Soldier of Fortune 2 Multiplayer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

Grave Digger
#35199
figy bazze, vagyok vasággyal együtt vagy 60 kilo, pedig annyit zabálok mint állat😄 Ma délután ötkor voltam kézimeccsen, megettem három húsos szevót, majd átmentem hétre jégkorongmeccsre, ahol megittam három sört és megettem hat szelet zsíros deszkát. Hazajöttem, csináltam nyolc szelet bundáskenyeret, betoltam, de hajnalban fel fogok ébredni mert éhes leszek. Lehet nem kéne elszívnom mellette még napi egy-másfél doboz cigit, de hát kell valami jó is az életben😄DDD Egyébként meg Pano, ha éhes vagy miért nem eszel?😄DD

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Pano
#35198
én itt megdöglök olyan éhes vagyok

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Pano
#35197
nyaljá' pillangót 😊

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Grave Digger
#35196
nem, nem! Bundáskenyér powaaaa😄DD Jóllaktam mint atom ehhh....

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Tibre
#35195
diszlexia powa 😊

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

Grave Digger
#35194
figyelj

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Grave Digger
#35193
étek ennek a gyereknek a fejlõdését, nagy diplomata válhat még belõle😄DDD

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Tibre
#35192
Tudom,tudom de azért nem volt rossz poén 😛

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

Mr.Grent
#35191
Nem, tudtuk hogykeresi már a GBS, olvass vissza a fórumban, benne van.

https://grentmedia.hu

Tibre
#35190
Rylander után szabadon 😊

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

Mr.Grent
#35189
Találtam egy német szervert és ott játszom már 2 napja, és akkor látom hogy am@deus connectal, majd kilép mert nincs kulcs, azthittem téves, de mikor Am@deus GBS néven connectalt akkor már tudtam, csak sajna kulcsa az még nincs.

https://grentmedia.hu

Pilu OBI
#35188
Mivan? Melyik normálra?

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

Mr.Grent
#35187
Valaki mondja meg az Am@deusnak hogy normalra, csak eredeti cdkulcsal tud bejönni!!!

https://grentmedia.hu

Allatgoreny
#35185
Felveszem videora, hogy vegre az alvilagban csak SisereSaskakent ismert jobaratunk szajan 3 liter permetet fecskendeznek be.

No tears, please. It\'s a waste of good suffering.

DrBigSlingShot
#35184
Bahhh na ne má, ez az a fílm amiben az összes sásákát egyszerûen lepermetezik és le ölik mert másra nem jó? Sise azert nem szívattyúzad nagyon tüdõre csak egy vicc volt.

Élni vagy égni???!

csabawarchief
#35183
21:55 A sáska éve (új-zélandi ismeretterjesztõ film) 50'

DrBigSlingShot
#35182
Miféle filmet?

Élni vagy égni???!

#35181
bah. a sáska éve. az már biztos elmúlt, ne örülj 😛

Sáska
#35180
Szeretném figyelmetekbe ajánlani a ma 21:55-kor kezdõdõ filmet a spektrumon!

#35179
jah 😛
egyébként van h nekem elsõre nem jelenik meg, csak ha frissítem az oldalt

Pano
#35178
jól van phasz vagyok 😄

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

rohadtgec
#35177
lol

Pano
#35176
megvan 😄DDDDDDD

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Pano
#35175
Msot nézem le lett nullázva a fórum?! Nem látom az oldalszámokat

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

rohadtgec
#35174
Egyébként ULAE!!!!

ajánloma figyelmetekbe, fõleg a konzol részt!!!


sokat segít:http://sof2help.uw.hu/


csabawarchief
#35173
Hagyjuk már ezt a Ulae témát

#35172
asszem mégis tudunk egy kevéskét az elõzményekrõl, mindezt a klánotok "szellemi vezetõjétõl":
"10 perc alatt 24 ember 6 headshottal jó?",
"gyerekek, 5 perc alatt 25 embert lõttem le, nem értem mér nem vesz be senki egy klánba se"
"akkor hogy lehet klánba bekerülni?"

majd ezután egy nap a ctf porton asszem te meg ryl dumáltatok a klánról, majd késõbb ryl és gat már az új klántag-gel jött be

stimmel? 😊

rohadtgec
#35171
tag="TEG"

rohadtgec
#35170
Tisztelt UlAe!!!

Csak annyit szeretnék hozzáfûzni a dologhoz, hogy:

1. Ez a SOF2 scene(kb 50-60 magyar player) már kb. 1,5 éve gyütt nyomja a játékot. Sõt szinte már mindenki ismeri a másikat személyesen. Többször LAN-oztunk már stb...
(tehát ha görény éppen ki akarja tépni a kezét valakinek, vagy ne adj Isten, el akara ásni, arra, mindenki tudja, hoyg kell reagáni, aki ismeri... (hidd el nem fog elásni)).

2. Senkivel semmi baj nincsen ulae-n belül, csak sztem rylander megadta az alaphangulatot a klánra való reagálás tekintetében. (Tötrént ugyanis, hogy rylander GBS taggal kezdett játszani, és mikor elmagyaráztuk, hogy ez nem illik, õ nézett bután....) De ekkor elmagyaráztuk, hogy csak az írja a tag-et, aki klántag, úgyhogy mellõzze a GBS használatát.
Általában utálják a playerek, ha a szervert chatszobaként használják! Rylander borzasztó sokat irogat szerveren és nem odaillõ dolgokról csetel, úgy hogy az már játék közben zavaró!
Sõt folyamatosan csíterez mindenkit.
(ez eddig csak rylander)

Ezután nem csoda, hogy pár embernek b*szta a csõrét a fiú...

Az UlaE, hogy megalakult én spec nagyon örülök, mert egyel több magyar klán van. Komolyan. De ha ebbe a scenebe akartok tartozni, akkor ne csíterezzetek olyan játékosokat, akik 1000 éve együtt tolják, tudják, mikor respawnolsz, meddig dobod a gránátot, minden zeg-zugát ismerik a pályának, stb...
Inkább gyertek azokra a gyakorlásokra, amikor a scene együtt tolja valamelyik map-on és lessétek el a tapasztaltabb játékosok mozdulatait, helyeit, stb.

Én személy szerint szívesen segítek neketek, pedig GBS-es vagyok. (és ez nem nyálaskodás!)

Remélem a jövõben nem lesz semmi konfliktus közöttünk,

GL & HF all!!

R@in
#35169

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

DrBigSlingShot
#35168
Ja ez jó! Remélem a javulást monta a doki!

Élni vagy égni???!

Tibre
#35167
Engem nem.

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

NaNoKuTyA
#35166
ops! neked mást szántam!😊 az Amadeus-t

\':..:\'

Mr.Grent
#35165
Mármint hátra vagy a javulásig? Nem mindegy!!!

https://grentmedia.hu

NaNoKuTyA
#35164
mi megy itt bazze! vegyél vissza terrorista fiú, mert megtekerem az aranyered!

\':..:\'

DrBigSlingShot
#35163
Na szóval van némi javulás de még sajnos nem sok. 2 hónapot igértek.

Élni vagy égni???!

R@in
#35162
Kit kebelez be már megint a GBS? 😊

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)

csabawarchief
#35161
Szia

Mr.Grent
#35160
Helló hogy vagy??

https://grentmedia.hu

Mr.Grent
#35159
Ha valaki játszott annak idején játékteremben verekedõs stuffokkal, tudjátok amiben ment a kép jobbról balra és jönnek a tagok annak ajánlom a State of emergency-.

Pörgõs kis gáma.

https://grentmedia.hu

DrBigSlingShot
#35158
HI!

Élni vagy égni???!

csabawarchief
#35157
ok

Pano
#35156
Letöltöttem a call of duty demóját. Kurva jó kis gáma lesz, iszonyatos jó a hangulata! Csak az a baj, hogy a demo-ba rövid pálya van 😞

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Pano
#35155
Igen, úgy néz ki.

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

csabawarchief
#35154
meg az én esetemben volt névlopás is stb. de ezt már ne feszegessük 😊

Pano
#35153
öhmm... már annyira nem emléxem, de lehet 😊

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Tibre
#35152
Jaja,megpróbálják felbomlasztani az Ulae klánt,hogy megszerezhessék a géniusz Rylandert.

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

csabawarchief
#35151
nem haraxom, de azért én ennek a közelébe nem értem 😊

Mr.Grent
#35150
Tényleg GBS kutyák hallom új embert néztek???

https://grentmedia.hu

csabawarchief
#35149