10
  • versio
    #10
    ezt nem hiszem
    mert a winyo-n nem lehet tárolni mentést
    legalábbis én igy tudom
  • NasaTm
    #9
    Bazz Amerikai barataimnak itt egy link ahonnet vehetnek olcsoe :) www.ebay.com. Ki az a barom aki boltba veszi a Memory Cardot ?
  • CSOCSO
    #6
    de kicsri is a GC hez adnak több gigás SD panaskodic memo-t:) azaz majd venni lehet
  • versio
    #5
    :))
  • rolika
    #3
    Tiszta baromság! Memkártyát 1:1 rációban adnak el a PS2-vel. Az hogy hiánycikk, a Sony baromsága. Az enyém Nyko, szép sárga :)
  • GAMECUBE
    #2
    Ugyan már, nem koll ezen kibukni:)
    Szerintem is inkabb olyan 97-98%a vett sony memokartyat a ps2es tulajoknak, mert sokakank nem jutott:PP mint kiderul:)
  • Ramza
    #1
    "az IDC piackutató cég felmérése szerint a PlayStation 2 tulajdonosoknak körülbelül 87,5 százaléka vásárolt az eddigiekben legalább egyszer ilyen kiegészítőt."

    Lehet, hogy ninsc igazam, de ez szerintem egy baromság. A ps2 tulajok 99,99%-a biztosan vett ilyet, merthogy alapból nem jár a géphez, és most így hirtelenjében sportjátékokon kívül nem is tudnék olyan típusú játékot mondani, amihez ne kellene...

    "többek közt a Mad Catz-cel sem újította meg a memóriakártyák beszállításával kapcsolatos szerződéseit."

    Jó nagy bunkóság volt a részéről. Minek is vegyenek az emberek jó minőségűt 6ezerért, ha vehetnek eredeti sony-t 10ért :(