Soldier of Fortune 2 Multiplayer
Jelentkezz be a hozzászóláshoz.
Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT
hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]
hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]
Gyere és tapogass tovább...

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

Rylander:
Egy jótanács szállj, le görényrõl ,mert Õ Flowa sexrabszolgája...

https://grentmedia.hu
Én bannoltam 2x-is plussz még a skipert is, mert álnevezte magát. Még egy kicsit várjunk vele, mondjuk egy két nap.
https://grentmedia.hu
Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...
OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu
Most akkor elmondom a privát véleményem. Õ még túl fiatal, hogy felfogja egy közösség életének mibenlétét. Fingja sincs se az udvariasságról se a toleranciáról, tehát ne várjatok Tõle csodát. Ettõl még bûntetni kell. Asszem 5 napja nem játszik ami talán elég. Vissza engedhetitek miattam de csak egy feltétellel. Ha még egy panasz lesz, nemcsak banolom de még a tápkábelt is kirántom a szerverbõl...
OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu
Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit
Megbeszélten Hooligan ajánlására az Ezüstkõ pubnál találkoztunk volna. Összegyült mindenki elõtte, de az elsõként jövõk, Hooligan és Dark kijelentették hogy most 11 óra, a pub 12-kor nyit.
Oké addig átugrottunk a közeli mekibe benyomni egy két hambit. Jó egyóra duma után elhatároztuk hogy akkor átmegyünk. Oda érünk 10 ember tülekedik az ajtónál, mert Dark aki elsõként ment be már fordult is ki. (Csak elmondanám, tudom sokan tudják. A pub 2 ajtós rendszerrel müködik egy külsõ és belsõ ajtóval.) Szóval Dark belép, két lépcsõ mögötte mindkettõn álltak és már lépett is ki az ajtón. Mindenki csodálkozva néz rá " na miva ménem mész má be" kérdeztük, mikor megjegyezte " A PUB ÁTALAKÍTÁS MIATT ÁRVA "
Ekkora blamát, mindenki hasát fogva dölt vissza az utcára.


Lol volt srácok köszike.https://grentmedia.hu
Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit
Hk1 --> -A- map 6v6
7-4 Ti.E red
7-4 Ti.E blue
Kam3 --> Ti.E map 6v5 Tibrének el kellett mennie!
4-7 Ti.E ble
7-5 Ti.E red
GG volt, de ilyenszétszórtan még nemnyomtuk, az bizti.
25:20 a Ti.E nek.
Tessék Gugger, képeket ne kérj mert már nincsenek meg, nállam.
https://grentmedia.hu
mindjárt mondom.
https://grentmedia.hu
TiE vs A eredményeket még mindíg nem tudom! Ha valaki elküldi akkor felteszem!
SWAT vs SL megvolt?
Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit
Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit













