7
NTSC All-In-Wonder 7500
  • Thales
    #7
    Kimenetek jol mukodtek.. at lehetett allitani PAL-ra. Jelenleg visszavittem, es vettem helyette egy Radeon7500 TV-out Powered by ATi -t... Most meg kene neznem egy tuti TV-kartyat, mert egy Kworld es tarsaival zavaros, csikos a kep.. es allitolag nem en vagyok az elso, akinek ez a baja :-)
    Ugyhogy megyek forumot robbantani egy jo TV-kartya utan ...

    Bye!

    -=Thales=-
  • Borg
    #6
    Mondjuk most pl a legujabb 6058as driver, az én r8500amra is azt irja hogy NTSC kimenete van... eddig nem is figyeltem ezt.. bár ugysem TVOUTolok
  • Thales
    #5
    Megtalaltam a forumot. Rage3D -n irtak a BIOS ategetest PAL-ra. Tehat ha ezt olvassa valaki, akinek van AIW 7500, akkor legyen szives irjon nekem. Hatha lehet szerezni flash progit, es lelophatom a PAL BIOS-at.
    Koszi!

    -=Thales=-
  • Thales
    #4
    Egyebkent a TV tuner PAL -saga is a BIOS -tol fugg? Az nem fizikai alkatresz fuggo?
  • Thales
    #3
    Koszi!

    Megnezem... irok ha tudok valamit
  • Borg
    #2
    BIOSt kell sütnöd rá, egyszerűen egy PALos R7500ét!

    Rage3D.com ill. asszem hwsw.hu fórumban is leirtak valahol hasonló problémát.

    BIOSolás menetét azonban nem ismerem...
  • Thales
    #1
    Sziasztok!

    Van egy NTSC TV tuneres ATi Radeon7500. Mit lehet vele csinalni, hogy rendesen mukodjon PAL rendszerben? Eleg csak software beavatkozas, vagy hardware szinten van a bibi? Aki hasznal ilyen, kerem irja meg hogy hogyan. Koszonom!

    -=Thales=-