Soldier of Fortune 2 Multiplayer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

csabawarchief
#35994
lol

Gugger
#35993
GBS Powwaaaaa

csabawarchief
#35992

DayWalker
#35991

Gugger
#35990
gyerünk mindenki az ablakhoz! Én majd figyelem itt a terepet!

csabawarchief
#35989
még van néhány

Gugger
#35988
Nézzetek ki az ablakon esik a hóóóóóó ! move move move!

fdi-brutal
#35987
Legalább warozunk??Jelentést kérek pls!😊

-FDI-Brutal-Hooligan

csabawarchief
#35986

#35985
itt az ido

fdi-brutal
#35984
Copki😊

-FDI-Brutal-Hooligan

csabawarchief
#35983
hmmm. jó hely az (sztem)

#35982
Kajáltam

csabawarchief
#35981
mehetsz elsõnek 😊)

fdi-brutal
#35980
Itt szopok bent az ELTE-n.
Legalább elvinném a bûvös számot...,ha már kihagytam a wart.

-FDI-Brutal-Hooligan

DayWalker
#35979
már ettem 😄

Gugger
#35978
Mi lenne ha kimennétek a konyhába hamizni úgy 15 percre!?

csabawarchief
#35977

Gugger
#35976
Te aztán tényleg nem hiányoztán most!

fdi-brutal
#35975
Melopowwwwwwwwa!!

A többiek meg waroznak😞((legalábbis remélem!😊

-FDI-Brutal-Hooligan

Gugger
#35974
én voltam itt elöbb, enyém a dömper !

#35973
Grenade

csabawarchief
#35972
Nem warotok van?

csabawarchief
#35971
jah.

fdi-brutal
#35970
Hali!
Beszállnék😊

-FDI-Brutal-Hooligan

DayWalker
#35969
és neked?

Gugger
#35968
találó

DayWalker
#35967
😊

most épp nincs

Gugger
#35966
és neked?

csabawarchief
#35965
A legkedvesebb amit a sof2 scene egyik tagjától hallottam:
"Warchief is the radio man" 😊)))

DayWalker
#35964
nem megyek el 😊

Gugger
#35963
Neked nincs valami más dolgod?

#35962
Hi

csabawarchief
#35961
Szia

csabawarchief
#35960
Sniper!

DayWalker
#35959
hali

Gugger
#35958
GBS POWAAA

csabawarchief
#35957
Gugger aláhúzva 😊

Gugger
#35956
lol

csabawarchief
#35955
Igenis

Gugger
#35954
nah mi lesz ?

Gugger
#35953
már nem sok kell, úgyhogy dolgozz!

csabawarchief
#35952
nálunk nem 😊

csabawarchief
#35951
Szemetek a piszkos munkát csináljam én, mi?

Gugger
#35950
esik ?

csabawarchief
#35949
Akkor 1edül 😊

Gugger
#35948
nem

csabawarchief
#35947
Mocsok😄

csabawarchief
#35946
sokan játszanak van esélyünk

R@in
#35945
Akkor irogass!

\"Hrutka, jó lövés, bedobás...\" (Hajdu B.)