Soldier of Fortune 2 Multiplayer

Jelentkezz be a hozzászóláshoz.

csabawarchief
#37912
98

csabawarchief
#37911
amig itt a nép 😊

csabawarchief
#37910
essünk már neki

Tibre
#37909
úgyis enyimé lesz 😊

\"Nem a zsömle kicsi,a pofátok nagy.\" Teng Hsziao-Ping

ev1l FlOwEr
#37908
qrva sok még 😞

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

[HUN]PAStheLoD
#37907
ja 😛 CSAK 95

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

[HUN]PAStheLoD
#37906
na sebaj legalább nektek jó közel lesz

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

Dud [OBI]
#37905
Pedig már csak 95! 😄

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

[HUN]PAStheLoD
#37904
de faszom mennem kell alunni 😞((

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

[HUN]PAStheLoD
#37903
ezaz 😊)

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

DayWalker
#37902
98

csabawarchief
#37901
99 😊

[HUN]PAStheLoD
#37900
száz 😛PPPP

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

[HUN]PAStheLoD
#37899
SZÁZKETTÕ

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

[HUN]PAStheLoD
#37898
na 103 kell má csak...

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

[HUN]PAStheLoD
#37897
még ma!! gyerünk.. SPigi gyere Dógozz helyettem!

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

[HUN]PAStheLoD
#37896
na ... elõre elõre ... 38 000

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

[HUN]PAStheLoD
#37895
persze... csak a Bugokat keresitek hátha lehet csítelni! 😄DDD

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

[HUN]PAStheLoD
#37894

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

[HUN]PAStheLoD
#37893
jónyóc 😊

hátö .. az előző aláírásom sokkal jobb volt :]

csabawarchief
#37892

ev1l FlOwEr
#37891
Kolin, te mindig rátapintasz a lényegre...
Gyere és tapogass tovább...

Te, én pofán lőttem Marvint, bazmeg !!! *************************************** 1-800-PER-FECT

KoJin MekJé
#37890
hihi na akkor worldpeace

Rylander:
Egy jótanács szállj, le görényrõl ,mert Õ Flowa sexrabszolgája...

KoJin MekJé
#37889
Nem ismerem annyira Rylander-t, de aki Görényt baszogatja az rossz ember nem lehet igaz Flowa?

KoJin MekJé
#37888
azaz Gugger

KoJin MekJé
#37887
Pano, Kedden játszuk le a meccset, közösen ezt 5öltük ki

Athletic  Bilbo
#37886
tt

Sose végy semmit aminek nyele van! Azzal valószín?leg dolgozni kell.

csabawarchief
#37885
115 😊)

csabawarchief
#37884

Mr.Grent
#37883
Dud. A Dalinak plz mond meg hogy küldje el, a Server realdamge port cfg-jét és a normaldamage cfg-jét. Akarunk egy gyakorló szervert néha néha futtatni. Elõre is köszi.

https://grentmedia.hu

Mr.Grent
#37882
Szerintem megérdemelte, de attól még másnéven feljár.
Én bannoltam 2x-is plussz még a skipert is, mert álnevezte magát. Még egy kicsit várjunk vele, mondjuk egy két nap.

https://grentmedia.hu

Grave Digger
#37881
Sajnos mi nem rúghattunk be naon, mert bolték mentek haza kocsival, nekem meg jelenésem volt az AstraZeneca jégcsarnokban, a Magyar - Fehérorosz meccsen. Ráadásul dolgoznom kellett...

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Grave Digger
#37880
akkor télleg kemény lehetett😄

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Grave Digger
#37879
Pedig kizárólag csak te tehetsz róla😄

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Dud [OBI]
#37878
Oops! Tegnapelõtt (szombaton).

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

Dud [OBI]
#37877
Én is elmondok egyet. Tegnap az OBI SGP kivételével elment piálni és olyan eszetlenül betákoltunk, hogy még ma is azon röhögtünk! 😄DDDDDDD Részletekbe nem megyek bele, de elhihetitek, nagyon durva volt! 😊))))))

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

Dud [OBI]
#37876
Na nehogymá rámverjétek a balhét! 😄 Mindenki nyvalygott, hogy banolni kéne, mert nem normális. Mondtam nekem mind1. Nekem egy lényeges van, hogy a szervereink ne anyázásról és ne fikázásról, hanem a szórakozásról szóljanak. Ha valaki ennek betesz, annak annyi. Mindenki azt mondta (pár kivétellel) hogy tönkreteszi a játékot. Na ekkor mondtam én, hogy ok, akkor basszátok ki.

Most akkor elmondom a privát véleményem. Õ még túl fiatal, hogy felfogja egy közösség életének mibenlétét. Fingja sincs se az udvariasságról se a toleranciáról, tehát ne várjatok Tõle csodát. Ettõl még bûntetni kell. Asszem 5 napja nem játszik ami talán elég. Vissza engedhetitek miattam de csak egy feltétellel. Ha még egy panasz lesz, nemcsak banolom de még a tápkábelt is kirántom a szerverbõl...

OBInet gameserver hosting ---> www.obinet.hu

Grave Digger
#37875
Loller volt nagyon, de aztán találtunk egy lepusztult cshót, oszt beültünk oda😄 Brutal tök kedves volt a felszolgáló csajjal😄, Jahh és volt még egy pincér, de az olyan meleg volt bamme, mint atom. Majdnem elsírtam magam. yot dumáltunk, de ki kellett járni cigizni, mert nemdohányzó volt😞

Ki a kicsit nem becsüli, az én vagyok...

Pano
#37874
mindenhol... annyi gond van az életben

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Mr.Grent
#37873
Eddig is Sis3-nek meg Pac-nek nyomtam, nemértem hol a gond??

https://grentmedia.hu

ReTeK
#37872
Kaszi én veled vagyok

Mr.Grent
#37871
Elmondanék egy jó story-t. Tegnap összegyült a Ti.E(+ Spigi,+Mo.Organ), egy jó kis dumcsira, végre lássuk is egymást, megismerkedés, duma, pia volt minden.

Megbeszélten Hooligan ajánlására az Ezüstkõ pubnál találkoztunk volna. Összegyült mindenki elõtte, de az elsõként jövõk, Hooligan és Dark kijelentették hogy most 11 óra, a pub 12-kor nyit.

Oké addig átugrottunk a közeli mekibe benyomni egy két hambit. Jó egyóra duma után elhatároztuk hogy akkor átmegyünk. Oda érünk 10 ember tülekedik az ajtónál, mert Dark aki elsõként ment be már fordult is ki. (Csak elmondanám, tudom sokan tudják. A pub 2 ajtós rendszerrel müködik egy külsõ és belsõ ajtóval.) Szóval Dark belép, két lépcsõ mögötte mindkettõn álltak és már lépett is ki az ajtón. Mindenki csodálkozva néz rá " na miva ménem mész má be" kérdeztük, mikor megjegyezte " A PUB ÁTALAKÍTÁS MIATT ÁRVA "

Ekkora blamát, mindenki hasát fogva dölt vissza az utcára.

Lol volt srácok köszike.

https://grentmedia.hu

Pano
#37870
Ha nem akarjátok guggernek küldeni, inkább hozzám dobjátok el a shotokat, mert ha másnak, több hétig is a ládában fog ülni 😊

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Mr.Grent
#37869
a ble=blue 😄DD

https://grentmedia.hu

Mr.Grent
#37868
a Ti.E vs -A- végeredménye.
Hk1 --> -A- map 6v6
7-4 Ti.E red
7-4 Ti.E blue
Kam3 --> Ti.E map 6v5 Tibrének el kellett mennie!
4-7 Ti.E ble
7-5 Ti.E red
GG volt, de ilyenszétszórtan még nemnyomtuk, az bizti.
25:20 a Ti.E nek.

Tessék Gugger, képeket ne kérj mert már nincsenek meg, nállam.

https://grentmedia.hu

Mr.Grent
#37867
Gugg a Ti.E vs -A- -t a Pacmentõl kérd plz, õ kapta meg. Mert nállunk már nincs meg. De ha jól emlékszem akkor.
mindjárt mondom.

https://grentmedia.hu

Gugger
#37866
-= GBS Cup =- oldal frissült!

TiE vs A eredményeket még mindíg nem tudom! Ha valaki elküldi akkor felteszem!

SWAT vs SL megvolt?

Pano
#37865
BTW, valakinek megvannak a gépén a régi érettségi tételei? Én most a 20-23 évesek köreibe gondolkodom 😊. mert ha azokat el tudná nekem küldeni nagy segítség lenne és megköszöném

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Pano
#37864
dud

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit

Pano
#37863
meg csíter vagy, meg a penge is

Lenovo IdeaPad G580AH: Intel Core i5 3.2Ghz, 8GB DDR3 1600 MHz, Geforce GT 635M 2GB, 120GB Kingston V300 SSD, Genuine Windows 8 Pro 64bit