ kell venni a hólapátot itt is esett 1 picit

Grave Digger
#35033
Szerencsére pont készen lett a szigetlés és kibaszottul meleg van itthon😄DDDD

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Grave Digger
#35032
kicsit sok az is, de hát mindenki bekaphatja😄DDD

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Grave Digger
#35031
Dunaújvárosban is esik még most is😄DD Ráadául megjelentek az elsõ pingvinek és eszkimók is. A mai jégkorongmeccsen biztos találkozom is majd néhánnyal😄DDD

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Pano
#35030
Havas jóreggelt mindenkinek . Itt Gyõrben leesett az elsõ hó. Ehh...

Valamint egy rejtély: ha kikapcsolom a gépet, az egér utána még miért világít, hm? 😊

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Grave Digger
#35029
huhh, mingyá végzek a melóval és megyek fejeseket osztani😄DD

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

[HUN]PAStheLoD
#35028
osszál ki két nagy pofont az öcsédnek azt gyere jáccani 😊))

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

[HUN]PAStheLoD
#35027
ilyet én is csináltam amikor még nagy volt a tömeg ...

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

[HUN]PAStheLoD
#35026

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

[HUN]PAStheLoD
#35025
Te PUTTA!!! 😄D grat!

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

[HUN]PAStheLoD
#35024
jóreggelt..

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

[HUN]PAStheLoD
#35023
hát segít de format után amíg nincs fenn a windóz teljes egészében ne dugd be a netet.. amikor már kész vagy akkor is kapcsold be a windóz beépített tûzfalát mert ez ellen jó.. aztán így felfegyverkezve (esetleg valami profibb tûzfallal ) lesd meg a windowsupdate.com -ot persze elõtte cserélj serialt ha szükséges meg tedd fel az SP1-t ezekután ha kész windóz tûzfal off-ra és ha a másikat hagyod nem árthat

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

Grave Digger
#35020
ehh, hát te ki vagy?

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

rohadtgec
#35019
Nyomjátok 1000-rel

Allatgoreny
#35018
Megbaszom a szadat lanccal.

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

Mr.Grent
#35017
Naná nehogymár kimaradjak egy kis fragvadászatból. 😊))

https://grentmedia.hu

Mr.Grent
#35016
Jimy, ha valaki egy waron lelövi a társad és épp nem szembõl akkor az kemper??
Mert Cyrrus is meg Ry is ezzel jön folyton.
Jó lövéshez sok gyakorlat kell.

Ja és ti valószínüleg még nem normáloztatok, ott is vannak ám ilyenek, sok sok gyakorlat van ám benne.

https://grentmedia.hu

Grave Digger
#35015
Egyébként görényre visszatérve: Azzal itt természetesen mindenki tisztában van, hogy görény nem csítel. viszont egy igazi vadparaszt, akivel nem érdemes szórakozni, mert telelövi a kis szátokat spermával, és rátok uszít egy talicska kiéhezett niggert is, ha nem vigyáztok.😄DDD

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

#35014
Grent, a "dupla dinamit" két porton, egyszerre, élesben 😊)

Mr.Grent
#35013
Nyugi már, mindenki tudja hogy most õk itt az ifjak, a csak a pofájuk nagy. Majd beleszoknak.

https://grentmedia.hu

Shogun
#35012
156512342

Az a baszott féreg... Kh@oSz

#35010
igen, köszi a bizalmat 😊

#35008
okesz, te akartad, átruházom rád eme ditsõ feladatot 😊

#35007
szerencséd. már féltem h öcsém viszi el a nevemben 😊

csabawarchief
#35005
1k verti.go
2k Pano
3k Dud
4k Radical
5k Pano
6k Pano
7k Qnosi
8k t.Füly
9k Kim
10k DayWalker
11k Taptarap
12k Pupcika
13k Ford Fairlane
14k Dud
15k LSC
16k Rain
17k PAStheLoD
18k harczos
19k harczos
20k Dali
21k Pano
22k Rommel
23k Pano
24k Pilu
25k Pano
26k Stoto
27k Dud
28k Taptarap
29k Warchief
30k Pilu
31k Pilu
32k Pano
33k Warchief
34k DayWalker
35k Warchief

csabawarchief
#35004
közjegyzõ kérem az összesítést. 😊

#35003
gratula

csabawarchief
#35002
Grat!

csabawarchief
#35001
MEGVAN 😄DD

csabawarchief
#35000
LoL

#34999
na?

csabawarchief
#34998
LoL

csabawarchief
#34997
LoL

#34996
na mi lesz???

csabawarchief
#34995
5 !!!

csabawarchief
#34994
6 !!!

csabawarchief
#34993
7 !!!!

csabawarchief
#34992
hmmm.

#34991
ventrilo

#34990
no music

csabawarchief
#34989
melyik zeneszámot hallgatot ebben a pillanatban?

#34988
derég jáccottam má

csabawarchief
#34987
értem

#34986
nem lusta, tesóm nem szereti ha kijelentkezek

csabawarchief
#34985
ok . lustva vagy átjelentkezni? 😊

#34984
DayWalker 😄

#34983
na, nincs már sok hátra

csabawarchief
#34982
akkor most harcos vagy DayWalker ? 😊