Soldier of Fortune 2 Multiplayer
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Szerencsére pont készen lett a szigetlés és kibaszottul meleg van itthon😄DDDD
Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...
Dunaújvárosban is esik még most is😄DD Ráadául megjelentek az elsõ pingvinek és eszkimók is. A mai jégkorongmeccsen biztos találkozom is majd néhánnyal😄DDD
Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...
Havas jóreggelt mindenkinek
. Itt Gyõrben leesett az elsõ hó. Ehh...
Valamint egy rejtély: ha kikapcsolom a gépet, az egér utána még miért világít, hm? 😊
. Itt Gyõrben leesett az elsõ hó. Ehh...
Valamint egy rejtély: ha kikapcsolom a gépet, az egér utána még miért világít, hm? 😊
Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit
huhh, mingyá végzek a melóval és megyek fejeseket osztani😄DD
Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...
osszál ki két nagy pofont az öcsédnek azt gyere jáccani 😊)) 







hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]
ilyet én is csináltam amikor még nagy volt a tömeg ...
hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]
hát segít de format után amíg nincs fenn a windóz teljes egészében ne dugd be a netet.. amikor már kész vagy akkor is kapcsold be a windóz beépített tûzfalát mert ez ellen jó.. aztán így felfegyverkezve (esetleg valami profibb tûzfallal ) lesd meg a windowsupdate.com -ot persze elõtte cserélj serialt ha szükséges meg tedd fel az SP1-t ezekután ha kész windóz tûzfal off-ra és ha a másikat hagyod nem árthat
hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]
Jimy, ha valaki egy waron lelövi a társad és épp nem szembõl akkor az kemper??
Mert Cyrrus is meg Ry is ezzel jön folyton.
Jó lövéshez sok gyakorlat kell.
Ja és ti valószínüleg még nem normáloztatok, ott is vannak ám ilyenek, sok sok gyakorlat van ám benne.
Mert Cyrrus is meg Ry is ezzel jön folyton.
Jó lövéshez sok gyakorlat kell.
Ja és ti valószínüleg még nem normáloztatok, ott is vannak ám ilyenek, sok sok gyakorlat van ám benne.
https://grentmedia.hu
Egyébként görényre visszatérve: Azzal itt természetesen mindenki tisztában van, hogy görény nem csítel. viszont egy igazi vadparaszt, akivel nem érdemes szórakozni, mert telelövi a kis szátokat spermával, és rátok uszít egy talicska kiéhezett niggert is, ha nem vigyáztok.😄DDD
Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...
#35014
Grent, a "dupla dinamit" két porton, egyszerre, élesben 😊)
Nyugi már, mindenki tudja hogy most õk itt az ifjak, a csak a pofájuk nagy. Majd beleszoknak.
https://grentmedia.hu
#35010
igen, köszi a bizalmat 😊
#35008
okesz, te akartad, átruházom rád eme ditsõ feladatot 😊
#35007
szerencséd. már féltem h öcsém viszi el a nevemben 😊
1k verti.go
2k Pano
3k Dud
4k Radical
5k Pano
6k Pano
7k Qnosi
8k t.Füly
9k Kim
10k DayWalker
11k Taptarap
12k Pupcika
13k Ford Fairlane
14k Dud
15k LSC
16k Rain
17k PAStheLoD
18k harczos
19k harczos
20k Dali
21k Pano
22k Rommel
23k Pano
24k Pilu
25k Pano
26k Stoto
27k Dud
28k Taptarap
29k Warchief
30k Pilu
31k Pilu
32k Pano
33k Warchief
34k DayWalker
35k Warchief
2k Pano
3k Dud
4k Radical
5k Pano
6k Pano
7k Qnosi
8k t.Füly
9k Kim
10k DayWalker
11k Taptarap
12k Pupcika
13k Ford Fairlane
14k Dud
15k LSC
16k Rain
17k PAStheLoD
18k harczos
19k harczos
20k Dali
21k Pano
22k Rommel
23k Pano
24k Pilu
25k Pano
26k Stoto
27k Dud
28k Taptarap
29k Warchief
30k Pilu
31k Pilu
32k Pano
33k Warchief
34k DayWalker
35k Warchief
#35003
gratula 

#34999
na?
#34996
na mi lesz???
#34991
ventrilo
#34990
no music
#34988
derég jáccottam má
#34986
nem lusta, tesóm nem szereti ha kijelentkezek
#34984
DayWalker 😄
#34983
na, nincs már sok hátra
itt is esett 1 picit





